reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2018

A ginekolog kazała mi przyjść najlepiej 28-30 marca, chyba żeby coś się wcześniej działo. Ostatnią miesiączkę miałam 6.02 - może to komuś pomoże w określeniu kiedy iść na pierwszą wizytę.
Stwierdziła, że najlepiej po skończonych 7 tygodniach, ale przed upływem 8. W sumie nie wiem czemu, bo kontaktuję się z nią tylko mailowo - wysłałam wyniki i zapytałam, kiedy przyjść.
 
reklama
Gratulacje dziewczyny, które już po udanym testowaniu i powodzenia dla tych, które przed testowaniem :) Wydaje się jakbym tak nie dawno sama robiła test. Czekałam 2 tyg po spodziewanym terminie @ na zrobienie testu, bo nie docierało do mnie, że w końcu się udało :D Sierpniowa mama 2018
 
U mnie tez labo w soboty otwarte i dzieki Bogu, bo w tygodniu bym musiala sie z mlodym ciagac, a tak to zawsze zostawie go z dziadkiem i na spokojnie pojde. Szkoda tylko, ze wszystkie wyniki beda szly prosto do lekarza i nie bede mogla ich sobie podejrzec przed wizyta :/
 
5C711B0E-47BC-49F0-A833-86319D92F556.jpeg
1DA9ECFE-999D-4619-8A52-106A39637D9D.jpeg
Nawet nie musiałam czekać do 15 ;)
Pierwszy wynik i wynik z dzisiaj (po 48h). Chyba na razie ok.? Z mojej wiedzy internetowej :p
 

Załączniki

  • 5C711B0E-47BC-49F0-A833-86319D92F556.jpeg
    5C711B0E-47BC-49F0-A833-86319D92F556.jpeg
    610,2 KB · Wyświetleń: 651
  • 1DA9ECFE-999D-4619-8A52-106A39637D9D.jpeg
    1DA9ECFE-999D-4619-8A52-106A39637D9D.jpeg
    442,3 KB · Wyświetleń: 648
Piorunem
Piękny przyrost :) możesz się cieszyć Bąblem :)
Ja idę do gina 20.03, a ostatnią @ miałam 01.02, chyba ze pójdę i poczekam w kolejce 15.03, zobaczę jeszcze :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziękuję ;)
I trzymam za wszystkich kciuki - za nudne ciąże i łatwe porody w terminie ;)

Myślę, że możecie dopisać mnie do tabelki. Planowana data porodu 14.11 ;)
 
Piękny przyrost :) ja właśnie się zastanawiam czy iść na betę. Jak myślicie ? Jest sens? Testy pozytywne i ciemniejące ? Hmmm


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Piękny przyrost :) ja właśnie się zastanawiam czy iść na betę. Jak myślicie ? Jest sens? Testy pozytywne i ciemniejące ? Hmmm


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Skoro testy Ci wychodzą i ciemnieją... U mnie nawet dzisiaj było zero kreski - naprawdę, ja nigdy nie widzę tych bledziochów, ale zero sprawdzałam niemal pod lupą i nic. Po za tym ginekolog stwierdziła, ze skoro jedną zrobiłam to warto sprawdzić przyrost. A i tak mi kazała ten progesteron zrobić - jak badałam w innych cyklach to nie miałam super dużego i poroniłam w ubiegłym roku, więc stwierdziła, że trzeba sorawdzić jak to wygląda i czy czegoś mi nie włączyć.
 
Do góry