reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Co do ruchów dziecka to też mam wrażenie że już czuję ale stwierdzam że to zdecydowanie za wcześnie i tłumacze sobie to odzywaniem się jelit :tak:
Jeszcze nie weszłam w 12 tydzień, więc to raczej nie możliwe. Szczerze to już nie mogę się doczekać kiedy zacznę czuć ruchy dziecka:rofl2::rofl2::rofl2:
 
reklama
Tyle zostalo tu już powiedziane

Ja chorego dziecka nie urodze
Nie skaze tego dziecka na cierpienie
Nie poswiece siebie rodziny i obecnego juz w naszym zyciu dziecka na dozywocie przy obliznie chorym nigdy na to sie swiadomie nie zgodze

Szanuje zdanie innych . ale mam prawo do swojego


Wracajac do tematow innych ogolnie dostepnych do komentowania ja dopiero wrocilam z imprezy hihi
Ale oczywiscie poszlam pieknie spac itp ale nie mialam potrzeby wracac na czas do domku bo moj synek pojechal na tydzien do swojego taty. Na marginesie dodam ze urodzila mu sie wczoraj siostrzyczka i pojechal wniebowziety bo bardzo dlugo czekal na rodzenstwo
Najadlam sie grillowanych przekasek itp i dzis moj zoladek ma dosc w domu nie robie nic tylko rozkoszuje sie lenistwem ja prenatalne mam 7 powiedzcie czy to nie za wczesnie moze sie jednak przepisze na inny termin
 
A co do ruchów, to różnie to bywa. Wieloródki zwykle odczuwają je wcześniej, statystycznie w okolicach 18 tygodnia ciąży. Ale mogą pojawić się też wcześniej tzn. K
koło 16 hbd, ale i później.
 
U mnie dzisiaj pelen luz. Przed obiadem plac zabaw a po poznym obiedzie relaksik na balkonie. Jutro jade do gin bez umowionej wizyty. Ciekawe ile bede czekac az mnie przyjmie przez tych patalachow z rejestracji. Noech mi chociaz zwolnienie przedluzy to bedzie dobrze
 
Dziewczyny zmieniając temat na trochę weselszy. Mam pytanie do mam, które już mają dwójkę dzieci. Wiem, że przy drugim ma być szybciej brzuszek widoczny, wiem też że powinnam teraz szybciej wyczuć ruchy dziecka. W którym tygodniu ciąży przy drugim dziecku wyczułyście ruchy. Teraz wkraczam w 14 tydzień i myślę, że to za szybko. Około 16 powinnam już czuć?
Ja tez jestem ciekawa! A w pierwszej ciazy w ktorym tc poczulas?
Jestem tez na pazdziernikowkach i tam dziewczyny juz w 16 tyg czuja, wiec u nas to juz niedlugo moze byc! [emoji7]
 
Dziewczyny zmieniając temat na trochę weselszy. Mam pytanie do mam, które już mają dwójkę dzieci. Wiem, że przy drugim ma być szybciej brzuszek widoczny, wiem też że powinnam teraz szybciej wyczuć ruchy dziecka. W którym tygodniu ciąży przy drugim dziecku wyczułyście ruchy. Teraz wkraczam w 14 tydzień i myślę, że to za szybko. Około 16 powinnam już czuć?
Ja przy drugim zaczelam cos czuc od 16 tyg.
Podczytuje was dziewczyny ale nie mam czasu pisac
 
Ja też czekam na ten moment ,dziś zaczęłam 11tydz więc jeszcze troszkę musze poczekać. Ostatnio mój mąż się położył na brzuch i słuchał a tam tylko burczało :p
 
reklama
Do góry