reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Zobacz załącznik 867388 Chyba mam za mało czasu, żeby ogarniać forum...

Wczoraj byłam na wizycie. Wszystko ok. W końcu znamy płeć - dziewczynka, czyli moje pierwsze przeczucie było dobre ;p

W pracy co raz to więcej osób wie - poczta pantoflowa ;p nikt mi nie wierzy, że to już prawie połowa. Zdjęcie z dzisiaj - 18t 2 d.
Gratuluje coreczki i faktycznie patrzac na zdjecie tez bym niedowierzala, ze to juz polowa :D
 
Zobacz załącznik 867388 Chyba mam za mało czasu, żeby ogarniać forum...

Wczoraj byłam na wizycie. Wszystko ok. W końcu znamy płeć - dziewczynka, czyli moje pierwsze przeczucie było dobre ;p

W pracy co raz to więcej osób wie - poczta pantoflowa ;p nikt mi nie wierzy, że to już prawie połowa. Zdjęcie z dzisiaj - 18t 2 d.

Brzuszek chyba malutki [emoji5] nie widzę dokładnie bo zasłaniasz ręką [emoji5] czyli pewnie nic nie przybrałaś [emoji8]
Gratuluje córeczki [emoji5]a to nie ty trochę kupiłaś rzeczy czy dostałaś od kogoś w takich szarościach jak dla chłopca? Bedzie neutralny kolor w takim razie [emoji16]

Nie musze leżeć ale oszczedzac sie . leki tak scopolan nospa i duphaston z tego trzeciego dzis rezygnuje czułam sie na nim okropnie nadal nam nastroje depresyjne do tego totalny brak apetytu wymioty i w ogole masakra. Płeć potwierdzona chłopak

Ojej[emoji53] a te wymioty i brak apetytu to od leków czy właśnie przez to zapalenie?
Biedna ty[emoji17] gratuluje synka w takim razie [emoji3][emoji106]

A i jeszcze jedno pytanie mam do Was drogie mamusie. W ostatnim tygodniu codziennie rano kilka godzin po przebudzeniu gdy już jestem rozkręcona robi mi się słabo, czuję jak drżą mi ręce i nogi i czuje jak mnie przytyka, brak powietrza. Muszę posiedzieć, napić się i przechodzi raz po 10 min raz po 30. Zaznaczam że ogólnie nic mnie nie boli, czuję się dobrze i nie jest to reakcja na nagłe wstanie. Dzieje się tak np w trakcie mycia naczyń. Hmmm czy powinnam się martwić?

A jakie masz ciśnienie? Moze masz niskie i od tego?[emoji58]
 
Dita_333 powiem szczerze że zawsze byłam niskocisnieniowcem ale jakoś sie przyzwyczailam i nigdy nie narzekalam że coś mi jest. I w sumie nie przejmuje się tym specjalnie ale dziwi mnie to że dzieje się to każdego ranka od ponad tygodnia. Myślałam że z tej duchoty i gorąca ale przecież 2 dni już się ochlodzilo, pada i jest już czym oddychać. Jem witaminki oraz magnez od początku ciazy, może minie a jak nie to poinformuje lekarza, badania krwi robiłam dzisiaj więc zobaczymy:)
 
A i jeszcze jedno pytanie mam do Was drogie mamusie. W ostatnim tygodniu codziennie rano kilka godzin po przebudzeniu gdy już jestem rozkręcona robi mi się słabo, czuję jak drżą mi ręce i nogi i czuje jak mnie przytyka, brak powietrza. Muszę posiedzieć, napić się i przechodzi raz po 10 min raz po 30. Zaznaczam że ogólnie nic mnie nie boli, czuję się dobrze i nie jest to reakcja na nagłe wstanie. Dzieje się tak np w trakcie mycia naczyń. Hmmm czy powinnam się martwić?
Byc moze masz tak, jak dluzej stoisz w jednym miejscu? Ja tak wlasnie mam, np.gdy czekam w kolejce do kasy robi mi sie duszno, slabo ,raz zemdlalam i zabrano mnie do szpitala ...Takze jak jestem z kims .w sklepie to przed kasa wychodze i tyle. I zawsze miej przy sobie butelke wody i cos slodkiego, pomaga ;)
 
reklama
Do góry