reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2018

@Dzidzi bobo Gratuluję Synka[emoji847] i bardzo dobrze że z Ciebie leci, bo ze mnie po porodzie dużo nie leciało i dwa tygodnie po miałam lyzeczkowanie.

Po zabiegu ok, ale wczoraj Pani pediatra stwierdziła obniżone napięcie miesniowe[emoji17] jak dla niej za słabo zaciska piastki i jak wzięła go za rączki to nie pociągnął główki, tak to inne odruchy w porzadku[emoji17] i tym sposobem czekamy na konsultacje z neurologoem na poniedziałek.... Mam nadzieję że będzie ok, porównywac Leosia do Wojtka, to jest dużo bardziej aktywnym noworodkiem [emoji4]

I pytanie do mam farmaceutek, co sądzicie o maści tranowej na odparzenia? Nosz kuźwa zmieniłam chusteczki na jakieś z rossmanna i znowu na dupci piekło. Jeszcze jak na złość każdy kosmetyczny zakup analizuje z srokao i już drugi raz się przejechałam... [emoji2959]

Jeżeli chodzi o dietę przy kp to nie mam, tym bardziej po diecie w ciąży rzuciłam się na jedzenie jak Reksio na szynke[emoji4] oczywiście mamy moje oddech wstrzymuja jak wszystko wsuwam żeby Małemy kolek nie miał[emoji6]
goraleczka nie słyszałam o maści tranowej :confused: o pieciornikowej już tak i podobno dobra


ja myje woda a takich chusteczek jak na razie nie używam ..a na wyjścia ( raz używałam) mam takie naturalne z wodą itd

no i mam nadzieję że wyniki będą dobre po badaniu co do napięcia !

młody śpi . wracam do roboty
 
reklama
Hej Dziewczyny
Jestem wykończona wczoraj na świat przyszedł Krystianek 3780 waga 54 cm. [emoji2956][emoji7][emoji7][emoji173][emoji173]
8 godzin rodzilam i jestem posszywana. Powiedzcie mi jak wy sobie radzilyscie z rana w kroczu nie mogę chodzić a jeszcze krew się ze mnie leje [emoji30][emoji30]

Gratulacje [emoji4]
Ja wstawałam z łóżka przez bok na przedramiona i kolana dopiero nogi opuszczałam z łóżka. No i przy każdej wizycie w toalecie podmywanie i zmiana podkładu. Jestem 3 tyg.po porodzie i szwy nadal ciągną. Ale już o wiele lepiej się chodzi, nawet jeansy ubieram i nie obcierają [emoji16]
 
Hej Dziewczyny
Jestem wykończona wczoraj na świat przyszedł Krystianek 3780 waga 54 cm. [emoji2956][emoji7][emoji7][emoji173][emoji173]
8 godzin rodzilam i jestem posszywana. Powiedzcie mi jak wy sobie radzilyscie z rana w kroczu nie mogę chodzić a jeszcze krew się ze mnie leje [emoji30][emoji30]
Duży chłopak, gratuluję :) Jak przebiegł poród?
Ja dostawałam w szpitalu Paracetamol na ból krocza, a higiena - podmywanie się za każdym razem w łazience, szare mydło i do sucha się wytrzeć jednorazowymi papierowymi ręcznikami sanitarnymi np. Seni Care.
myślę kupić jakieś gry planszowe jak co roku by grać razem napewno
Regularnie spotykamy się z rodziną żeby grać w gry. Macie jakieś ulubione?
 
@Ewelina140690 co tam u Ciebie? Czyżbyś rodziła bo nie słychać Cię? [emoji4]

Hej Ewelinko [emoji8] Jeszcze nie rodzę [emoji6]i planuję dotrzymać do terminu cesarki 17.12. Od wtorku jestem spakowana do szpitala. Dużo teraz odpoczywam, bo jak nie teraz to kiedy [emoji846] Staram się jeszcze nie myśleć o tym co mnie czeka.
 
Hej Dziewczyny
Jestem wykończona wczoraj na świat przyszedł Krystianek 3780 waga 54 cm. [emoji2956][emoji7][emoji7][emoji173][emoji173]
8 godzin rodzilam i jestem posszywana. Powiedzcie mi jak wy sobie radzilyscie z rana w kroczu nie mogę chodzić a jeszcze krew się ze mnie leje [emoji30][emoji30]

Gratuluje [emoji6] zdrówka dla Was [emoji173]️
 
goraleczka nie słyszałam o maści tranowej :confused: o pieciornikowej już tak i podobno dobra


ja myje woda a takich chusteczek jak na razie nie używam ..a na wyjścia ( raz używałam) mam takie naturalne z wodą itd

no i mam nadzieję że wyniki będą dobre po badaniu co do napięcia !

młody śpi . wracam do roboty
Poleciła mi kiedyś ta maść koleżanka na rozstępy i że ogólnie fajnie goi, dzisiaj na necie wyczytałam że sprawdza się też na odparzenia u dzieci. Zainwestował 4 zł więc zobaczymy..
Ja używałam tych water wipes, ale mi się skończyły i wysłałam mojego do rossmanna. Oczywiście wpierw przestudiowałam srokaoi i wybrałam te że spoko składem. Eko sreko[emoji2959] Wracamy do gazikow i już przy nich zostajemy[emoji18]
 
Poleciła mi kiedyś ta maść koleżanka na rozstępy i że ogólnie fajnie goi, dzisiaj na necie wyczytałam że sprawdza się też na odparzenia u dzieci. Zainwestował 4 zł więc zobaczymy..
Ja używałam tych water wipes, ale mi się skończyły i wysłałam mojego do rossmanna. Oczywiście wpierw przestudiowałam srokaoi i wybrałam te że spoko składem. Eko sreko[emoji2959] Wracamy do gazikow i już przy nich zostajemy[emoji18]

Jak Ci się sprawdziły te chusteczki water wipes? Bo ja mam 4 paczki kupione. Coś z nimi nie tak?
 
reklama
Ja używam, jest spoko tylko są bardzo zimne, nie wiem czy wszystkie tak mają... Przed użyciem ogrzewam w dloniach:)

Dzięki za odpowiedź [emoji6] mam nadzieję, że są dobre, bo nie są takie tanie. Co do ogrzewania w rękach to kiedyś oglądałam filmik położnej, która opowiadała o pielęgnacji noworodka i właśnie mówiła, żeby ogrzewać w dłoniach [emoji6]
 
Do góry