reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

A te kilogramy to taki ciężki temat w sumie. Niby 4-5kg to norma, ale z drugiej strony nie wiadomo czy za chwilę nie zacznę szybciej tyć i finalnie +30kg :o
Jakiś stres że tak będzie jest, ale tak jak pisały doświadczone koleżanki, ponoć karmienie piersią pozwala skutecznie pozbyć się kilogramów :)
Dziewczyny a co do wagi to jak u was z aktywnością fizyczną w ciąży? Piszcie czy coś robicie jak to u was wygląda teraz i jak wyglądało przed ciążą?
U mnie rower co jakiś czas plus czasem basen, bardzo wskazany dla ciężarnych.
 
reklama
Ja też tak koło 3,5kg-4kg, w zależności od dnia. Pewnie też dużo zależy od początkowego BMI, przy niskim można przytyć więcej :)

0f96723680e059b4med.jpg

Hahaha:laugh2: To gdzie ja jestem? na pustym dolnym polu??:laugh2::errr::rofl2::cool: BMI miałam 21, i w sumie nadal się łapię z moim przyrostem na to samo BMI :D:rofl2::-D
 
Ja nie lubię ćwiczyć, jestem zbyt leniwa. Obecnie nam na plusie ok 2kg, ale jeszcze nie dobiłam do wagi z przed ciąży. Mam nadzieję, że zbyt duża nie urosnę. Niestety nie umiem pływać, a dziś z dziećmi jadę na basen, bo one rozpoczynają naukę pływania.
Brzuszek dziś nadal boli, raz mniej raz bardziej. Jutro wizyta, zobaczymy. Jak mój mąż zdąży wrócić z pracy to jedziemy całą rodziną. Może lekarz się zgodzi i pokaże dzidzie mężowi i dzieciom.
 
Onaonaona jak dla mnie to koleżanka czuję się zbyt swobodnie :D

A te kilogramy to taki ciężki temat w sumie. Niby 4-5kg to norma, ale z drugiej strony nie wiadomo czy za chwilę nie zacznę szybciej tyć i finalnie +30kg :o
Aj tam, na pocieszenie dodam, ze ja zgubilam swoje ciazowe 30 kg, nie w miesiac czy dwa co prawda, bo troche mi to zajelo, ale zgubilam 30 i dodatkowo 3 z wagi przed ciazowej ;)
 
Teraz taki Wózek wpadł mi w oko. Trochę mi szkoda ponad 1000 zł, ale może się zdecydujemy. Zobaczymy. Mieszkam bardzo blisko tego producenta, więc w lipcu muszę namówić męża na wycieczkę do ich firmowego sklepu.
Screenshot_2018-06-14-15-13-16.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-06-14-15-13-16.jpg
    Screenshot_2018-06-14-15-13-16.jpg
    35,9 KB · Wyświetleń: 318
Ja nie lubię ćwiczyć, jestem zbyt leniwa. Obecnie nam na plusie ok 2kg, ale jeszcze nie dobiłam do wagi z przed ciąży. Mam nadzieję, że zbyt duża nie urosnę. Niestety nie umiem pływać, a dziś z dziećmi jadę na basen, bo one rozpoczynają naukę pływania.
Brzuszek dziś nadal boli, raz mniej raz bardziej. Jutro wizyta, zobaczymy. Jak mój mąż zdąży wrócić z pracy to jedziemy całą rodziną. Może lekarz się zgodzi i pokaże dzidzie mężowi i dzieciom.
Szkoda, że nie umiesz pływać to super sprawa ale ruchu pewnie przy dzieciach i tak masz sporo [emoji6]
 
hej dziewczyny :) wy kupujecie wózki, ubranka a ja nie znam płci usg mam 25 wiec może już mi powie. Ogólnie ciągle poprawiam prace magisterską, której mam już dość. A tak to praca dom praca dom oby do końca roku szkolnego i na zwolnienie [emoji39] a i żeby pocieszyć was dziewczynki to ja przytyłam 5 kg ;D będzie chyba 25+ w tej ciąży
Haha ja tak miałam dwa lata temu w 28 tyg ciazy dopiero wyszlo że to syn a ja kupiłam wózek w kolorach takich aby był zarówno dla dziewczynki jak i chłopca i tak samo robiłam z ciuszkami☺ Teraz nie mam problemu bo wózek mam po 1 dziecku tym razem prawdopodobnie dla dziewczynki, ciuszkow trochę też, a w różowe gadżety zaopatrze się jak mi potwierdzą na 100% ze moje dzidzi to płeć żeńska.
Co do pracy magisterskiej to współczuję ale na pewno sobie z nią poradzisz i już niedługo będziesz się cieszyć obroną na 5☺
 
reklama
tez macie takie bole skurczowe w pobrzuszu?? ja osobiscie jak zmieniam w nocy pozycje (do spania oczywiscie) ;) to mnie taki skurcz pod brzuchem lapie i jeszcze jak wstane gwaltownie jak sie zapomne :) po zatym czuje sie dzisiaj nawet calkiem tylko jak nie ma co robic to czlowiekowi sie nudzi i najchetniej spac by poszedl :cool:
az mi glupio pisac bo juz mam syna ale to bylo tak dawno i wszystkiego nie pamietam :(.
 
Do góry