reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

A inhalacje z nebulizatora ? Bo ja robię z rumianku lub majeranku. O masz zapomniałam o maśle Mi najgorzej jest zerwać z najgorszym z najgorszych nałogów czyli papierosami. W pracy najciężej to przetrwać bo zawsze z przynajmniej 10 osób wychodzi się na przerwę na papierosa... Dziś się trzymam mam nadzieję że wytrwam do końca dnia bez fajki. Paliła któraś z Was ? Siku też mi się chce non stop bo czuje ucisk delikatny i ciut cycki bolą ale ogónie dobrze się czuję i zapominam że w ciąży jestem. Nawet wytrwałam poranek bez kawy. To dla mnie sukces.
L
A inhalacje z nebulizatora ? Bo ja robię z rumianku lub majeranku. O masz zapomniałam o maśle Mi najgorzej jest zerwać z najgorszym z najgorszych nałogów czyli papierosami. W pracy najciężej to przetrwać bo zawsze z przynajmniej 10 osób wychodzi się na przerwę na papierosa... Dziś się trzymam mam nadzieję że wytrwam do końca dnia bez fajki. Paliła któraś z Was ? Siku też mi się chce non stop bo czuje ucisk delikatny i ciut cycki bolą ale ogónie dobrze się czuję i zapominam że w ciąży jestem. Nawet wytrwałam poranek bez kawy. To dla mnie sukces.

Tak z nebulizatora. :)
 
reklama
Cześć dziewczyny! Gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom!
Ja po raz trzeci wbijam na forum bb.
Opiszę moja historię to się trochę poznamy
Mam już synka, który niedługo kończy 4 lata, od początku aniołek, przesypia noce itp jak byśmy nie mieli dziecka. Potem zaszła w ciążę ale w 12 tyg ciaza obumarla, miałam zasniad groniasty i miałam przez Co najmniej 6 m-cy nie zachodzić w ciążę. Po 3mcach byłam już w kolejnej ciąży i dziś mam córeczkę 19 miesieczna- ta to ma charakterem, do dziś budzi się w nocy na mleko ale dzieciaczki są super i bardzo je kocham.
Nasze życie było poukładane, tylko praca w której pracowałam nie za bardzo mi się podobała ale udało mi się znaleźć nową i od początku kwietnia mam zacząć nową fajna prace
A teraz do sedna. W lutym byliśmy z mężem na imprezie u znajomych i po niej trochę zaszalelismh... mało pamiętamy że względu na %. To było że 3 dni przed owu. Jeszcze raz zdarzyło się że mogło dojść do zapłodnienia ale to było że 4 dni po owu...
Dodam że jedno i drugie dziecko poczuliśmy za 1 razem i chcieliśmy tego.
Teraz okres powinnam mieć we wtorek, w dzień okresu na papierze toaletowy zauważyłam różowe plamienie i myślałam że okres się zaczyna. Od tamtej pory na wkładkę raz na jakiś czas brązowe pojedź czy plamki. Boję się zrobić test...
My zawsze chcieliśmy mieć 3 dzieci ale 3 za jakieś 3-4 lata i znalazłam fajna prace...

Sory za lakonicznosc ale musiałam się wygadać
 
Przeczytałam jak ja napisałam post. Przepraszam ale pisałam szybko na telefonie. Miłego dnia!

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Igorovelowe jak wklejsz Suwaczek ciążowy :)
Link do suwaczka trzeba wkleic w sygnature :)

4c3tskjoppjijysx.png
 
Madziolinap
Nie ma co się bać zrób test i przynajmniej będziesz mieć pewność a nie wątpliwości czy jesteś w ciąży czy nie ;-) ;)
 
Madziolinap
Nie ma co się bać zrób test i przynajmniej będziesz mieć pewność a nie wątpliwości czy jesteś w ciąży czy nie ;-) ;)
Wiem Wiem, ale boję się zobaczyć dwie kreski, choć pewnie tak będzie, bo już mi się spóźnia dwa dni i brzuch boli cały czas okresowo. Tylko za każdym razem bardzo bolały mnie piersi a teraz tak trochę. Gdybym nie znalazła tej pracy to bym skakała z radości A teraz ... i tak się będę cieszyła, wiadomo. Jesteście że mną? [emoji8]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dobra, dziś zatestuje [emoji4] ale później, bo poczekam na męża. Niech przy tym będzie, a 2 dni po terminie to i tak wyjdzie.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry