reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ty to masz taką figurę, że Ci drozdzowki nie zaszkodza ;)
Ja to już figury nie mam, gine w oczach hahaha 51kg, 180cm. Szok! Z 10kg by mi się przydało ...
Mniam mniam [emoji39] właśnie pije kawę, chętnie bym zjadła taką drożdżówkę [emoji3]
Nie dość, ze jesteś taka szczupła to teraz Maja daje Ci wycisk, nie wiem ile musiałabyś zjeść takich drożdżówek żeby przytyć [emoji23]


Oj szkoda, tez bym chętnie wstawiła moją gadatliwą dziewczynkę [emoji846][emoji846]
Daj spokój, gine w oczach no... Ale zamówiłam syrop na apetyt i tycie [emoji123] Czekam na dostawę
Nagrania zawsze można wrzucić na YouTube i przesłać linka :) Oznacza się tam czy film będzie publicznie dostępny, prywatny, czy też na przykład dostępny tylko dla osób, które posiadają link.
Nie wpadłam na to [emoji4] Dobry pomysł [emoji847]
 
reklama
Ja jestem za żeby się przenieść, bo tak wątki się mieszają i można zapomnieć się na którym się jest.
Fb dla mnie spoko, bardziej personalnie tam jest- kojarzy się osoby a nie ikonki. Nie pamietam jak wszystkie wyglądacie i czasami mi się myli która co pisała, tam by tak nie było. Ale rozumiem ze nie wszystkim to może pasować :)
 
Jaką polecacie matę edukacyjną? I czy się opłaca kupywac? [emoji4]
wg mnie wszystko jedno, wszystkie są podobne, z perspektywy użytkowania widzę, że mi np. przydałaby się melodyjka przy macie, teraz muszę puszczać z karuzeli. Wkładam do niej malą jak chcę zjeść albo wypić kawę, wtedy Zosia zajmuje się w niej sama sobą jakieś 20 minut i mam chwilę dla siebie, a w łóżeczku ona sama leżeć nie lubi.
 
Hej dziewczyny! Ostatnio się nie odzywam, bo dni mam wypełnione Tobiaszem [emoji3] Wczoraj było nasze pierwsze szczepienie, chyba to najgorsze milion w jednym... Zniósł jak twardziel, przydrugim wkluciu już się popłakałam ale tylko na moment, a po trzecim ryk niesamowity... Ale też niedługo. Dzień przespal, a wieczorem temperatura ponad 39 stopni. Zbilismy Calopolem, no i noc też przespal przyzwoicie. Rano już wrócić do siebie [emoji4] Teraz czekam na tego mega kupala po doustnej co nim wszystkie straszycie [emoji3]
Widzę że poruszany był temat spania. Ja od początku spałam z malutkim, ale ostatni tydzień czy nawet ponad zaczęłam go wkładać do łóżeczka (mam to łóżko Next2me, doczepione do mojej strony łóżka). Więc jakby jestem obok jak mnie potrzeba, ale technicznie każde ma swoje wyrko. Mogę uspokaja na lezaco, bez potrzeby wstawania [emoji16][emoji28] I ja od zawsze w nocy bez światła spałam z dzieckiem. Dzień to dzień, hałasy, głosy i światło. Zaś nocą cisza jak makiem zasial i ciemność. Jakoś nie przychodziło mi do głowy żeby lampeczki zapalac, czytałam że po ciemku wytwarza się lepiej melatonin i dziecku się łatwiej zasypia (jak i nam). Tak kiedyś przeczytałam i się tego trzymam :D
Mam też zawrót głowy z weselami, 22 lutego jedziemy na dwa dni na wesele (Tobiasz ki i Janki zostają z babcią!) i przygotowuje się do tego mentalnie [emoji28] Janek to nie problem, jego ślę na wakacje na 6 tygodni do Polski w wakacje. Bardziej się boję rozlaki z Tobim. Muszę naprodukowac mleka żeby jej trochę zostawić, zostawię też mm (te gotowe w butelkach) żeby miała mi go czym nakarmić. Ostatnio je wyprobowalam, ciągnął z butli pięknie, nie było wariacji zoladkowych więc nie szukam dalej tylko kupię dwie litrów butelki tego płuc zostawię swoje. Z pewnością wystarczy :[emoji4][emoji6] Latam za sukienka, bo rozmiar wciąż nie przed ciążowy więc sukienka musi ukryć mankamenty urody pociazawej [emoji23] Zamówiłam dziś buty, i tiulowa halke. Jeszcze torebka i jestem gotowa. Powoli też zaczęliśmy planować nasze wesele, wybraliśmy sobie termin na 1 sierpnia 2020. Weselic się będziemy w moim rodzinnym Poznaniu, będzie trochę załatwiania na odległość ale damy radę [emoji6][emoji3]

