reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Tak syrop z cebuli idzie w ruch i też mi smakuje. Len na ciepło też piję, mleko z czosnkiem i miodem ale nic mi lepiej. W poniedziałek byłam u gin zaczynam 5 tydzień. Lekarz wyznaczył 31.10 lub 7.11 więc jestem na pograniczu. Jeszcze dwa dni temu brzuch mnie bolał ale przeszło na szczęście. Cycki są cały czas tkliwe tak jak skutki. Dopiero 5 tydzień a czuję jakbym już kulkę przynajmniej na 6miesiac miała.

A probowalas prenalan? Moze to sila sugestii ale mi pomaga. A i zeby mleko z czosnkiem i miodem pomoglo musi koniecznie byc w nim maslo bo sa tam zwiazki rozpuszczalne w tluszczu. Ja tez od niedzieli mam katar i meczy mnie juz coraz bardziej inhalacje robie to troche pomaga na kaszel tez sa dobre. :)
 
reklama
A probowalas prenalan? Moze to sila sugestii ale mi pomaga. A i zeby mleko z czosnkiem i miodem pomoglo musi koniecznie byc w nim maslo bo sa tam zwiazki rozpuszczalne w tluszczu. Ja tez od niedzieli mam katar i meczy mnie juz coraz bardziej inhalacje robie to troche pomaga na kaszel tez sa dobre. :)
A inhalacje z nebulizatora ? Bo ja robię z rumianku lub majeranku. O masz zapomniałam o maśle Mi najgorzej jest zerwać z najgorszym z najgorszych nałogów czyli papierosami. W pracy najciężej to przetrwać bo zawsze z przynajmniej 10 osób wychodzi się na przerwę na papierosa... Dziś się trzymam mam nadzieję że wytrwam do końca dnia bez fajki. Paliła któraś z Was ? Siku też mi się chce non stop bo czuje ucisk delikatny i ciut cycki bolą ale ogónie dobrze się czuję i zapominam że w ciąży jestem. Nawet wytrwałam poranek bez kawy. To dla mnie sukces.
 
Hello, obudzilam sie dzis z mdlosciami, a po sniadaniu jest jeszcze gorzej [emoji85]

4c3tskjoppjijysx.png
 
reklama
Cześć koleżanki:-p U mnie nic się nie zmieniło prócz obolałych piersi i pobolewań brzucha zwłaszcza wieczorami to nic mi nie dolega, bo częste sikanie jest raczej spowodowane tym że dużo pije wody.
Wieczorami również wielki brzuch jak na 6miesiąc ale to wzdęcia mnie tak rozpychają:laugh2: a rano budzę się z normalnym :) a wasze dolegliwości jak tam???
 
Do góry