reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dziekuje [emoji16]

Dita, wpisz mi narazie TP 4.11, bo tak sobie wyliczylam ;) Najwyzej pozniej sie zmieni ;) i dopisz imie Sara ;)

Wpisałam:)

Ja też proszę o dopisanie ! :) Zosia 11.11.2018 :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom

Dodałam:)

Witam i ja mogę się dołączyć od pewnego czasu czytam wasze wpisy robiłam 3 testy na początku w lutym 2 wyszły jakby pozytywne z blada kreseczka a w marcu już wyraźne 2 kreseczki teraz czekam na wizytę u gin mam 13 marca według moich obliczeń i ostatniej miesiączki termin mam na 2 listopad chociaż starania o dzidzie zaczęliśmy 2 tyg pozniej. Pozdrawiam wszystkie mamusie :)

Dodałam:)

Olkaemm
Już cię dodaję... A ile masz lat? :)
 
reklama
Madziolinap na dwoje babka wrozyla..mozesz byc albo i nie:)
Pozatym to ze 2 razy zaszlas za pierwszym nie oznacza ze 3 raz bedzie taki sam..
Ale podobniez latwiej wpasc niz zajsc po pierwszych starankach haha

Bedzie dobrze zobaczysz

Czy beda 2 kreski czy nie . jakos sie ulozy:)
 
reklama
Madziolinap na dwoje babka wrozyla..mozesz byc albo i nie:)
Pozatym to ze 2 razy zaszlas za pierwszym nie oznacza ze 3 raz bedzie taki sam..
Ale podobniez latwiej wpasc niz zajsc po pierwszych starankach haha

Bedzie dobrze zobaczysz

Czy beda 2 kreski czy nie . jakos sie ulozy:)
Ja się w sumie nie boję 3 ciąży tylko trochę byłoby szkoda tej pracy która znalazłam. Ale wierzę że nic nie dzieje się bez przyczyny [emoji4]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry