reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Imiona - temat rzeka [emoji5]
Mi się podobają tradycyjne, zwykle imiona, właśnie niewydziwnione :)
Anielka tez mi sie podoba, tylko zdrobnienie jest dłuższe, mi chodzą takie imienia co można skrócić np. Zuzanna to Zuza( ale tego imienia nie dam bo za popularne) albo Aleksandra i Ola od tego czy Adela i Ada zdrobnienie [emoji57] dla chłopca tez podobnie albo krótkie czyli np.Adam albo Ignacy i Ignaś[emoji5]

A z tym podkradaniem to chyba jest tak, ze po prostu podobają nam suę popularne imiona np. Lena, Julia, Maja, Amelia czy Zuzia i poniej nic dziwnego , ze ktoś dał... prawdopodobieństwo ze da było spore [emoji846]
A takiej Michaliny chyba nikt nie podkradnie :) swoją droga bardzo ładne imię :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja o imieniu będę myśleć jak będzie znana już płeć. Ale na bank będzie ciężko bo imiona które mi się względnie podobają to chyba już pozajmowane u rodziny.
Słuchajcie trochę mi przeszły te nudności. Rano normalnie wymioty ale się uspokoiło. Oby tak zostało.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może podpaczę u Was jakieś alternatywy? Nie mogą być bardzo popularne... ani wydziwianie, bo to nie przejdzie.

A w ogóle moja mama dała mi na imię Julia, a mojemu bratu Konrad - nigdy nie mieliśmy w swoich rocznikach imienników, zawsze byłam jedyna, a teraz to takie popularne imiona ;) kiedyś nawet byłam zła na moją mamę, że takie imię mi dała, ale później to doceniłam, jak w szkole mówili „Julia” to zawsze wiedziałam, że chodzi o mnie... a teraz na ulicy ciągle mnie wołają haha
No to ja mialam identycznie, w szkole zadnej Sary, a teraz na ulicy mnostwo malych Saruni :)

Jak bylam w pierwszej ciazy, to czulam, ze to chlopak i od razu do brzucha mowilismy Igor, jakos nam tak sie wkrecilo i tak zostalo. Teraz maz mowi, ze w brzuchu mieszka Pola, ale ja tego nie czuje [emoji85]

4c3tskjoppjijysx.png
 
No to ja mialam identycznie, w szkole zadnej Sary, a teraz na ulicy mnostwo malych Saruni :)

Jak bylam w pierwszej ciazy, to czulam, ze to chlopak i od razu do brzucha mowilismy Igor, jakos nam tak sie wkrecilo i tak zostalo. Teraz maz mowi, ze w brzuchu mieszka Pola, ale ja tego nie czuje [emoji85]

4c3tskjoppjijysx.png

Serio? Dużo jest małych Sar?? Ja nie znam żadnego dziecka o tym imieniu ani u znajomych, ani w przedszkolu Młodego:) moze u ciebie jakieś zagęszczenie haha[emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co do przeczuć płci ciąży.. moze zrobimy taką tabelkę -płeć przeczuwana i płeć rzeczywista :) ciekawe ilu z nam by sie sprawdziło :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fajny pomysł, tylko chciałabym żeby moje przeczucia się nie sprawdziły :p

Moje dziecko ma taki katar, że jeszcze nigdy takiego nie miało, ja nie nadążam z wycieraniem jej nosa, dosłownie leci jej woda, tylko odkładam rękę z chusteczką od jej noska a znów leci,jeszcze do tego łzawiące oczy.
 
Możemy zrobić tabelkę - moje przeczucie dziewczynka.

Ja mam jeszcze jakiś głupi nawyk, nie wiem jak to nazwać kojarzenia z czymś imion? i tak choć np. imię Adam mi się zawsze podobało, ale w ubiegłym roku ze szwagierką z czegoś żartowałyśmy, nawet już nie pamiętam o co chodziło, ale któraś powiedziała „No wiesz bo to taki Adam - szybko wkładam i spadam” i teraz już chyba tego nie zapomnę... jak poznam tylko jakiegoś Adama to zaraz mi się to przypomina... ehh
 
reklama
Hehe albo znamy kogoś z tym imieniem i koniec! Już nie damy, bo nie przepadamy za tą osobą:)
A ja znam takie teksty: Walenty - za późno wyjęty [emoji5] Mateusz wajchę przełóż [emoji5] albo skojarzenia - Alan anal- to mi w pracy kolega powiedział masakra i Irek Świrek[emoji5]to tylko niektóre typy [emoji5]
A co co imion to te które podałam to tak tylko z głowy wzięłam... ja na tę chwilę kompletnie nie mam pojęcia jakie imię bym dała.. dobrze, że dużo czasu jest [emoji58]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry