reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja dostałam 12 tygodni po porodzie mimo kp. Cały czas karmie, a okres jak z zegarkiem w ręku prawie co do minuty co 28 dni... Z tymże dłuższy, obfitszy i mniej bolesny.

Moja po jajku dostała 3 bąble na skórze więc narazie nie podaje. Za jakiś czas spróbuję samo żółtko, a za miesiąc białko może już będzie lepiej. A dzisiaj wielką próba z jogurtem naturalnym :D
 
reklama
Dziewczyny hallo zagląda tu jeszcze ktoś? Dziś zrobiłam gołąbki 38 szt wyszło ale jestem zadowolona :) tyle dobrze ze moja mama zabrała corcie na spacer bo tak to bym nic nie zrobiła... Dzień zaczol się dla mnie okropnie bo Sandra spadła z łóżka ponieważ nad ranem zawsze ją biorę i razem lezymy śpimy - mam takie wyrzuty sumienia wylam jak bobr do teraz nie mogę dojść do siebie. Dzięki Bogu nic jej się nie stało ale co przeżyłam to moje..... Odzywajcie się bo szkoda by było gdyby forum padło
 
Dziewczyny hallo zagląda tu jeszcze ktoś? Dziś zrobiłam gołąbki 38 szt wyszło ale jestem zadowolona :) tyle dobrze ze moja mama zabrała corcie na spacer bo tak to bym nic nie zrobiła... Dzień zaczol się dla mnie okropnie bo Sandra spadła z łóżka ponieważ nad ranem zawsze ją biorę i razem lezymy śpimy - mam takie wyrzuty sumienia wylam jak bobr do teraz nie mogę dojść do siebie. Dzięki Bogu nic jej się nie stało ale co przeżyłam to moje..... Odzywajcie się bo szkoda by było gdyby forum padło
Oj to się nie dziwię. Ja też codziennie ok 5 biorę synka do nas, z racji że pełza to trzeba mega uważać..najważniejsze, że wszystko ok. Golabka bym zjadła z wielką chęcią;) mniej chęci do robienia. Ja jestem u teściów z dziećmi na wakacjach, także dziadki się nacieszą bo mieszkamy daleko od siebie. U nas ogólnie ok, rozszerzamy dietę,mały różnie jada, wciąż mleczko lubi najbardziej .od kilku dni strajk że spaniem w dzień i nocy.oby szybko minęło
 
Dziewczyny hallo zagląda tu jeszcze ktoś? Dziś zrobiłam gołąbki 38 szt wyszło ale jestem zadowolona :) tyle dobrze ze moja mama zabrała corcie na spacer bo tak to bym nic nie zrobiła... Dzień zaczol się dla mnie okropnie bo Sandra spadła z łóżka ponieważ nad ranem zawsze ją biorę i razem lezymy śpimy - mam takie wyrzuty sumienia wylam jak bobr do teraz nie mogę dojść do siebie. Dzięki Bogu nic jej się nie stało ale co przeżyłam to moje..... Odzywajcie się bo szkoda by było gdyby forum padło
Kurczę to się strachu najadłaś, ja mam barierki składane na łóżku, bo inaczej mój wędrowniczek nieraz by na podłodze wylądował. Można tanio takie znaleźć i to na prawdę użyteczna rzecz, a później się przydaje ja maluch sam śpi w swoim łóżku.
Gołąbkami to chyba nam wszystkim smaku nadrobiłaś.
Anielka1 u nas ostatnio noce tez marne, teraz to żeby na 100% , przebija się lewa jedynka, na dniach będzie widoczna. Aby małej ulżyć w bólu i samej pospać, to daje na noc czopek Viburcol i jest znacznie lepiej. - przynajmniej nie budzi się z płaczem co chwila. To mam nadzieję na świętowanie pierwszego zęba na dniach. Od jutro wracam do normalności- moja mama po miesiącu wraca do Polski, a było tak fajnie....
 
