reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

To na pewno była kolka bo potem poszły takie gazy że szok ogólnie zauważyłam że nim te gazy ujda to też jest chwilowy płacz
 
reklama
Już sama nie wiem podobno są jakieś herbatki bo woda już przepajam
Uważaj na herbatki z kopru - wytwarzają jeszcze więcej gazów w brzuszku. Na kolki chyba nie ma lekarstwa - prawdopodobnie to niedojrzały układ pokarmowy, a niektórzy naukowcy stawiają tezy, że kolka ma podłoże neurologiczne. Niestety trzeba przeczekać, przytulać, odbijać po jedzeniu i kłaść na brzuszku. W końcu przyjedzie :)
 
No pierwsza, tak długo czekaliśmy
Ojej to strasznie późno. Jak mieszkasz w Polsce to jest strona gdzie można sprawdzić najszybszy termin wizyty: kolejki.nfz.gov. u mnie w mieście w niektórych przychodniach na wizytę trzeba czekać 2-6, miesięcy, a w tej co byłam przyjmują noworodki osobno od ręki także warto sprawdzić wszystkie dostępne opcje :)
 
Ojej to strasznie późno. Jak mieszkasz w Polsce to jest strona gdzie można sprawdzić najszybszy termin wizyty: kolejki.nfz.gov. u mnie w mieście w niektórych przychodniach na wizytę trzeba czekać 2-6, miesięcy, a w tej co byłam przyjmują noworodki osobno od ręki także warto sprawdzić wszystkie dostępne opcje :)
No późno, teraz mam kontrolę za 4 tyg. Zła jestem, mogłam właśnie szukać gdzie indziej.
 
reklama
Do góry