reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

A mnie lekkie przeziębienie dopadło oprócz bólu gardła które już na szczęście nie boli mam katar który jest strasznie uciążliwy dodatkowo wyskoczyła mi opryszczka na ustach ale już też jest na dobrej drodze do tego aby znikła ale tej nocy nie mogłam spać tak po 15 min spałam I się budziłam dodatkowo nie mogłam znaleźć sobie miejsca bo było mi nie wygodnie
 
reklama
A mnie lekkie przeziębienie dopadło oprócz bólu gardła które już na szczęście nie boli mam katar który jest strasznie uciążliwy dodatkowo wyskoczyła mi opryszczka na ustach ale już też jest na dobrej drodze do tego aby znikła ale tej nocy nie mogłam spać tak po 15 min spałam I się budziłam dodatkowo nie mogłam znaleźć sobie miejsca bo było mi nie wygodnie
Mam podobnie, przeziębienie, opryszczka i do tego pieczenie w miejscu intymnym.
Od wtorku jestem na zwolnieniu lekarskim, bo przez uczucie wiecznego mega kaca nie byłam w stanie wsiąść za kierownicę o jechać do pracy. Mam nadzieję że gin przedłuży mi zwolnienie, bo nie jestem w stanie pracować. Czuję się paskudnie.
Też 8h na nogach i do tego bardzo odpowiedzialna praca, a co za tym idzie-stresująca.
 
Mam podobnie, przeziębienie, opryszczka i do tego pieczenie w miejscu intymnym.
Od wtorku jestem na zwolnieniu lekarskim, bo przez uczucie wiecznego mega kaca nie byłam w stanie wsiąść za kierownicę o jechać do pracy. Mam nadzieję że gin przedłuży mi zwolnienie, bo nie jestem w stanie pracować. Czuję się paskudnie.
Też 8h na nogach i do tego bardzo odpowiedzialna praca, a co za tym idzie-stresująca.
Na szczęście nie mam żadnego pieczenia tylko standardowo uplawy które towarzyszą mi od samego początku ciąży ale teraz często miewam tak że nie chce mi się jeść przez 2 dni a po 2 dniach to bym tylko jadła i jadła
 
Hej laseczki:):):):)
Mi dzieciaki kichaja cos dzis..i zgodnie twierdza
ze maja bol gardla hehe ( nie chca jechac do poslkiej szkoly cwaniaczki)
Wróciłam z pracy i tez resztę dnia robie sobie wolne..musze wlasnie jechac na miasto i dokupic kosz owocow..plus natke pietruszki! Bomba wit. C .. Chce im zrobić smothie ktore ja ostatnio uwielbiam! Na razie zapodalam im propoliski ma gardlo



Mam tak samo. W dodatku budzę się w nocy średnio co 2 godziny i nie mogę spać, przed ciążą przesypiałam noce bez problemu. A po pracy staram się już jak najmniej robić w domu, bo w pracy 8 godzin na nogach. Teraz wszystkie obowiązki przejął narzeczony, wczoraj sam wymyślił ze zrobi pierogi i lepił wieczorem dla mnie z owocami a dla siebie ruskie. Mam szczęście, bo jest kucharzem [emoji3]
Moj nie jest kucharzem a gotuje wyśmienicie jsk na faceta! I fakt..ostatnio ja staram sie w domu robic to co najważniejsze a potem lezec po pracy by to zrownowazyc:) takze mam podobnie
Zrobilas mi smaka na pierogi z owocami:ppp

Paulina opryszcza itd. Jestes oslabiona i wirus szaleje..wzmocnij sie pijac wlasnie takie koktajle z owocami bogatych w wit c.. Nasionami.szpinakiem na necie znajdziesz duzo porad jak pomoc

Nie wiem. ja ostatnio caly czas o tym mysle by właśnie nic mnie nie złapało.wpierdzielam czosnek.cebule miod nasiona chia cytrusy jogurty . wit. D jest wazna
.mam nadzieje uchroni albo chociaz pomoze



Zdrowka Zycze!!!!
 
Ostatnia edycja:
Stanełam dziś na wadze, przed ciążą 69.5 a teraz 65...
Do tego łykam witaminy mama premium po których okropnie odbija mi się rybą...fuj
Jakie witaminy bierzecie?
Ja biorę prenatal uno i od 8 tygodnia ciąży gin mi kazał dokupić prenatal dha. Od 13ego tygodnia mam brać prenatal duo, które już są z dha :)
Co do wagi to schudłam 2 kg, choć niewiele mi brakuje do 3 cyfrowej wagi.
 
Ja biorę prenatal uno i od 8 tygodnia ciąży gin mi kazał dokupić prenatal dha. Od 13ego tygodnia mam brać prenatal duo, które już są z dha :)
Co do wagi to schudłam 2 kg, choć niewiele mi brakuje do 3 cyfrowej wagi.

Mam w aucie zawsze paczke mix orzechow w ktorej fakt najwiecej jest orzechow włoskich( podobno 2 orzechy wloskie i dzienne zapotrzebowanie zapwenione) ..codziennie jadac przegryzam.jadam codzien nasiona chia i czaSem sledzie czy lososia..mysle ze zapotrzebowanie na dha (ktore organizm tez sam syntezuje) mam zapewnione . oby
W dha jest tez bogate siemie lniane;)
Witaminy ostatnio lykam w kratke z kwasem foliowym widząc jak sie odzywiam
 
reklama
Do góry