reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Na to wygląda ;) chiciaz chcialam ten miesiac odpuscic zeby jednak tego uniknac ale to bylo silniejsze ode mnie haha.
A bete robilam wczesnie bo mi sie jakies laryngologinczne problemy przypaletaly i zeby wykupic recepte na sterydy musialam miec pewnosc czy moge to brac. Teraz w piatek mam laryngologa to moze mi wymysli cos zastepczego na czas ciazy.
 
reklama
Hej :)
Ja na razie na szczęście nie mam mdłości, ale jestem za to wiecznie zmęczona... I rozkojarzona bardzo. No i cycki bolą. Jak zdejmuję wieczorem stanik to muszę je podtrzymywać, bo straszny ból...
 
U mnie to dopiero 5 tydzień więc dopiero się dowiedzieliśmy, ale ciekawe kiedy u mojego męża pojawią się takie "objawy ciazy". Może jak usłyszy serduszko☺️

U mnie też 5ty tydzień, ale ja wiem od 2... Mój też nie szaleje, aczkolwiek od wczoraj męczy mnie o imię, czym strasznie mnie irytuje, bo ja lekarza mam dopiero za prawie 3 tygodnie...
 
My już imiona mamy dawno wybrane, zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca.
Jakie to? :)

4c3tskjoppjijysx.png
 
Ja imiona miałam już dawno dawno temu wymyślone:laugh2: ale mi je już podkradły dla swoich dzieci te znajome które ciąże już mają za sobą......chytre lisice:biggrin2: i teraz będę musieć szukać nowe imiona....
 
Witam sie w 25dc
Właśnie odebralam wynik bety.
34.4 to chyba niezly wynik na tym etapie?
Czwarty cykl staran przyniosl rezultat
Termin wychodzi mi na 22-23.11 a najleprze jest to ze mam juz córcie z ktorą mialam termin 23.11.2013

Myślę, że ok. ja w 24dc miałam 17 coś, a w w 26dc ok. 57...
Gratuluję ;)
 
reklama
Do góry