reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Melduje sie rozpakowana:-) :) wczoraj przec cc przyszla na swiat Emma. 3150 g I 55 dluga. Na razie dochodze do siebie. Jak tylko bede mogla to dam fotki na priv. Czuje sie obolala, ale mega szczesliwa. :biggrin2::tak: Pozdrawiam was wszystkie :-) :)
A właśnie o Was myślałam bo mówiłaś że cc w pt a jednak wczoraj? Gratulacje i dużo zdrówka Wam. Czekamy na zdjęcia :)
 
Dołączam się do pytania [emoji4] ja cały czas biorę te witaminy co w ciąży w sumie.
ja biorę prena tal duo, to co w ciąży i takie też mam zalecenie ze szitala- kontynuować przyjmowanie ciążowych witamin
Melduje sie rozpakowana:-) :) wczoraj przec cc przyszla na swiat Emma. 3150 g I 55 dluga. Na razie dochodze do siebie. Jak tylko bede mogla to dam fotki na priv. Czuje sie obolala, ale mega szczesliwa. :biggrin2::tak: Pozdrawiam was wszystkie :-) :)
gratuluję! ;)
 
@azamamew i @Paulianna89 ja brałam prenatal duo do końca października i teraz od porodu biorę znowu, zamierzam do wiosny. Na mnie bardzo dobrze działały, myślę że nawet dzięki witaminom nie łapały mnie przeziębienia. Teraz mnie w poniedziałek zaczęło rozkładac gardło i katar, ale myślę że przez to laziłam do szpitala na ktg i przchodni po paski a tam tego swiństwa najwięcej [emoji1784]

@folka ja przed porodem miałam 3 ktg i przy pierwszym mnie gin zbadał, szyjka była długa i zamknięta, a tydzień później urodziłam[emoji170]
 
Melduje sie rozpakowana:-) :) wczoraj przec cc przyszla na swiat Emma. 3150 g I 55 dluga. Na razie dochodze do siebie. Jak tylko bede mogla to dam fotki na priv. Czuje sie obolala, ale mega szczesliwa. :biggrin2::tak: Pozdrawiam was wszystkie :-) :)
Gratulacje
Dużo zdrówka dla Was[emoji8]

Ja nie biorę witam,tylko biorę d3, ale może kupię jakieś, zobaczymy.
 
reklama
Hej . Rano wczoraj wstałam 2razy mnie przeczyscilo +wymioty. Bóle brzucha okresowe. Ćmiło mnie te brzucho. Po 13 wzięłam kąpiel ale brzuch dalej bolał. Zjadłam obiad między czasie wiecznie na kibelek a to siku a to kupę. Czułam takie jakby skurcze po całym brzuchu. U nas ślisko że hej stwierdzikam że pojedziemy sprawdzić. Skurcze się pisały, doktor mnie zbadał rozwarcie delikatne i czop dopiero odchodził. Po 16bylam na oddziale przyjeta. Urodziłam po23. Moja Kamilka 3900. Nie obyło się bez nacięcia i jeszcze pęknięcia. Zszyta jestem i chyba to najgorsze że mnie boli. Poza tym trafiłam na super dyżur normalnie wspierali mnie ,kibicowali. Super ludzie, naprawdę extra . mąz też był pomocny a to wodę , podkład itp wszystko dzielnie znosil. Mała dostała 7pkt bo pępowina ją trochę poddusila i nie płakała za bardzo, miałam zielone wody. Niby zmęczona a cyca ciągała jak trzeba aż położne się dziwiły. Ogólnie jestem szczęśliwa i jakoś strasznie tego porodu nie przeżyłam . Żeby nie to że nie mogę siadać przez te szwy to wogole była by bajka.

Melduje sie rozpakowana:-) :) wczoraj przec cc przyszla na swiat Emma. 3150 g I 55 dluga. Na razie dochodze do siebie. Jak tylko bede mogla to dam fotki na priv. Czuje sie obolala, ale mega szczesliwa. :biggrin2::tak: Pozdrawiam was wszystkie :-) :)

Gratulacje dziewczyny!! :))
 
Do góry