Kurczę to się strachu najadłaś, ja mam barierki składane na łóżku, bo inaczej mój wędrowniczek nieraz by na podłodze wylądował. Można tanio takie znaleźć i to na prawdę użyteczna rzecz, a później się przydaje ja maluch sam śpi w swoim łóżku.
Gołąbkami to chyba nam wszystkim smaku nadrobiłaś.
Anielka1 u nas ostatnio noce tez marne, teraz to żeby na 100% , przebija się lewa jedynka, na dniach będzie widoczna. Aby małej ulżyć w bólu i samej pospać, to daje na noc czopek Viburcol i jest znacznie lepiej. - przynajmniej nie budzi się z płaczem co chwila. To mam nadzieję na świętowanie pierwszego zęba na dniach. Od jutro wracam do normalności- moja mama po miesiącu wraca do Polski, a było tak fajnie....
Ahhh nie ma to jak pomoc mamy :) przyznam szczerze że dzisiaj pierwszy raz pozwoliłam mojej mamie wziąć córkę na spacer ahh jaka nerwowa byłam chyba ze 3 razy dzwoniłam do niej czy wszystko wporzadku ehh pierwsze dziecko to jeszcze swiruje hehe ale wszystko wymaga czasu :) czy któraś z was już dała założyć kolczyki swoim córką? Bo ja jeszcze nie ale to tylko dlatego że młoda jeszcze się ciągnie za uszy i się boję poprostu. Niestety zębów dalej brak chociaż dziąsła spuchniete....
 
Ahhh nie ma to jak pomoc mamy :) przyznam szczerze że dzisiaj pierwszy raz pozwoliłam mojej mamie wziąć córkę na spacer ahh jaka nerwowa byłam chyba ze 3 razy dzwoniłam do niej czy wszystko wporzadku ehh pierwsze dziecko to jeszcze swiruje hehe ale wszystko wymaga czasu :) czy któraś z was już dała założyć kolczyki swoim córką? Bo ja jeszcze nie ale to tylko dlatego że młoda jeszcze się ciągnie za uszy i się boję poprostu. Niestety zębów dalej brak chociaż dziąsła spuchniete....
@Sandi2018 masz rację, często przy pierwszym dziecku tak jest , ale pocieszę, że przy drugim to mija. Oczywiście jak mamy pewność że dziecię jest w dobrych rękach. Co do kolczyków: teraz mam syna ale mojej córce przebiłam jak miała 3 lata i jestem zwolennikiem im później tym lepiej .po co fundować małemu dziecku atrakcje w postaci ewentualnego stanu zapalnego czy bólu...3 lata temu byłam z córką w szpitalu, miała chore ucho. Pielęgniarka kazały wyciągnąć kolczyki, ale co się tam nasłuchalam to szok. Przypadki w jakich małe dzieciaki uszkodzily uszka, jakie stany zapalne itd. To oczywiście twoja decyzja i absolutnie nie chce się mądrzyć ,tylko moje zdanie;)
 
Ja tam daje swojej mamie chętnie mała na spacery :) ale też często wyjeżdża lub pracuje więc nie mam tych luksusów za często. Ada ostatnio markotna chyba idą kolejne zęby. Je raczej wszystko chociaż dzisiaj zbuntowała się na kasze jaglana z pomidorami :D ale płatki jaglane też jej nie podchodzą. Jak mówię, że moje dziecko najbardziej lubi kaszkę gryczaną to nikt mi nie wierzy haha. A ona wcina aż jej się uszy trzęsą. Z owoców najbardziej lubi maliny (po mamusi :)). Ja sama przebilam sobie uszy jak miałam 14 lat i młoda też sama zadecyduje czy chce kolczyki i kiedy.
 
Ja tam daje swojej mamie chętnie mała na spacery :) ale też często wyjeżdża lub pracuje więc nie mam tych luksusów za często. Ada ostatnio markotna chyba idą kolejne zęby. Je raczej wszystko chociaż dzisiaj zbuntowała się na kasze jaglana z pomidorami :D ale płatki jaglane też jej nie podchodzą. Jak mówię, że moje dziecko najbardziej lubi kaszkę gryczaną to nikt mi nie wierzy haha. A ona wcina aż jej się uszy trzęsą. Z owoców najbardziej lubi maliny (po mamusi :)). Ja sama przebilam sobie uszy jak miałam 14 lat i młoda też sama zadecyduje czy chce kolczyki i kiedy.
To już pierwsze ząbki Ada ma za sobą? W którym miesiącu wyszły? Ile miesięcy ma twoja córcia? :)
 
To już pierwsze ząbki Ada ma za sobą? W którym miesiącu wyszły? Ile miesięcy ma twoja córcia? :)
14 lipca kończy 8 miesięcy :) dwie dolne jedynki wyszły w komplecie jakis miesiąc temu :) a teraz chyba góra, ale nie bardzo daje sobie zajrzeć do buzi więc to tylko moje domysły
 
reklama
Do góry