reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Czesc dziewczyny

Nasza wazy juz 4200 we wtorek skonczyla 4 tygodnie jest tylko na mm ja juz nieodciagam bo niemam co samo się zatrzymalo w poniedziałek w nocy i cały dzień miała kolki plakala niemilosiernie zwracała i jadła na przemian od poniedziałku dostała niemieckie krople na kolki i minęła doba i wszystko przeszło całkiem inne dziecko kupy robi jeszxze ciężko ale już lepiej

Co do pampersow ja jeszcze jedynki używam ale do końca opakowania i zaczynam 2
 
reklama
Dziewczyny mam pytanko bo już nie wiem co robić [emoji85]
Mój synek po drzemiący ma prawy lub lewy bok mokry, już nie wiem od czego... pampersy ma 1 próbowaliśmy z 2 ale są jakieś jeszcze za duże dla niego. Inaczej układaliśmy pampersa... raz tak ma raz nie.. może za ciepło mu i się poci? A może już faktycznie czas na zmianę pampersow na większe? Ale on dopiero wrósł w rozmiar 56 [emoji15] w wadze na bank nie ma jeszcze nawet 4 kg...
 
Dziewczyny mam pytanko bo już nie wiem co robić [emoji85]
Mój synek po drzemiący ma prawy lub lewy bok mokry, już nie wiem od czego... pampersy ma 1 próbowaliśmy z 2 ale są jakieś jeszcze za duże dla niego. Inaczej układaliśmy pampersa... raz tak ma raz nie.. może za ciepło mu i się poci? A może już faktycznie czas na zmianę pampersow na większe? Ale on dopiero wrósł w rozmiar 56 [emoji15] w wadze na bank nie ma jeszcze nawet 4 kg...

W sensie posikany jest? A jak zakładasz pampersa to sprawdzasz czy siusiak jest skierowany w dol? Albo jednak jedynki za małe, albo ten siusiak, albo za nisko pampers. Wysoko z tylu zawsze daje i z przodu i zapinam [emoji106]
 
@Dita_333 a dzięki, ze pytasz. Wczoraj u endo to ledwo mowilam, dzis jest troche lepiej, ale za to z nosa sie leje katarzysko :/
A po wizycie u endo to chyba juz hormony bede lykac na stale, bo po porodzie kazala mi zmniejszyc dawke o polowe i tsh w ciagu tych 5 tyg z 1.1 wskoczylo do 3.4, takze jak bym odstawiła calkiem leki to moglo by pojsc do gory znow. Podniosla mi jeszcze dawke na 75.
 
W sensie posikany jest? A jak zakładasz pampersa to sprawdzasz czy siusiak jest skierowany w dol? Albo jednak jedynki za małe, albo ten siusiak, albo za nisko pampers. Wysoko z tylu zawsze daje i z przodu i zapinam [emoji106]

No właśnie sprawdzam, siusiak na dole. Nie wiem właśnie czy to siuśki bo nie pachnie siuśkami... jeszcze raz muszę przetestować wiekszy rozmiar, ale mam wrażenie, że w większych się topi [emoji85]
 
No właśnie sprawdzam, siusiak na dole. Nie wiem właśnie czy to siuśki bo nie pachnie siuśkami... jeszcze raz muszę przetestować wiekszy rozmiar, ale mam wrażenie, że w większych się topi [emoji85]
Kurde mam ten sam problem, właśnie teraz go przebieralam I znowu cały bok mokry[emoji849][emoji19] Już sto razy próbowałam pampersa inaczej ubrać, patrzę gdzie siusiak jest, no tragedia codziennie posiurany... Bo to chyba siuski, też mi nie pachnie jak one ale no co innego..?
 
Ha!! Mój wczoraj też pierwszy raz zrobił kupę co wylazła mu z pampersa i na plecach ja miał - po pachy[emoji5][emoji85] oczywiście nie tylko był świeżo przebrany w nowy pampers...ale ciuszki tez miał na sobie jakieś 10minut, bo wcześniej je przebrałam jak je posikal przy zmianie pieluchy i była fontanna [emoji28][emoji23]o tak, kupek jest mniej ale są groźniejsze Haha [emoji16][emoji90]


Kochane czekające na poród - doczekacie się i wy!![emoji106]nie ma możliwości żeby dzieci zostały u was w brzuszkach, niedługo już wyleza [emoji5] moze dziś, a moze na Andrzeja??[emoji8]

Mama Zuzi i Antosia
Super, że jest poprawa i Tomaszek ładnie i spokojnie zjadł [emoji16][emoji5]

Koka
Jak zdrówko?

Majacyr
Wiec życzę żeby te wodniaki same zeszły i zebys sie nie musiała nimi przejmować. A jak ty sie czujesz?

