reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Chodzisz do salonu ? Ja robię sobie sama w domu :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Robię sama w domu - wygodnie, kiedy mam ochotę ;) i wiem, że nie zniszczę sobie paznokci jak to miało miejsce kiedyś w salonie ;p chodziłam przez jakieś 7 miesięcy i byłam bardzo zadowolona, ale Pani, która mi zawsze robiła zaszła w ciążę, a do jej koleżanki poszłam raz i byłam bardzo niezadowolona - kupiłam lampę, lakiery itp. i jakieś 3,5 może 4 lata robię sobie sama ;)
 
reklama
7D470110-F869-4801-A6E5-753EEBE80AF3.jpeg
Julia a jakiego masz psa że musisz go kąpać i czesać ? My mamy szczeniak owczarek z pasterskim :) tez muszę ja czesać bo robią jej się kłaki
1520107436-59c35fec87c07927-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Superaśny ;)

Ja mam maltańczyka - co dziennie czeszę, raz na tydzień lub dwa kąpię, bo inaczej wygląda jak górnik, a uwielbia kopać doły... czasem myślę, że powinien być czarny ;)

Na zdjęciu po kąpieli i krótkim spacerze - miał iść na szybkie siku, a za 3 minuty wyglądał o tak ;)
 

Załączniki

  • 7D470110-F869-4801-A6E5-753EEBE80AF3.jpeg
    7D470110-F869-4801-A6E5-753EEBE80AF3.jpeg
    151,3 KB · Wyświetleń: 717
Słodkie te Wasze pieski! Naprawdę przeurocze :) ja mam w Polsce kundelka, za którym bardzo tęsknię, tez właśnie przed chwilą mama mi pisała ze go wykąpała ;)
 
Emilia
To jest szczeniak, prawda? On będzie duży?

Julia
Haha ależ sie nakąpała psa, a on się tym zbytnio nie przejął jak widzę ;)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A ja pomyślałam, że zrobię sobie pazurki, bo już mam odrost, no i ściągnęłam, wypiłowałam i nie mam prądu :p Planowałam wykąpać jeszcze psa, ale chyba mu się upiecze przez ten prąd :p

Tez sobie robie sama juz dlugo..zel..akryl...kolory ozdoby ..uwielbiam!!!!:)))
Ostatnio mialam czas i kolezance robiłam..mam nawet kurs ..zrobiłam dla siebie


Dzięki Emi06 :)
Według moich obliczeń termin przypadnie na 7 listopada. Nie byłam jeszcze u lekarza, bo mieszkam w UK i tutaj troszkę inaczej się do tego wszystkiego podchodzi.. niestety. Zazdroszczę Wam Dziewczyny, że sobie tak możecie zerkać na swoje male Okruszki kiedy tylko chcecie. U nas pierwsze USG wykonuje się dopiero ok 11-12 tc, już jestem cała w nerwach czy wszystko w porządku a tu jeszcze kilka tygodni zostało.

Paula Gratulacje..ja tez z UK..ciaza 3 ale dziecko urodze drugie tu. Spokojnie. :)

Paula25
Witam i gratuluję :)
Słyszałam, że w UK tak to działa... niestety nie przeskoczysz tego :(

Emi
Ale pech !!!:( te mrozy dają się w kość, dobrze, że już powili odchodzą... kurczę, ile kasy.. współczuję ;(

Piorunem
Ja tak kiedyś szykowałam się do prasowania :) ale się cieszyłam że mi robota uciekła, choć nie na długo ;)

Onaonaona
To wieczór u znajomych? Fajnie ;)

Ania
Ja tez dostałam w szpitalu jakieś próbki :) dobrze, ze powiedziałaś o tych stronach, można skorzystać :)

Ja sie dzisiaj nasprzatalam, dodatkowo jeszcze toaleta i łazienka, za czym nie przepadam. No ale cóż... krasnoludki znalazły inną fuchę ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Dita nooo na kase chorych tak jak w Polsce;).tyle ze nie czeka sie w kolejkach..sa umowione wizyty i ja jak potrzebowalam to potrafilam umowic sie jak najszybciej
Bynajmniej tu gdzie ja mieszkam nie mialam problemów. Nie wypowiadam sie na temat innych osrodkow zdrowia w innych miastach

