reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

No wlasnie znając życie wiem ze różnie może być a pewności właśnie nie mam jak sprawna będę pod koniec września eh. Myślalam pracować jeszcze wrzesień ale już sama nie wiem...pod koniec wrzesnia to będzie 35tydz.oO Także może Przeginka oO ( chcialamb jak najdluzej z mlodym siedziec więc też temu tak)
Urlop wykorzystam w lipcu specjalnie dla dzieci..choc też wolałabym przed macierzyńskim..myślę by najwyżej wsiąść sicka .. zobacze.pomysle.. Maz chce bym max do końca sierpnia pracowała a przepisowo najwcześniej mogę od 15sierpnia hmmmmmmm

Ale jak to tak tam macie z tym macierzyńskim? Że wykorzystujecie je jeszcze w ciazy?? [emoji33]a pózniej ten macierzyński to ile trwa? Łącznie z tym co bierzesz jeszcze w ciazy czy osobno sie liczy?[emoji848]
U nas jest L4 i z głowy. A macierzyński po porodzie albo od dnia daty porodu z karty ciąży przy przenoszonej ciąży[emoji57]
Ja nie wiem kiedy pójdę na L4, ale na szczęście nie muszę tego planować [emoji28]


Ale fura!![emoji16][emoji3]
 
reklama
Sandra, moze jednak do polowkowych sie wstrzymaj w razie czego z kupowaniem ubranek, bo wiesz dziewczynka batman to jeszcze, ale chlopiec w sukience to juz nie koniecznie hihi
 
reklama
Aha dziewczyny, czy któraś z Was dostała na takie napinanie się brzucha duphaston? Bo mi właśnie przepisał 2 opakowania.

Nic nie dostałam, wg mojego gina to nic zlego w tym tygodniu ciąży i dopóki nie jest za częste i nie trwa długo. U mnie przychodzi odchodzi samo, mniej niż 30sekund trwa.. czasami piec razy dziecinie a czasami dwa. Szyjka sie nie skróciła i wszystko na kontroli było ok.
 
Do góry