reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Na kaszel spróbuj syropu z cebuli. Zamiast cukru możesz dać miód, choć ja zawsze robię z cukrem. A taka jestem dziwna, że mi ten syrop smakuje :p W pierwszej ciąży na początku piłam, bo właśnie miałam kaszel :tak:
Tak syrop z cebuli idzie w ruch i też mi smakuje. Len na ciepło też piję, mleko z czosnkiem i miodem ale nic mi lepiej. W poniedziałek byłam u gin zaczynam 5 tydzień. Lekarz wyznaczył 31.10 lub 7.11 więc jestem na pograniczu. Jeszcze dwa dni temu brzuch mnie bolał ale przeszło na szczęście. Cycki są cały czas tkliwe tak jak skutki. Dopiero 5 tydzień a czuję jakbym już kulkę przynajmniej na 6miesiac miała.
 
Sunnyday
Teściowe to często najmądrzejsze są i wszystko wiedza lepiej ;) choć na szczęście zdarzają sie wyjątki w postaci ciepłych, niewtrącających się teściowek:) na wagę złota!

Julia
A ja ci życzę aniołka dziecka :) i kurde... sobie tez takie życzę... No przecież drugie jest zawsze inne :) ;)

Paula25
Moze infekcja tak sie rozwinęła ze trzeba czegoś silniejszego :( oby nie... zdrówka życzę!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A mój zarodek w poniedziałek miał niecałe 4mm więc bardzo wczas. Wg ovu jutro zacznę 5 tydz a nast wizyta 19.03wiec będzie 6 tydz +4 już zalecił suplementy i szereg badań. Moja córka też ta z tych niespiacych i do tej pory nocy się budzi i mnie woła. Ona wie od początku, od testów i bety. Porostu razem od początku to przechodzimy. Wiedzą już moja mama i jej partner oraz teściowie i kuzyn z żoną bo też jest w ciąży do pracy muszę chodzić bo umowa kończy mi się 30.03 i czekam aż dostanę następną. W pierwszej ciąży zero mdłości, kawy nie piłam jak się dowiedziałam, przytyłam 25 kilo ale taki brzuch ciążowy dopiero konkretniej było widać dopiero w 6 miesiącu bo cały tłuszcz rozchodzil się w biodra i nogi
 
U mnie brzuch też pojawił sie w 6 miesiącu ogólnie jestem szczupła więc brzuch miałam mały ale teraz będzie inaczej wieczorem mam jakieś wzdęcia albo może po jedzeniu taki odstający mam brzuch rano jest lepiej ale też nie tak jak było ... więcej objawów chyba nie mam 27 marca do ginekologa i najchetniej bym poszła na zwolnienie chociaż wątpie że bedzie chciała je wystawić.
 
U mnie brzuch też pojawił sie w 6 miesiącu ogólnie jestem szczupła więc brzuch miałam mały ale teraz będzie inaczej wieczorem mam jakieś wzdęcia albo może po jedzeniu taki odstający mam brzuch rano jest lepiej ale też nie tak jak było ... więcej objawów chyba nie mam 27 marca do ginekologa i najchetniej bym poszła na zwolnienie chociaż wątpie że bedzie chciała je wystawić.
To samo mam z brzuszkiem:)

Nie spalam 1h w nocy. Najpierw bo siku...potem starajac sie zasnac zaczelam czuc zoladek! Coraz gorzej i gorzej! ... Ale herbata mi malo pomogla i Zeszlam po banana oO normalnie jaja jak berety i taka niedospana dzis jestem ehh

Od paru dni cosmnie drapie w gardle ale sie kuruje ..wczoraj kichalam a rzadko kicham ehhh no oby jednak szybko to przeszlo...ciagle cos w tym gardle czuje i taki suchy kaszel czasem
Czytalam wczoraj o pylku pszczelim ze bardzo dobry jak i propolis . poczytam jeszcze . moze kupie
 
To samo mam z brzuszkiem:)

Nie spalam 1h w nocy. Najpierw bo siku...potem starajac sie zasnac zaczelam czuc zoladek! Coraz gorzej i gorzej! ... Ale herbata mi malo pomogla i Zeszlam po banana oO normalnie jaja jak berety i taka niedospana dzis jestem ehh

Od paru dni cosmnie drapie w gardle ale sie kuruje ..wczoraj kichalam a rzadko kicham ehhh no oby jednak szybko to przeszlo...ciagle cos w tym gardle czuje i taki suchy kaszel czasem
Czytalam wczoraj o pylku pszczelim ze bardzo dobry jak i propolis . poczytam jeszcze . moze kupie
Ja też często chodze siku muszę w nocy wstawać :) przecież to początki a już się zaczyna
 
Mi z kolei powiększyły się piersi i boli mnie ciągle podbrzusze. Wczoraj sobie policzyłam że z synkiem zaczęłam wymiotować od 41 dnia. Także teraz to by wychodziło na przyszły piątek. Jak przeżyje przyszły tydzień bez wymiotow to będę cała happy :D

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dita, z naszym zdrówkiem wszystko ok, to Pala88_emku próbuje walczyć z choróbskiem. Rzeczywiście nick trochę podobny :)

Sorki, pomyliłam się :sorry:

U mnie brzuch też pojawił sie w 6 miesiącu ogólnie jestem szczupła więc brzuch miałam mały ale teraz będzie inaczej wieczorem mam jakieś wzdęcia albo może po jedzeniu taki odstający mam brzuch rano jest lepiej ale też nie tak jak było ... więcej objawów chyba nie mam 27 marca do ginekologa i najchetniej bym poszła na zwolnienie chociaż wątpie że bedzie chciała je wystawić.

Mi tez późno wyszedł, ale teraz to już druga ciąża, mięśnie nie trzymają, wiec myślę, że szybko mi wyskoczy :o I będę mieć w czwartym jak wtedy w szóstym :szok::tak: Ale się zobaczy ;)

To samo mam z brzuszkiem:)

Nie spalam 1h w nocy. Najpierw bo siku...potem starajac sie zasnac zaczelam czuc zoladek! Coraz gorzej i gorzej! ... Ale herbata mi malo pomogla i Zeszlam po banana oO normalnie jaja jak berety i taka niedospana dzis jestem ehh

Od paru dni cosmnie drapie w gardle ale sie kuruje ..wczoraj kichalam a rzadko kicham ehhh no oby jednak szybko to przeszlo...ciagle cos w tym gardle czuje i taki suchy kaszel czasem
Czytalam wczoraj o pylku pszczelim ze bardzo dobry jak i propolis . poczytam jeszcze . moze kupie

Mnie coś rano ostatnio pobolewa żołądek, takie cyrki. I pęcherz jak nie pójdę w nocy siusiu z lenistwa...ech...
Bierz coś na te gardło, żeby się nie rozkręciło. Trzeba chuchać na zimne! ;)

Mi z kolei powiększyły się piersi i boli mnie ciągle podbrzusze. Wczoraj sobie policzyłam że z synkiem zaczęłam wymiotować od 41 dnia. Także teraz to by wychodziło na przyszły piątek. Jak przeżyje przyszły tydzień bez wymiotow to będę cała happy :D

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom

A może teraz obędzie się bez wymiotów :) Każda ciąża inna .... 8-)

Mnie muli od samego rana.. muszę coś zjeść, choć zawsze jadłam pierwsze śniadanie między 9 a 10, ale chyba te czasy się skończyły :baffled:
 
Do góry