Mozna isc prywatnie tak jak to kobiety chodza prywatnie w Polsce :) jesli ktos chce placic to placi za wizyte nawet z polskim ginekologiem prywatnie i znam takie osoby a cena jest adekwatna do zarobkow tutejszych..tak jak cena prywaciarza w pl co do polskich zarobków

Ja podchodze do tego na spokojnie.. i wizyty usg sie doczekam a wierze ze bedzie dobrze
 
Hej dziewczyny gratulacje dołączającym mamusiom . Ja jutro idę powtórzyć betę .
Wy o psach a moja mama wczoraj przygarnęła kotka z podwórka bezdomnego a już ma jednego kota. I jej obecna kotka jest mało pocieszone z tego pomysłu ale mamy nadzieje że sie polubią
Wczoraj mojego szwagra dziewczyna urodziła synka 3960 i 59 cm a przed nami 9 miesięcy .. może już nie całe 9
Jakie plany na niedzielę macie?
 
EEAB4A56-CB9F-4E5E-815C-0CC7DA874DD2.jpeg
CB42A7AB-40CF-4E7D-8F29-B2E945BDE5C5.jpeg
Paula - miałam kundelka 19 lat ;) mój najlepszy przyjaciel - dostałam go na gwiazdkę w wieku 6 lat - marzyłam o psie, 2 miesiące chodziłam ze smyczą 4 razy dziennie. Byliśmy nierozłączni, wspaniały pies. Jak już go nie było to od razu chciałam psiaka, ale mama marudziła (ma alergię i 19 lat ją uczulał), ale jak tylko miałam trochę więcej czasu - skończyłam studia i została mi tylko praca to szybko kupiłam psiaka, nie wyobrażam sobie go nie mieć ;) mimo tego, że czasem sobie myślę, że kundelkiem nie trzebaby się tyle zajmować, ale i tak jest kochany ;p
Jak mój Mąż dowiedział się o ciąży to pierwsze co zapytał po wyrazie radości to od kiedy nie dam rady się nim zajmować, bo on musi wykupić abonament u groomerki na czesanie i kąpiel - mój Mąż nic z pielęgnacji przy nim nie robi, bo tak się umówiliśmy, ja chciałam maltańczyka i się zgodził pod warunkiem, że on będzie się z nim bawił i ewentualnie wyprowadzał od czasu do czasu ;)

Dita tak jest za każdym razem jak go wykąpię - potrafi być czysty 5 minut ;p nawet w domu weźmie coś do gryzienia i już broda i wąsy do mycia, a ja ciągle łążę i go pucuję, żeby nie wyglądał na brudasa ;)

A po spacerach z moim Mężem wraca najczęściej tak jak na zdjęciach - mój Mąż uważa, że brudny pies to szczęśliwy pies - a mina dlatego, bo wyraziłam swoje przerażenie jak ich zobaczyłam ... tak był kąpany kilka godzin wcześniej ;). Jak idzie ze mną to jest jeszcze szansa, że wystarczy wytrzeć łapy mokrą chusteczką ;)
 

Załączniki

  • CB42A7AB-40CF-4E7D-8F29-B2E945BDE5C5.jpeg
    CB42A7AB-40CF-4E7D-8F29-B2E945BDE5C5.jpeg
    101,3 KB · Wyświetleń: 610
  • EEAB4A56-CB9F-4E5E-815C-0CC7DA874DD2.jpeg
    EEAB4A56-CB9F-4E5E-815C-0CC7DA874DD2.jpeg
    134,2 KB · Wyświetleń: 618
Hej dziewczyny gratulacje dołączającym mamusiom . Ja jutro idę powtórzyć betę .
Wy o psach a moja mama wczoraj przygarnęła kotka z podwórka bezdomnego a już ma jednego kota. I jej obecna kotka jest mało pocieszone z tego pomysłu ale mamy nadzieje że sie polubią
Wczoraj mojego szwagra dziewczyna urodziła synka 3960 i 59 cm a przed nami 9 miesięcy .. może już nie całe 9
Jakie plany na niedzielę macie?