Ewela2805
Jak Majeczka po nocce? Pospala coś? Widać już różnice po nowym mleczku?

Springflower
Hmm..mój dużo czasu jest aktywny. Wiadomo - i rozmawiam z nim, bo to lubi i też próbuje wydawać dźwięki i mi sie przygląda, j uśmiechamy się do siebie - choć pewnie tylko ćwiczy mimikę, i chodzę z nim i pokazuje mu różne rzeczy i opowiadam wszystko, kładę w gondoli i zapuszczam wibracje plus też czasami tę karuzele u góry, bo lubi tą muzyczkę i ostatnio ładnie patrzy na te zwierzątka przypięte i czasami jakieś dźwięki do nich wydaje [emoji23] ale ogólnie to staram się cos porobić tez w domu.. czy z nim na rękach [emoji28]czy go kładę w pokoju, w którym jestem np.skladam ubranie [emoji5] albo zostawiam w tej kołysce samego.. zawsze krzyczy jak mu sie znudzi i chce na ręce do mami[emoji16]czas bardzo szybko leci.. rzeczywiście moze wyciągnę już powoli matę[emoji33][emoji5]

Aha, używam dwójek pampersow już sporo czasu, jedynki bardzo krótko,podobnie jak Karolina wolę jak są wyżej - i żeby nie przeciekały górą czy kupa nie wyłaziła za czesto [emoji16]

take..swoezutki pampers też był haha
specialnie go nie uciskałam by kupka była w miejscu no ale ilość przewazyla haha

Dziewczyny mam pytanko bo już nie wiem co robić [emoji85]
Mój synek po drzemiący ma prawy lub lewy bok mokry, już nie wiem od czego... pampersy ma 1 próbowaliśmy z 2 ale są jakieś jeszcze za duże dla niego. Inaczej układaliśmy pampersa... raz tak ma raz nie.. może za ciepło mu i się poci? A może już faktycznie czas na zmianę pampersow na większe? Ale on dopiero wrósł w rozmiar 56 [emoji15] w wadze na bank nie ma jeszcze nawet 4 kg...

a to siki są:p na bank haha

Nam też się zdarzylo co nie zrobiłam gdy leżał na boku :)
 
A jeszcze mam intymne pytanie czy wy już zaczelyscie działać ż mezem my już po i było super nic nie bolało aż człowiek inaczej się czuje
Przyjmuje się, ze połóg trwa 6 tygodni i ze w tym czasie nie powinno się współżyć, a pozwolenie powinien dać ginekolog na wizycie po 6 tygodniu od porodu :)
Także my nie działamy, chociaż już bym chciała :D a tu jeszcxe prawie 3 tygodnie...

Kurde mam ten sam problem, właśnie teraz go przebieralam I znowu cały bok mokry[emoji849][emoji19] Już sto razy próbowałam pampersa inaczej ubrać, patrzę gdzie siusiak jest, no tragedia codziennie posiurany... Bo to chyba siuski, też mi nie pachnie jak one ale no co innego..?
Ja mam dziewczynkę i mam to samo... pilnuje tych wszystkich falbanek itp. Przeszłam z 1 na 2, bo w 1 to praktycznie zdarzał się mokry bok przy każdym przewijaniu. W 2 niby lepiej ale ciagle się zdarza... w wszystkie falbanki wywinięte, pampers ciasno i wysoko zapięty... normalnie, katastrofa.
Zastanawiam się czy nie zmienić marki pampersow po prostu...
 
reklama
Dziewczyny mam pytanko bo już nie wiem co robić [emoji85]
Mój synek po drzemiący ma prawy lub lewy bok mokry, już nie wiem od czego... pampersy ma 1 próbowaliśmy z 2 ale są jakieś jeszcze za duże dla niego. Inaczej układaliśmy pampersa... raz tak ma raz nie.. może za ciepło mu i się poci? A może już faktycznie czas na zmianę pampersow na większe? Ale on dopiero wrósł w rozmiar 56 [emoji15] w wadze na bank nie ma jeszcze nawet 4 kg...
Też myślę, że to siuśki. Może krzywo zapinasz albo za rzadko zmieniasz i już jest zbyt pełny? Nam się narazie zdarzyło raz, pampers był mocno napełniony sikami.
A jeszcze mam intymne pytanie czy wy już zaczelyscie działać ż mezem my już po i było super nic nie bolało aż człowiek inaczej się czuje
My jeszcze nie, 19 idę na wizytę sprawdzić czy wszystko jest już ok po porodzie i dopiero wtedy będziemy próbować. Mąż już zapowiedział, że zaopatrzy się w pęk prezerwatyw hehehe
 
Do góry