reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Nie narzekam tylko martwię się o niego. Wlasnie znów się napycha, tak jakby z 5 godz nie jadł. Naleje po sam korek A za chwilę pewnie wszystko nosem pójdzie.
U mnie też tak raz było co chora była.. jadła, ulewała, jadła, ulewała i tak w kółko.. Dawalam wody zwykłej też w między czasie.. W końcu padła zmęczona i "nabrała sił", obudziła się za godzinę i zjadła już normalnie
 
reklama
Hej ho odebralam wyniki malego morfo itd nic mi nie mowi ale bilirubiny calkowitej ma 13,5
Przy wypisie ze szpitala miał 7,5
Co o tym sadzicie.
Skonsultuj z pediatrą. Mój miał bilirubine 17.7 w szpitalu, powiedzieli mi ze dopoki nie spadnie do 11 to mamy się świecić pod lampami i nie pójdziemy do domu
 
Hej dziewczyny, współczuję nocnych przepraw.
Mój Synek postanowił dać nam dzisiaj odpocząć i jak go ululałam o 21 tak spał do 1 obudził się później o 4 na jedzonko i zmianę pampersa i tak do 6 podpal, spałby pewnie ciut dłużej ale już brzuszek go bolał.

Czy któraś z Was miała może tą poduszkę do karmienia?
IMG_2413.JPG


Bo chcę sobie kulić i zastanawiam się między tą a motherhood.
 

Załączniki

  • IMG_2413.JPG
    IMG_2413.JPG
    129,4 KB · Wyświetleń: 419
Ja kupiłam braun ale do ucha. Czytałam opinie, dużo mam tutaj w UK go poleca. Sama jeszcze nie sprawdzałam ale może któraś z mam go ma i się wypowie. Zobacz załącznik 924084

dzięki!! to muszę sprawdzić i może ten kupię!

a jeździsz do Sunbury's? jest tam fajny kompleciki dla dziewczynki hihi jak i inne ciuszki,;)

@Fili no właśnie mało marudzi bo śpi ... a jak zje to zaraz śpi .. tylko przy przewijaniu jakby się bal powtorki i ciężko go trzymać by nie dotknąć miejsca wkłucia.wrr
.ja dziś spędzę na czuwaniu..niech zleci ten tydzień gładko ah

pisalyście o spaniu z bobo
młody śpi z Nami ale Nigdy po środku! między Nami nigdy! trudno miezowi zaufać i to już zbyt duże ryzyko
mąż jest po prawej i jeśli mlody je z prawej to go znów przekladam na lewą stronę jak skończy i odsuwam jakby nie patrzeć dalej odemnie ..czasem nad ranem śpi mi na ręku po karmieniu ..może gdybym miała ogromny biust to balabym się tak robić
dzisiaj w nocy go odkładałam do loZeczka i nawet pospal..
ale dziś musze mieć go blisko takze zostaje ze Mną

pisalyscie o seksie itd.
tydzień temu mieliśmy swoj pierwszy raz bo wreszcie czułam że nie leci doslownie Nic ... no ale albo Maryśka się skurczyla albo wacek urósł haha tak było mi jak faktycznie za pierwszy razem i nast. próby takie same...
jeszcze na dodatek jakby znów coś płynu cieknie . nie wiem
czekam na poprawę także na razie parę dni luz

(pisałam tego posta wieczorem . aktualizacja.forum była)
 

Załączniki

  • MVIMG_20181209_142401-1728x2304.jpg
    MVIMG_20181209_142401-1728x2304.jpg
    753,7 KB · Wyświetleń: 77
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, współczuję nocnych przepraw.
Mój Synek postanowił dać nam dzisiaj odpocząć i jak go ululałam o 21 tak spał do 1 obudził się później o 4 na jedzonko i zmianę pampersa i tak do 6 podpal, spałby pewnie ciut dłużej ale już brzuszek go bolał.

Czy któraś z Was miała może tą poduszkę do karmienia? Zobacz załącznik 924200

Bo chcę sobie kulić i zastanawiam się między tą a motherhood.
mam taką samą ..
ja dużo karmie na leżąco wiec więcej ta ppdusia leży ..trochę mnie wkurza tym że mi się wysuwa ...

@Koka27 ja to nawet nie wiem ile.trj bilirubiny miał przy badaniach krwi bo tego nie podaja ..było w normie ..był spadek o wczoraj lekarka mówiła że jeszcze ciut u młodego widzi ale ja.to nie dziwi bo karmie piersią


my dobrze spaliśmy w nocy bo młody jadł i spał.. teraz coś mu głośno zabulgotalo w brzuszku LOL
zdrzemnę się do 7.45 i wstaje
 
mam taką samą ..
ja dużo karmie na leżąco wiec więcej ta ppdusia leży ..trochę mnie wkurza tym że mi się wysuwa ...

@Koka27 ja to nawet nie wiem ile.trj bilirubiny miał przy badaniach krwi bo tego nie podaja ..było w normie ..był spadek o wczoraj lekarka mówiła że jeszcze ciut u młodego widzi ale ja.to nie dziwi bo karmie piersią


my dobrze spaliśmy w nocy bo młody jadł i spał.. teraz coś mu głośno zabulgotalo w brzuszku LOL
zdrzemnę się do 7.45 i wstaje
Najwazniejsza tendencja spadkowa, a przy piersi wolniej spada, bo mleko mamy zawiera jakiś skladnik, ktory spowalnia wydslsnie bilirubiny z organizmu a mm tego nie mają. U nas też jak by kaciki oczu jeszcze zażółcone, ale wydaje mi się, że coraz mniej. Zobaczymy co polozna dzisiaj powie a jutro dr na szczepieniu.
 
Słuchajcie, co mogę jeszcze zrobić na miejscowy zastój (twardy bolesny guzek) oprócz ogrzewania przed karmieniem/ściąganiem i lekkiego masowania w trakcie? Od wczoraj walczę, karmiłam klasycznie, spod pachy, na leżąco na boku i nie rusza. Guzek jest u góry piersi. Jest jakaś pozycja, która mogłaby pomóc? Prawdopodobnie to przez ucisk, bo zasnęłam z muszlą laktacyjną :(
 
reklama
Słuchajcie, co mogę jeszcze zrobić na miejscowy zastój (twardy bolesny guzek) oprócz ogrzewania przed karmieniem/ściąganiem i lekkiego masowania w trakcie? Od wczoraj walczę, karmiłam klasycznie, spod pachy, na leżąco na boku i nie rusza. Guzek jest u góry piersi. Jest jakaś pozycja, która mogłaby pomóc? Prawdopodobnie to przez ucisk, bo zasnęłam z muszlą laktacyjną :(

Mysle ze najlepiej dziala cieply prysznic i w trakcie polewanie rozmasowywaniebw strone sutka, tak zeby troszke nawet mleczka wyplywalo.
 
Do góry