reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

@samsungmonika gratulacje! Duża dziewczynka! Dół się za moment zregeneruje:) dużo zdrowia!

@Góraleczka89 u mnie też tak było, że dół w dzień porodu był bardziej znosny niż dzień następny. Myślę, że to adrenalina działała. Trzeci dzień jest lepszy:)

@Ewelina140690 u nas też 1 dziecko, ale obiecalismy sobie z mężem, że nie będziemy się bali i ogarniamy:) jedne czynności lepiej, inne gorzej, ale do przodu.

@majacyr współczuję, ja bym go z domu wyrzuciła, żeby sobie przemyslal. Jak zrobi coś tobie, albo dziecku w nerwach to już będzie za późno :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Szczerze to też wolałabym być sama.
I tak ciągle sama jestem a przynajmniej nikt by mi nad głową nie gadał.
Za to na pokaz to się mało nie zesra mój chłop żeby pokazać jaki on jest super tatuś.
Już mu w ciąży mówiłam żeby się wyprowadził ale on się nie wyprowadzi bo mu za dobrze.
Na leczenie nie pójdzie bo to wg niego ja mam problem.
Jestem psychiczna jak mój Ojciec itd.
Jak to mówią z ch...a człowieka nie zrobisz.
Do tej pory zawsze godziliśmy się w łóżku bo ja miałam większe libido.
On oczywiście wie że przegina i przeprasza i kwiaty itd.
Ale teraz seks może dla mnie nie istnieć, dół mnie boli i piecze, nie wiem czy nie mam jakiejś infekcji po tym antybiotyku(pomimo brania osłony).
Za tydzień ma mi gin wyznaczyć termin wizyty.


Dziś się z młodym wyspałam, nikt mi nie chrapał i się nie pchał.
Jedynie co to mały się zrywał z płaczem przez debila.
Ostatnie dwie godziny pospaliśmy, że ja na plecach a mały na brzuchu na mnie.

Odciagne mleko i jak młody jeszcze pośpi to wstawię jabłecznik.
Miłego dnia dziewczyny[/QUOTE
Współczuję kochana. Domyślam się co czujesz. Natomiast agresja w stosunku do dziecka to nie przelewki. Tego bym nie darowała. No ale Wiem, że dobrze się mówi jak nie jest się w takiej sytuacji.
 
@majacyr
Nie mam sil do twojego męża. Po prostu jesteś dla niego za dobra. Niech się ogarnie albo sama wiesz...[emoji53]taki chlop to tylko obciążenie a nie wsparcie, a obciążeń trzeba się pozbywać [emoji853]
No i rzucanie dzieckiem...[emoji53]to nie przelewki. Naprawdę wiele można wybaczyć i w ogole, ale krzywdy dziecku wyrządzonej bym nie wybaczyła. I straciła zaufanie, bo bałabym się, że sytuacja moze sie powtórzyć...
Nie wiem.. raczej na pewno musisz cos z tym zrobić [emoji53]

Mój misio ma katarek [emoji53] szczęście w nieszczęściu na razie pod kontrolą. Inhakuje 3x dziennie, odciągam, kropie woda morska i daje wit.c. Jest bardzo dzielny i w sumie je bez problemu i spi tez ok. Tyle ze główkę musi mieć wyżej. Chyba jeszcze -odpukać - nie jest taki straszny ten katar..
Mam nadzieje, że niedługo mu przejdzie [emoji53]

Był temat ubierania - mój na razie śmiga w krótkim body i na to pajacyk. W nocy w rożku i czasami ten rożek dołem przykrywam kocykiem, bo u nas w sypialni 20stopni, albo i 19[emoji5]
Lepiej sie oddycha [emoji16]
 
Dziewczyny opowiedzcie mi jeśli chodzi o lodz.
Czy jeśli mam 39 tc (38i 2 ) to jeśli chciała bym się zgłosić do szpitala np z bólem krocza takim że chodzić nie mogę to przyjmą mnie czy będą robić sceny o skierowanie od lekarza? Bo do porodu niby jeszcze mam czas .

Jeżeli jedziesz z bólem no to na IP, tam nie trzeba mieć skierowania. Tam zdecydują po badaniach, czy Cię przyjąć na oddział, czy nie.

@samsungmonika gratulacje :)

@urs jak tam u Ciebie?

Jadę jutro rano na ktg, ale raczej skurczy to tam nie zobaczę... Dziewczyny, jak jeździłyście tylko na ktg to lekarz badał Wam też szyjkę itp? Bo nie wiem na ile się muszę przygotować :p
 
Dziewczyny opowiedzcie mi jeśli chodzi o lodz.
Czy jeśli mam 39 tc (38i 2 ) to jeśli chciała bym się zgłosić do szpitala np z bólem krocza takim że chodzić nie mogę to przyjmą mnie czy będą robić sceny o skierowanie od lekarza? Bo do porodu niby jeszcze mam czas .
Moja sasiadke z sali w podobnym tc przyjęli z powodu obrzęków i po 3 dniach wypisali z zaleceniem stawienia się w terminie porodu, jeżeli nic się wcześniej nie zacznie samo.
 
reklama
Do góry