reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

A moje dzieciątko skończyło trzy miesiące i waży 5600 g (urodzeniowa 3800 g) :) przyrosty ma na granicy normy, ale z uwagi na dobre wyniki badań i ogólny rozwój przestałam się stresować, je tyle ile potrzebuje, czasem dokarmiam ją swoim pokarmem ale łyżeczką. Wkrótce podcinamy wędzidełko, może wtedy ruszy, ale jeszcze trochę i będziemy rozszerzać dietę.
I prawidłowo :) Dajmy naszym dzieciom rozwijać się po swojemu. Przecież dorośli też mają różne rozmiary. Moja też na 3-10 centylu wagi, ale rozwija się świetnie więc absolutnie się tym nie martwię. Ja dietę rozszerzam dopiero w maju jak skończy 6 miesiecy
 
reklama
I prawidłowo :) Dajmy naszym dzieciom rozwijać się po swojemu. Przecież dorośli też mają różne rozmiary. Moja też na 3-10 centylu wagi, ale rozwija się świetnie więc absolutnie się tym nie martwię. Ja dietę rozszerzam dopiero w maju jak skończy 6 miesiecy
To tekst ze spaceru sprzed 2 tygodni:
Ona: Ile waży Michasia?
Ja: dobijamy do 5,5 kg
Ona: Ojej jaka drobniutka wszystko okej?moja dobija do 7kg
Ja: Za to ja ważę więcej od Ciebie, remis?
Ona: ....
 
To tekst ze spaceru sprzed 2 tygodni:
Ona: Ile waży Michasia?
Ja: dobijamy do 5,5 kg
Ona: Ojej jaka drobniutka wszystko okej?moja dobija do 7kg
Ja: Za to ja ważę więcej od Ciebie, remis?
Ona: ....
Hahaha najpierw konkurencja w kategorii waga, potem się zacznie : a bo moja już siada, chodzi, liczy, mówi po chińsku i zn podstawowe prawa fizyki
 
Hahaha najpierw konkurencja w kategorii waga, potem się zacznie : a bo moja już siada, chodzi, liczy, mówi po chińsku i zn podstawowe prawa fizyki
Ha ha ha, no właśnie nie dajmy się zwariować, każdy maluch to indywidualność, wszystko w swoim czasie i we własnym tępie / oby tylko zdrowe były szkraby. Na wyścig szczurów maja jeszcze czas.
 
@anielka1 a jakieś ćwiczenia wam pokazał?
Nasz 15 tyg. 6400, 63 cm, a urodził się 3590 i 58 cm. Ja tam się nie spinam, aby zdrowy byl:)
No dokładnie. Wiesz co dużo na brzuszku z nóżkami jak żabka, nosić tylko w pozycji pionowej też tak z nóżkami, i cały czas dwie pieluszki z tetry na pampersa żeby miał cały czas tak nóżki. Za 4 tyg kontrola.oby się poprawiło
 
A mój kurczaczek też drobny, urodził się 2700 ma 11 tyg i 4800 ;) i też rozwija się super no tylko to bioderko...
Kurczaczek :) też nazywamy tak naszego Szymka :) swoją drogą też jest drobniutki. Ciągle zakładamy ciuszki na 62, pojedyncze na 68. Teraz waży może ponad 6 kg a jutro kończy 16 tygodni. Urodził się 3060 a w szpitalu spadła mu waga do 2800.
Dziś pierwszy raz wiem co to znaczy "nieodkladalne dziecko". Teraz śpi mi na rękach i boje się go odłożyć żeby się nie obudził...
 
reklama
No dokładnie. Wiesz co dużo na brzuszku z nóżkami jak żabka, nosić tylko w pozycji pionowej też tak z nóżkami, i cały czas dwie pieluszki z tetry na pampersa żeby miał cały czas tak nóżki. Za 4 tyg kontrola.oby się poprawiło
Na pewno będzie dobrze. Trzymam kciuki:)
 
Do góry