Koty też lubię ;) i kiedyś chciałam, ale niestety mój Mąż ma uczulenie i na dodatek woli psy...

A na niedzielę - może pojedziemy gdzieś pospacerować, jak będzie w miarę ładnie ;)
 
Paula Gratulacje..ja tez z UK..ciaza 3 ale dziecko urodze drugie tu. Spokojnie. :)



Dita nooo na kase chorych tak jak w Polsce;).tyle ze nie czeka sie w kolejkach..sa umowione wizyty i ja jak potrzebowalam to potrafilam umowic sie jak najszybciej
Bynajmniej tu gdzie ja mieszkam nie mialam problemów. Nie wypowiadam sie na temat innych osrodkow zdrowia w innych miastach

Mozna isc prywatnie tak jak to kobiety chodza prywatnie w Polsce :) jesli ktos chce placic to placi za wizyte nawet z polskim ginekologiem prywatnie i znam takie osoby a cena jest adekwatna do zarobkow tutejszych..tak jak cena prywaciarza w pl co do polskich zarobków

Ja podchodze do tego na spokojnie.. i wizyty usg sie doczekam a wierze ze bedzie dobrze
ONAONAONA, skąd z UK jesteś? Ja mieszkam w Szkocji od ponad dwóch lat, a mój narzeczony jest juz tutaj 12 lat. To Twoja 3 ciaza, pewnie dlatego jesteś spokojna, ja oczywiście panikuje i nie mogę się doczekać juz pierwszego USG :)
 
reklama
My mamy lenistwo!!! W lozku przed tv

Powinnam juz byc na dole i wstawic rosolek!

ONAONAONA, skąd z UK jesteś? Ja mieszkam w Szkocji od ponad dwóch lat, a mój narzeczony jest juz tutaj 12 lat. To Twoja 3 ciaza, pewnie dlatego jesteś spokojna, ja oczywiście panikuje i nie mogę się doczekać juz pierwszego USG :)

Paula ja mieszkam w IRlandi POlnocnej. W szkocji bylam przejazdzka na motocyklach tyle ze wtedy bylam jeszcze ' plecakiem' ..pieknie bylo choc deszczowo .
Oczywiscie ze tez pragne by wszystko bylo w jak najlepszym porzadku ale w tym momencie musze zaufac swojemu organizmowi i starac się nie czytac zbyt duzo bo przez to zamartwiamy sie jeszcze bardziej . jak to.mowi moj M.. Nie wbijaj sobie glupot do glowy czytaniem. 3 ciaza takze wiem ze cierpliwosc na wage zlota teraz hee
najwczesniej do gina poszlabym w 7tyg by miec pewnosc ze serduszko bedzie bic ale na razie wiem ze musze czekac ..
Sprawdzalam ile kosztuje wizyta prywatna z usg i cytologia. W dublinie byloby to 100e
Cytologie robilam . jest ok
Dzis czuje sie ok..wczoraj mnie kulo w macicy w jednym miejscu dlugo..no ale dzien sie dopiero zaczal;)
Dzis zrobiłam następny test i kreska jest juz bordowa co mnie cieszy a jest jakies 17/18dpo test nie wiem jakiej czulosci jest ale kupilam 2 za 1f


Piorunem tez mam maltanczyka! Kupilam w Polsce i przewiezlismy tu:)
Podoba mi sie to ze jej nie "czuc" i ma wlosy


Zaneta Witaj!! Gratulacje:)

Moje plany na niedziele to ...lenistwo... Powinna byc msza o 12 no ale jak tak bedziemy lezec to nie wiem..chyba zejde oboad wstawic chociaż..lubie jak pachnie rosolkiem

I novy jeszcze 9 miesiecy ale jednak czas nam zleci..szczegolnie jak wstapimy do 2 trymestru;)
 

Załączniki

  • 20180304_094006_Film1.jpg
    20180304_094006_Film1.jpg
    325,7 KB · Wyświetleń: 124
  • 20171015_150026_Film1.jpg
    20171015_150026_Film1.jpg
    995,6 KB · Wyświetleń: 118
Ostatnia edycja:
Do góry