reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

A ja pomyślałam, że zrobię sobie pazurki, bo już mam odrost, no i ściągnęłam, wypiłowałam i nie mam prądu [emoji14] Planowałam wykąpać jeszcze psa, ale chyba mu się upiecze przez ten prąd :p
Tez tak kiedys mialam i uratowala mnie lampa mostek podlaczona do laptopa [emoji23]
 
reklama
Ja wylądowałam u rodziców na weekend z dziećmi. W domu u nas hydrofor padł :/ i rura pękła i zalało sufit w łazience :/ od mrozów. W domu 10 stopi a mój siedzi i robi , rano kupił potrzebne rzeczy do naprawy do 2 tysie poszły lekka ręka :x


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja zapuszczam pazury teraz , kupiłam regenerum. Podrosną to zrobie sobie hybrydke :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny, mogę do Was dołączyć? Mój termin tez przypada na listopad. 25 lutego zobaczyłam swoje wymarzone 2 kreseczki na teście, a właściwie to kreskę i cień kreski ale czułam, że to ciaża, następnego dnia zrobiłam następny test i kreseczka juz była bardziej widoczna a później zrobiłam jeszcze cyfrowy dla pewności :)
 
Dzięki Emi06 :)
Według moich obliczeń termin przypadnie na 7 listopada. Nie byłam jeszcze u lekarza, bo mieszkam w UK i tutaj troszkę inaczej się do tego wszystkiego podchodzi.. niestety. Zazdroszczę Wam Dziewczyny, że sobie tak możecie zerkać na swoje male Okruszki kiedy tylko chcecie. U nas pierwsze USG wykonuje się dopiero ok 11-12 tc, już jestem cała w nerwach czy wszystko w porządku a tu jeszcze kilka tygodni zostało.
 
Paula25
Witam i gratuluję :)
Słyszałam, że w UK tak to działa... niestety nie przeskoczysz tego :(

Emi
Ale pech !!!:( te mrozy dają się w kość, dobrze, że już powili odchodzą... kurczę, ile kasy.. współczuję ;(

Piorunem
Ja tak kiedyś szykowałam się do prasowania :) ale się cieszyłam że mi robota uciekła, choć nie na długo ;)

Onaonaona
To wieczór u znajomych? Fajnie ;)

Ania
Ja tez dostałam w szpitalu jakieś próbki :) dobrze, ze powiedziałaś o tych stronach, można skorzystać :)

Ja sie dzisiaj nasprzatalam, dodatkowo jeszcze toaleta i łazienka, za czym nie przepadam. No ale cóż... krasnoludki znalazły inną fuchę ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny, mogę do Was dołączyć? Mój termin tez przypada na listopad. 25 lutego zobaczyłam swoje wymarzone 2 kreseczki na teście, a właściwie to kreskę i cień kreski ale czułam, że to ciaża, następnego dnia zrobiłam następny test i kreseczka juz była bardziej widoczna a później zrobiłam jeszcze cyfrowy dla pewności :)
Cześć Paula, a jakie mialas objawy, ze juz przed testem sie spodziewalas ciazy? :) pytam bo jestem tuz przed okresem i niczym maniak wypatruje oznak hihi

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Paula gratuluję! Szybko zleci te kilka tygodni, nawet się nie obejrzymy, a będzie listopad ;)

Emi rzeczywiście pechowo rozpoczął się ten marzec, ale może nie będzie tak źle, bo w końcu 2 kreseczki są ;) życzę, aby już tylko były same dobre wiadomości, a awaria szybko naprawiona i zapomniana ;)

Dita, a ja dzisiaj kompletnie olałam sprzątanie - ogarnęłam z grubsza i niech sobie będzie ;) jakiś czas temu doszłam do wniosku, że sprzątańie w sobotę jest do bani i staram się sprzątać w tygodniu, najlepiej w czwartek ;) czasem sprzątam w sobotę, ale wolę weekend mieć dla siebie, a skoro w tygodniu i tak pracuję to już mi to sprzątanie tak aż nie psuje dnia ;p
 
Do góry