reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dzięki. Ten doktor Ptak jest prywatnie? Co do żłobka też ominę. Trochę pomoże mama, a resztę musimy dograć z mężem.

Na NFZ.Może akurat będzie szybko i zobaczy inny doktor nie zaszkodzi a może okazać się że wszystko jest Ok.
Wieje wiatr już od paru dni i końca nie widać.
Życze miłej niedzieli;)
 
reklama
Dziewczyny a jak Wasze maluszki z wagą i wzrostem ? U Nas 16 tydzień(jak byliśmy na szczepie.) waga 6500kg wzrost 64cm.Chodzimy teraz w 68cm ale niektóre ciuszki na 62 też są Ok.
Powyciągałem 74cm ale czekają jeszcze w kolejce.
 
Dziewczyny a jak Wasze maluszki z wagą i wzrostem ? U Nas 16 tydzień(jak byliśmy na szczepie.) waga 6500kg wzrost 64cm.Chodzimy teraz w 68cm ale niektóre ciuszki na 62 też są Ok.
Powyciągałem 74cm ale czekają jeszcze w kolejce.
U mnie rozmiar 62 cały czas, i rozmiar 62/68 czyli cos pomiędzy :) Adusia przez ostatnie dwa tygodnie bardzo urosła, ale szczepienie 21 marca to wtedy się dowiem ile waży dokładnie. A z ciuszkami mam taki problem, że na długość są niektóre dobre, ale mała jest wąska w ramionkach i wygląda w nich komicznie :)
 
Powiem wam, chyba muszę całkiem zrezygnować ze słodyczy. Prawie w ogóle nie jem nabiału i faktycznie polepszyly się młodemu kupki. Zauważyłam ,że jak pozwolę sobie na troszkę, to od razu są zielone .Ale to nic ,wystarczy że czasem zjem coś czekoladowego i na drugi dzień krew w kupce. Jakoś zaczęło wiązać fakty. Tak synuś dba o moją figurę;) a poważnie to jestem maniakiem slodyczowym, oj ciężko mi
 
@anielka1 Ja również jestem słodyczomaniaczką, ale ostatnio czekolade zamieniłam na słomki ptysiowe. Paczuszke 200g zjem codziennie. Zawsze to lepiej niż tabliczka czekolady :D Przed ciążą i w ciąży byłam uzależniona od czekolady milki i kinder bueno.
Co do rozmiaru, Szymciu też nosi 62 i niektóre 68. W piątek szczepienie więc dowiem się ile waży ale obstawial gdzieś z 6kg.
 
Dziewczyny a jak Wasze maluszki z wagą i wzrostem ? U Nas 16 tydzień(jak byliśmy na szczepie.) waga 6500kg wzrost 64cm.Chodzimy teraz w 68cm ale niektóre ciuszki na 62 też są Ok.
Powyciągałem 74cm ale czekają jeszcze w kolejce.
Hej, mam pytanko, dzwoniłam do tej przychodni i babeczka mi mówi, że iść tylko że skierowaniem, a doktor ptak nie wykonuje. Ja już nie dostanę skierowania,także muszę gdzieś indziej. Na pewno robił Wam doktor Ptak?
 
@anielka1 W każdej przychodni będą chcieli skierowanie ale myślę że w swojej przychodni pediatra bez problemu wypisze jeszcze jedno.Bez skierowania to chyba tylko prywatnie.Napisałam Ptak bo to przychodnia od Niego ma ich kilka też jest doktorem On i jego syn ale USG bioderek robił nam dr.Artur Szczęsny...
 
reklama
Dziewczyny mojej małej ropieje oczko- byliśmy u lekarza mamy kropelki do oka i przemywac woda lub solą fizjologiczna mam nadzieję że będzie dobrze. Wasze maluchy też miały bądź maja?
 
Do góry