reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
ale granica to karmienie drugiego?:):)

ja na 90% kupie ten 2in 1 babylo panorama gdzie gondola rozklada sie w spacerowke i az dziwie sie ze taka cena oO bo sprawdzalam go wizualnie i jest swietny , opinie ma bardzo dobre tym bardziej

Fajny i pomysłowy z tą spacerowka. A kp zobaczymy. Można też karmić 2. noworodka i starszaka. Mam nadzieje, że sam zrezygnuje przed:)
 
U Zuzi to raczej z mojego lenistwa, bo jak sprobowała butlę to później nie chciała cyca. A że nie miałam wtedy takiego samozaparcia to przestawiłam na mm.
Antoś nie chciał cyca bo miał zapalenie ucha, o czym wtedy nie wiedziałam. Myślałam, że się nie najada i beczy, a jak dostał butlę to jadł (z butli mniej musiał ciągnąć i tak mocno go nie bolało) i tak przeszliśmy na mm.

Moj przez 2 miesiace jadł moje z butelki, ale wolał pierś. Różnie bywa z tymi maluchami, teraz masz doswiadczenie na pewno się uda tak jak zaplanowałaś!
 
Ja zamierzam karmić piersią ale (błagam nie linczujcie mnie[emoji53]) na razie mam do tego taki obojętny stosunek. Może dlatego że sama karmiona nie byłam i w ogóle w mojej rodzinie tak średnio z tym karmieniem było. Nie rozczula mnie ten widok, raczej odwracam wzrok, nawet jak idę do kogoś w odwiedziny i mama karmiąca wyciąga w towarzystwie cyca. Wiem że publicznie raczej tego robić nie będę albo będzie mi bardzo ciężko jak sytuacja mnie do tego zmusi. Wiem że to zdrowiej, łatwiej, szybciej i taniej, wiec zamierzam co najmniej pół roku to robić. Na razie jednak bez emocji do tego podchodzę. Może wyrzut hormonów i nagły wylew miłości po porodzie to zmienią, nie mówię nie[emoji4]
 
Fajnie, zazdroszcze takich nocy :)

Hahaha[emoji23] spoko, aż tak fajnie nie było, zęby się zaczęły [emoji28]ale przynajmniej mleka nie musiałam robić [emoji3]

Jest bardzo wygodny i zajmuje naprswde malo miejsca przy synku mialam z tej firmy a jezdzilam wtedy Peugeot 206 i bez problemu miescil sie do bagaznika i jeszcze zakupy weszly

To fajnie że masz już wybrany wózek i wieszać, że ci pasuje [emoji3]

ale granica to karmienie drugiego?:):)

ja na 90% kupie ten 2in 1 babylo panorama gdzie gondola rozklada sie w spacerowke i az dziwie sie ze taka cena oO bo sprawdzalam go wizualnie i jest swietny , opinie ma bardzo dobre tym bardziej

Wow, takiego czegoś jeszcze nie widziałam [emoji33][emoji3]
 
Raczej 2 chłopak, ale nie chciał współpracować na usg, więc mam nadzieje, że płeć będzie potwierdzona na połówkowym :) U Was dziewczynka? Fajnie będzie parka :)
Jakoś daje, na szczęście chodzi już bardzo dobrze i nie chce być noszony na rękach, na spacerach chętnie jeździ w spacerówce, chodzimy na zamykany plac zabaw. Nie jest źle, choć czasami też gorsze dni się zdarzają... planujesz żłobek jak maluch się pojawi, bo ja na tą chwilę raczej będę siedziała z 2 maluchami przez rok w domu.. mam nadzieje, że dam radę:)
Ja również spędzę z nimi rok a później zobaczymy. Niestety mieszkamy sami a na pomoc babci i dziadka nie mamy co liczyć, tez pracuja. Podobno dziewczynka ale staram się bardzo nie nastawiac. Jeszcze zobaczymy☺ byle zdrowiutkie było ☺
 
reklama
Fajny i pomysłowy z tą spacerowka. A kp zobaczymy. Można też karmić 2. noworodka i starszaka. Mam nadzieje, że sam zrezygnuje przed:)

Ja pierdziele..to moje piersi by skapitulowały na starcie haha:)

Ja zamierzam karmić piersią ale (błagam nie linczujcie mnie[emoji53]) na razie mam do tego taki obojętny stosunek. Może dlatego że sama karmiona nie byłam i w ogóle w mojej rodzinie tak średnio z tym karmieniem było. Nie rozczula mnie ten widok, raczej odwracam wzrok, nawet jak idę do kogoś w odwiedziny i mama karmiąca wyciąga w towarzystwie cyca. Wiem że publicznie raczej tego robić nie będę albo będzie mi bardzo ciężko jak sytuacja mnie do tego zmusi. Wiem że to zdrowiej, łatwiej, szybciej i taniej, wiec zamierzam co najmniej pół roku to robić. Na razie jednak bez emocji do tego podchodzę. Może wyrzut hormonów i nagły wylew miłości po porodzie to zmienią, nie mówię nie[emoji4]

Każdy ma prawo do własnego swiadomego wyboru więc nikt tu nikogo nie będzie linczować ha wariatka .
Ja nie spotkałam się z kobietkami które nachalnie wystawiają cyca by karmić . Sama się tak nie zachowywałam..wręcz ludzie nie dawali mi spokoju ale wiem że juz sam widok mamy zakrytej karmiącej noworodka bywa odrażający dla niektórych osob... bez widocznej piersi..chodzi o sam fakt
Tutaj są na mieście pokoje gdzie można nakarmić dziecko i tam się wiele kobiet skrywana..może temu rzadko je widuje
Za to ja nie lubię patrzeć na wylewający się tłuszcz z zza ciasnych ubrań..ten słodki duży brzuszek ..bądź widoczny rowek jakby się miało za mały rozmiar spodni hihi

Hahaha[emoji23] spoko, aż tak fajnie nie było, zęby się zaczęły [emoji28]ale przynajmniej mleka nie musiałam robić [emoji3]



To fajnie że masz już wybrany wózek i wieszać, że ci pasuje [emoji3]



Wow, takiego czegoś jeszcze nie widziałam [emoji33][emoji3]

Jest filmik jakie to pomysłowe..sprawdzałam i zarówno spacerówka jak i gondola są stabilne po zlozeniu

A i ja miałam elektroniczną nianie i tym razem kupię napewno:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry