reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Hello [emoji16] z zakupami to czekam aż mi się płeć mojego lokatora potwierdzi[emoji57] na pewno tez zaczekam na wyprzedaże bo chyba już coś w czerwcu się zacznie [emoji16] obralam sobie strategie że teraz kupuje w roz. 0-3 m i letnie 6-9 m a jak będzie zimowa wyprzedaż to dokupie 3-6m[emoji41] i muszę rozejrzeć za laktatorem, bo planuje pół roku być na macierzyńskim a chce karmić piersią minimum ten rok. jakich zamierzacie pieluch używać?

Miłego dnia dziewczyny [emoji274]
 
reklama
Hello [emoji16] z zakupami to czekam aż mi się płeć mojego lokatora potwierdzi[emoji57] na pewno tez zaczekam na wyprzedaże bo chyba już coś w czerwcu się zacznie [emoji16] obralam sobie strategie że teraz kupuje w roz. 0-3 m i letnie 6-9 m a jak będzie zimowa wyprzedaż to dokupie 3-6m[emoji41] i muszę rozejrzeć za laktatorem, bo planuje pół roku być na macierzyńskim a chce karmić piersią minimum ten rok. jakich zamierzacie pieluch używać?

Miłego dnia dziewczyny [emoji274]
Planuje napewno sprobowac lidlowskich, bo ostatnio sporo znajomych bardzo chwali :)
 
To muszę rozejrzeć się za za tymi 2 w lidlu. Ten rozmiar 1 to i tak na 2 tygodnie, a nawet jeżeli bobas będzie miał 4 kg to od razu można startować z 2.
 
Ja pampersy pózniej przez internet zamawiałam, albo z promocji jakichś -więcej paczek i taniej wychodziło. Niestety dady sie u nas w ogole nie sprawdziły, Młody sie odparzał raz, a dwa strasznie się przelewały. W pampersie bardzo rzadko mu sie przelało, z reguły tylko jak źle zapięłam, a dady bardzo często.. tylko, że mój to był obsikaniec od małego - dużo siusiał [emoji23] u siostry dady się sprawdziły, ona chwalila sobie. Fakt faktem jej synek dużo mniej siusiał i tak jest do dzisiaj, mniej pije i mniej biega do toalety. Moj potrafi wodę litrami jak mamusia pic, a teraz jak jest ciepło to w ogole [emoji23][emoji3]
 
reklama
Dziewczyny jak wasze detektory zastanawiam się kupić ten angel sound ale nie wem czy warto nowy czy uzuwany ?

Warto :) Ja się czaiłam ze trzy tygodnie :p Ciężko było znaleźć tętno i dzisiaj i wczoraj, ale w końcu znalazłam i stwierdziłam, że chowam na kilka dni jak wszystko ok :) Poza tym posłuchać sobie maluszka jak jeszcze nie czuć ruchów to dobry humor na cały dzień. Kupiłam głównie ze względu na to żeby nie panikować przy plamieniach, bo mogę jeszcze mieć. Używany chyba może być, nie ma za bardzo co się tam zniszczyć, tylko żeby wszystko działało ;) Ja mam angelsounds, działa ok.

W ogóle to zamówiłam trochę ubranek w reserved :D Jakoś się przełamałam, podobały mi się, a że 30% rabatu to mnie skutecznie przekonało :p

Co to pampersów to ja z kolei słyszałam sporo negatywnych opinii o tych z lidla, że uczulają, ale o dadzie i pampersach w sumie też takie opinie się zdarzały. Trzeba pewnie kupić mniejszą ilość i sprawdzić co pasuje maluszkowi, czy nie uczula itd. Ja na sam początek pewnie spróbuję jednak pampersa.
 
Do góry