reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja tez musze zanieść po następnej wizycie ten dokument od położnej i wypełnić ten papier od kiedy chce pójść na macierzyński i tak samo się zastanawiam, nie wiem jak się będę czuła pod koniec, przecież nagle mogę się poczuć gorzej a oni muszą wiedzieć tyle wcześniej :/ planuje wykorzystać jeszcze 2.5tyg urlopu wypoczynkowego przed macierzynskim ale to też muszę powiadomić wcześniej.

No wlasnie znając życie wiem ze różnie może być a pewności właśnie nie mam jak sprawna będę pod koniec września eh. Myślalam pracować jeszcze wrzesień ale już sama nie wiem...pod koniec wrzesnia to będzie 35tydz.oO Także może Przeginka oO ( chcialamb jak najdluzej z mlodym siedziec więc też temu tak)
Urlop wykorzystam w lipcu specjalnie dla dzieci..choc też wolałabym przed macierzyńskim..myślę by najwyżej wsiąść sicka .. zobacze.pomysle.. Maz chce bym max do końca sierpnia pracowała a przepisowo najwcześniej mogę od 15sierpnia hmmmmmmm
 
reklama
Mnie na początku zastanawiało że coś nie chalo bo moje dziecko się bawi autka i a lalki leżą hehe ale i na lalki przyszedł czas. Motocykle też lubi i już miała przyjemność z tatusiem pojeździć ale tylko na bocznej drodze bo malutka była. Moze uda mi się znaleźć fotkę to wam wrzucę ;)
 
Mnie na początku zastanawiało że coś nie chalo bo moje dziecko się bawi autka i a lalki leżą hehe ale i na lalki przyszedł czas. Motocykle też lubi i już miała przyjemność z tatusiem pojeździć ale tylko na bocznej drodze bo malutka była. Moze uda mi się znaleźć fotkę to wam wrzucę ;)
Tatuśka trochę obcielam hehe
IMG_20180619_134341.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180619_134341.jpg
    IMG_20180619_134341.jpg
    90,7 KB · Wyświetleń: 136
Dita, ja jak bylam mlodsza to tez z wody nie wychodzilam, rodzice mnie sila wyciagali jak juz mialam sine usta
emoji23.png
albo glod mnie wyciagal
emoji23.png
i albo sie zestarzalam, albo z biegiem lat woda w morzu zimniejsza hahah

Dzieci tak mają...:) Nam moE być zimno ale im niebitd.

Ja wolałam bawić się z chłopcami co mi potem minęło..choć siłę zachowałam:p a cora moja może i miała autko w łapce ale mimo wszystko zdecydowanie to księżniczka haha lalkek pełno i wszędzie..sukieneczki choć ostatnio się zAwstydzila bo kolega zobaczył jej majteczki i chce chce nosic spodnie spodenki hehehe


Znajdę to swoją te pokaże z tatuśkiem na bandicie
 
reklama
Do góry