reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Matko a ile miesięcy ma? Kurcze to tylko ta moja jeszcze bez zębów ehh
26 czerwca skończył 8. Jak miał 5 msc wyszły mu 1 dolne. Długo nic, aż tu w ciągu ostatnich 3 tyg wyszły 4 zęby, no i 2 idą jeszcze ;) córka starsza też szybko zabkowala no i teraz ma 5 lat i 5 miesięcy i jedynki dolne ma już stałe.
 
Cześć dziewczyny! Ale się stęskniłam za Wami, mówię sobie a sprawdzę czy forum listopadówek jeszcze działa. Pozdrawiam Was serdecznie
 
Dzisiaj moja mała przybrała piękną pozycję do raczkowania :D ale jeszcze nie ruszyła, narazie się tylko buja, czekam na godzinę zero gdzie trzeba będzie ją gonić haha. Jeny jak te nasze cudaki szybko rosną :)
 
U nas trochę marudna być może zęby się szykują zobaczymy.... Najgorsze jest to że mała chce stać cały czas jak tylko chce żeby usiadła to nogi prostuje a jaki ryk jak nie pozwalam masakra poprostu ojjj aż się boję co będzie dalej
 
Witajcie dziewczyny super że jesteście na forum ;) Jestem ciekawa co u dziewczyn na fb myślę że też u Was wszystko OkJeśli tu zaglądacie a widzę że @Koka27 ostatnio odwiedziła forum to Serdecznie Was Wszystkie Pozdrawiam.Oj brakuje Was Kochane życie na forum tętniło ale cieszę się z tego że kilka dziewczyn stara się i wątek nadal żyje;-) ;)
U Nas 6 ząbków dolne jedynki jak wychodziły to był armagedon ale górne jedynki i dwójki bez problemu.Zajadamy chętnie to co lubimy.W dzień dwa spania po ok.2-godzinki,noce czasem budzimy się na jedno mleczko ale przeważnie przesypiamy nocki.Co do raczkowania,pełzania jesteśmy leniuszkiem :D Drugie dziecko ma się o wiele lepiej ma już rodzeństwo widzę jak się razem bawią ,mały jak obserwuje starszego.
Leci tan czas tak szybciutko rok temu pisaliśmy o wizytach a jeszcze troszkę i już roczek będą mieć Nasze pociechy.
Pozdrawiam ;)
 
reklama
Ja właśnie też czekam i na raczkowanie i pierwszego ząbkami. Mały już też się buja ,nóżkami rusza do przodu ale jak trzeba ruszyć rękami to pada.;) z ząbkami gorzej, pobudka w nocy co 2h, popłakuje, dziąsła opuchnięte...I na tym koniec. Jeśli chodzi o siedzenie to w ogóle wesoło, kiwa się jak pijany zając. Wczoraj oglądałam zdjęcia i córa w jego wieku już stabilnie siedziała, no ale każde dziecko rozwija się inaczej. W przyszłym tyg idę z małym do okulisty. Zauważyłam na lewym oku, na rogówce małą przezroczystą jakby blonkę ,nie wiem. Nie ukrywam że troche mnie to martwi. Na Internecie można wyczytać takie rzeczy, że lepiej nie myśleć...poza tym urlop u teściów mija fajnie jedynie pogoda fiksuje. Od 40c do 10 , masakra..
 
Do góry