A co do tych prywatnych czatow i sfer, weźcie mnie ze sobą, nie zostawiajcie mnie tu samej [emoji3]
 
wg mnie wszystko jedno, wszystkie są podobne, z perspektywy użytkowania widzę, że mi np. przydałaby się melodyjka przy macie, teraz muszę puszczać z karuzeli. Wkładam do niej malą jak chcę zjeść albo wypić kawę, wtedy Zosia zajmuje się w niej sama sobą jakieś 20 minut i mam chwilę dla siebie, a w łóżeczku ona sama leżeć nie lubi.
A masz jakąś którą mogłabyś polecić? J znalazłam takie.
Pierwsza nie grająca
A druga tez nie grająca i chyba zywsze kolory ma.. I więcej "zabaw"
Screenshot_20190117-164213_Samsung%20Internet.jpeg
Screenshot_20190117-163900_Samsung%20Internet.jpeg
 
wg mnie wszystko jedno, wszystkie są podobne, z perspektywy użytkowania widzę, że mi np. przydałaby się melodyjka przy macie, teraz muszę puszczać z karuzeli. Wkładam do niej malą jak chcę zjeść albo wypić kawę, wtedy Zosia zajmuje się w niej sama sobą jakieś 20 minut i mam chwilę dla siebie, a w łóżeczku ona sama leżeć nie lubi.
Link do: Skip*Hop Tapis de jeu Treetop Friends Activity Gym
Link do: Yookidoo Tapis de jeu Gymotion Lay to Sit Up

Tam fotki są jakie "zabawy" są
 
Jaką polecacie matę edukacyjną? I czy się opłaca kupywac? [emoji4]

My mamy tą:
IMG_1711.JPG

To fisher-price rainforest

Zosia ją uwielbia. Na początku na topie była zebra tylko a teraz bawi się już wszystkimi zabawkami i próbuje łapać do raczki.
Ten ptak u góry gra i swieci i można go odczepić tez.
 
Ostatnia edycja:
Ja się leczyłam Procto-Glyvenolem. Przy zaparciach polecam też dodatkowo lactulosę 3x dziennie. Gdybym nie karmiła piersią, to użyłabym Posterisan H, ale na niego musiałabyś mieć receptę.
Powiem Ci tak... Ja też czekam z nadzieją, że zniknie... Podleczyłam się i już było super, ale u mnie problemem są też zaparcia (odkąd zaczęłam karmić piersią... A pije dużo płynów) i znowu mam dolegliwości z tym związane od kilku dni...

Ja jestem za tym żeby całkowicie przenieść się na prywatny dział.

Popieram [emoji4] poruszamy dużo naszych prywatnych tematów warto „schować” to w prywatnym
 
reklama
Ja to już figury nie mam, gine w oczach hahaha 51kg, 180cm. Szok! Z 10kg by mi się przydało ...Daj spokój, gine w oczach no... Ale zamówiłam syrop na apetyt i tycie [emoji123] Czekam na dostawę Nie wpadłam na to [emoji4] Dobry pomysł [emoji847]

Kochana 6kg mogę oddać od ręki [emoji23] ja zamiast chudnąć to stanęłam w miejscu [emoji85][emoji17]

Co do maty poszukaj czego co ma więcej kolorów [emoji4] dzieci pasteli jeszcze nie widzą. A kolory żywe bardziej przyciągają ich uwagę [emoji4]
 
Do góry