reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Cześć dziewczyny! (Cześć piorunem z bbf?) chciałabym do was dołączyć, termin według OM na 10.11 robiłam dwie bety 8.03 2015 i 13.03 9021 przyrost prawidłowy za mną już dwie wizyty bo od razu jak zobaczyłam || kreseczki to poleciałam po clexan i duphaston (ze względu na 2 poronienia) i dzisiaj miałam wizytę na której miałam już pęcherzyk i ciałko żółte jeszcze bez zarodka.. na dzisiaj wychodzi 5t3d ciazy :)
Wierze ze tym razem się wszystko dobrze skończy! :) następna wizyta 27.03 już nie mogę się doczekać


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No wlasnie od niecalych dwuch tyg. Nawet tomografie mi chciala robic w szpitalu ale jak jest chocby cien szansy ze jest ciąża to lepiej nie.

Nareszcie w domku :)

A jesteś pewna, że to nie były pierwsze objawy ciąży? Teraz tak nie miałam ale pamietam w poprzedniej, że miałam mocne zawroty głowy i takie osłabienie. Nawet do lekarza miałam jechać :) i okazało się, że w ciąży jestem a zawroty zaczęły mijać i się w końcu skończyły ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie juz jakis czas tak brzuszek.nie dokuczal jak dzis:/ ..cmi.
Kluje w boku... Ciagnie..czuje gule... I zawsze to idzie w parze z mega bolacymi piersiami..
Skok rozwojowy?
Dzis wezme kapiel..zrelaksuje sie troche a teraz ide wszamac meza zapiekanke z kurczaxkiem boczkiem malaronem itd.
Myslalam by zrobić cos na jutro do jedzonka
Bedzie mial niespodzianke

Czizez, aleś mi zrobiła smaka tą zapiekanką!! Dawaj ją tu!!!;)
Ja wczoraj miałam kłucie w jajniku i rzeczywiście mocniej bolały mnie piersi ale to dosłownie przez dwie, trzy godziny i przeszło...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny! (Cześć piorunem z bbf?) chciałabym do was dołączyć, termin według OM na 10.11 robiłam dwie bety 8.03 2015 i 13.03 9021 przyrost prawidłowy za mną już dwie wizyty bo od razu jak zobaczyłam || kreseczki to poleciałam po clexan i duphaston (ze względu na 2 poronienia) i dzisiaj miałam wizytę na której miałam już pęcherzyk i ciałko żółte jeszcze bez zarodka.. na dzisiaj wychodzi 5t3d ciazy :)
Wierze ze tym razem się wszystko dobrze skończy! :) następna wizyta 27.03 już nie mogę się doczekać


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Witam i gratuluję:)
Na pewno z Bąblem będzie wszystko ok, nie ma innej opcji!! :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szumy miewalam juz wczesniej a pierwsze zawroty glowy max 2 dni po owu wiec raczej odpada :p
Teraz jeszcze mi sie zdazaja ale słabsze i bez wymiotow albo nauczylam sie posrepowac przy tych atakach albo zadzialaly leki od internisty ktorych tez juz chyba nie bede brala

Ja jestem jescze przed terminem @ i troche jestem niespokojna bo jeszcze wszystko moze sie wydazyc a dwa miesiace temu mialam chyba biochemiczną no i czekam co bedzie... W czwartek zrobie test jak beda wyrazne 2 kreski to jest ok a jak nie to polece na bete czy w ogole jest przyrost...
Bede wiedziala na wizycie w piatek na 100% i dopytam laryngologa co dalej z tym blednikiem
 
Ostatnia edycja:
Mnie codziennie ale nie cały czas kłują jajniki raz jeden raz drugi a raz mam bóle jakby na okres ostatnio to najbardziej w nocy :) dzisiaj po usg tez bolał mnie brzuch tak trochę dziwnie ale na szczęście przeszło bo już zaczęłam się martwić :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w sumie tez czuje takie lekkie ćmienie jak na @ a od kad urodzilam starszą nie mam zednych odczuc na @ wiec uznaje to za pozytywny obiaw. No i cycki pobolewaja ale tez tak ze rano wlasciwie wcale a w dzien sie nasila. No i chwilami ten nieszczesny slinotok hahaha
 
Piersi raz bolą raz nie bolą ale jak już zaczną to jakby miały zaraz wybuchnąć :) ale to dobrze przynajmniej czuć coś ze to ciąża :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szumy miewalam juz wczesniej a pierwsze zawroty glowy max 2 dni po owu wiec raczej odpada :p
Teraz jeszcze mi sie zdazaja ale słabsze i bez wymiotow albo nauczylam sie posrepowac przy tych atakach albo zadzialaly leki od internisty ktorych tez juz chyba nie bede brala

Ja jestem jescze przed terminem @ i troche jestem niespokojna bo jeszcze wszystko moze sie wydazyc a dwa miesiace temu mialam chyba biochemiczną no i czekam co bedzie... W czwartek zrobie test jak beda wyrazne 2 kreski to jest ok a jak nie to polece na bete czy w ogole jest przyrost...
Bede wiedziala na wizycie w piatek na 100% i dopytam laryngologa co dalej z tym blednikiem

Aha, czyli jednak nie od ciąży hehe:)
Mi tez dwie kreski wyszły przed terminem, i to kilka dni,z 6? Ale miałam chyba wczesna ovu wiec i test wyszedł wcześniej ;)
Myślę, że na pewno zapisze ci leki bezpieczne w ciąży, a moze ta ciąża cię uleczy i ci przejdą trochę objawy? W sumie ciąża to burza hormonalna dla organizmu wiec czemu nie ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Widzicie, a mnie piersi prawie w ogóle nie bolą. Czuję, że są, ale żeby jakoś strasznie bolały to nie. A podbrzusze w tyk cyklu nie bolało mnie wcale, jedynie jajniki naprzemiennie, bardziej lewy. I teraz też jeżeli w ogole bolą, to ten lewy choć czasem nie wiem czy to nie sama pachwina już. Także skromne mam objawy. Znikome.
No nie licząc obrzydliwych mdłości ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry