reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

boshe Jasmin ile 37!!! nie wyciagnelabys mnie na powietrze haha

nie pochwalilam sie.....wczoraj mnie babelek zmombardowal trzema dosc wyraznymi kopniakami jeden po drugim i dzis 2 razy ....aaaaa juz coraz silniejszy!
 
reklama
Ale zazdroszę dziewczynom które wiedzą już czy będzie córeczka czy synek ja jestem w 15 tygodniu we wtorek mam ginekologa ale już informowała że usg nie będzie na tej wizycie a kolejne w 20 tygodniu to patrzcie ile muszę czekać a też bym chciała wiedzieć.. Mąż mówił żebym poszła prywatnie tak robiliśmy jak byłam w ciąży z Filipkiem ale sama nie wiem :)
Mam podobną sytuację - 15 tc i kolejne usg właśnie w 20 wiec trzeba czekać [emoji58] ale synuś (tez Filip [emoji6]) ujawnił się dooiero na polowkowym wiec byłam trochę przygotowana na takie długie czekanie [emoji4] damy radę! [emoji6]
 
Hej hej :)
byłam dzis a wizycie, musielismy wziac ze soba Mloda i pan dr stwierdzil, ze jak chcemy to moze wejsc a usg, wiec podgladalismy dzidziutka we trojke :)
Wszytstko wyglada ok., a dziudziutek jest na 90% chlopcem.

sorki za brak polskich znakow, ale klawiatura mi szwankuje...


gratuluje synka:D
ja mam ten sam problem ... mam nadzieje ze dziewczynom to nie przeszkadza oO
 
boshe Jasmin ile 37!!! nie wyciagnelabys mnie na powietrze haha

nie pochwalilam sie.....wczoraj mnie babelek zmombardowal trzema dosc wyraznymi kopniakami jeden po drugim i dzis 2 razy ....aaaaa juz coraz silniejszy!

Temperatura to jeszcze nic, do tego doszła wilgotność!! Tez za upałami nie przepadam. No ale cóż począć. Byle by mi ogródka nie spaliło ani nie zasuszyło.

Dorwalam dzisiaj botwinę na targu. Chyba nie muszę mówić co właśnie gotuje [emoji23]

Ja to nic a nic nie czuje! Wiec zazdroszczę ci ruchów, ale nie porządnych kopniaków [emoji6]
 
Temperatura to jeszcze nic, do tego doszła wilgotność!! Tez za upałami nie przepadam. No ale cóż począć. Byle by mi ogródka nie spaliło ani nie zasuszyło.

Dorwalam dzisiaj botwinę na targu. Chyba nie muszę mówić co właśnie gotuje [emoji23]

Ja to nic a nic nie czuje! Wiec zazdroszczę ci ruchów, ale nie porządnych kopniaków [emoji6]

BOTWINECZKE!!!!! MMMMMMMMMMMMMMMMM
czego to ja bym nie zjadla jesLi chodzi o zupy haha:)

tak wlasnie.. sie teraz ekscytuje a pozniej spac nie bede mogla albo zebra ledwo przezyja haha ..pamietam jak bywalo ze dziecie mi sie wiercilo najbardziej kiedy ja chcialam zasnac haha:)
jeszcze troszke i poczujesz kochana!!! zaraz bedzemy zdawc relacje z polowkowych !! az niedouwierzenia ze juz tyle zlecialo
 
BOTWINECZKE!!!!! MMMMMMMMMMMMMMMMM
czego to ja bym nie zjadla jesLi chodzi o zupy haha[emoji4]

tak wlasnie.. sie teraz ekscytuje a pozniej spac nie bede mogla albo zebra ledwo przezyja haha ..pamietam jak bywalo ze dziecie mi sie wiercilo najbardziej kiedy ja chcialam zasnac haha[emoji4]
jeszcze troszke i poczujesz kochana!!! zaraz bedzemy zdawc relacje z polowkowych !! az niedouwierzenia ze juz tyle zlecialo

Jak mnie tak będzie w przyszłości kopać po żebrach to chyba mięsem będę rzucać [emoji6]

Czas leci mega szybko! Aż uwierzyć nie mogę. Połówkowe mam gdzieś za miesiąc dopiero 16 tydz mam teraz. Zleci pewnie jak tydzień [emoji23]. A jeszcze co nie dawno ciągnął się ten czas w nieskończoność do pierwszej wizyty Heh

Ja tez uwielbiam zupy!! Pod każda postacią i w każdym wydaniu! I nawet nic innego może dla mnie nie istnieć!
 
Jak mnie tak będzie w przyszłości kopać po żebrach to chyba mięsem będę rzucać [emoji6]

Czas leci mega szybko! Aż uwierzyć nie mogę. Połówkowe mam gdzieś za miesiąc dopiero 16 tydz mam teraz. Zleci pewnie jak tydzień [emoji23]. A jeszcze co nie dawno ciągnął się ten czas w nieskończoność do pierwszej wizyty Heh

Ja tez uwielbiam zupy!! Pod każda postacią i w każdym wydaniu! I nawet nic innego może dla mnie nie istnieć!


moj syn mial 62cm dlugosci.. stlukl mi zebra,,, nie zycze nikomu tego bolu:) a uwierz... mam wysoki prog bolu ..tak mysle

cora miala 52cm i roznica byla kolosalna jesi chodzi o moje zebra!!!

to my obie maniaczki zup hihi:)
mialam ochote ostatnio zrobic zupe ziemniaczana z przepisu Geslerowej tak mi slina ciekla na jej widok w kuchennej rewolucji!!
 
reklama
Aż mi się przypomniało jak młoda próbowała mi wejść między kości a skórę brrrr... Nie polecam :p końcówka była bolesna ale i tak śmiała się przez łzy jak to widziałam a mąż obok siedział i aż syczał :D

Dziewczyny przetrwalam drugi dzień sama z córką jupi. Jeszcze tylko jutro ;)
 
Do góry