reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Ja byłam na zakupach, przyjechała koleżanka, byłam ja odwieźć do domu, a teraz leżę przed TV i oglądam ślub od pierwszego wejrzenia ;)
Poza bólem krocza i krwawieniem nic się nie dzieje. Rano mąż wraca do domu ze służby. Ciekawe czy to się w ogóle samo rozkręci... Jak nie to czeka mnie szpital w piątek.
Jak to krwawisz?
 
Ja byłam na zakupach, przyjechała koleżanka, byłam ja odwieźć do domu, a teraz leżę przed TV i oglądam ślub od pierwszego wejrzenia ;)
Poza bólem krocza i krwawieniem nic się nie dzieje. Rano mąż wraca do domu ze służby. Ciekawe czy to się w ogóle samo rozkręci... Jak nie to czeka mnie szpital w piątek.
Jakie krwawienie?????!??
 
Dziewczyny dużo brałyście ubranek do szpitala dla maluszka?
Dziś jest mój termin i tak od 4 dni przebieram walizke z ubraniami i już sama nie wiem czy za dużo czy za mało wzięłam.... W co ubierają w szpitalu po porodzie? To co damy czy mają jakieś wymagania? Na stronie jest wyprawka ale wiecie jak się ma teoria do praktyki/...:)
 
Dziewczyny dużo brałyście ubranek do szpitala dla maluszka?
Dziś jest mój termin i tak od 4 dni przebieram walizke z ubraniami i już sama nie wiem czy za dużo czy za mało wzięłam.... W co ubierają w szpitalu po porodzie? To co damy czy mają jakieś wymagania? Na stronie jest wyprawka ale wiecie jak się ma teoria do praktyki/...:)

Ja ubierałam wg. sugestii dziewczyn na początku, body na to pajac. Jak przyszła neonatolog to powiedziała że przesada tak grubo dziecko ubierać jak w pomieszczeniu tak gorąco. Ale to zależy od temperatury na sali. Ja w ciągu 3 dni zużyłam 5-6 pajacy, ale tylko dlatego ze raz mi zaczął robić kolejną kupę w trakcie przebierania, a raz ulał.
 
Dziewczyny dużo brałyście ubranek do szpitala dla maluszka?
Dziś jest mój termin i tak od 4 dni przebieram walizke z ubraniami i już sama nie wiem czy za dużo czy za mało wzięłam.... W co ubierają w szpitalu po porodzie? To co damy czy mają jakieś wymagania? Na stronie jest wyprawka ale wiecie jak się ma teoria do praktyki/...:)
ja ubrałam body długi rękaw i pajac po porodzie, była opatulona rożkiem i kocem a neonatolog powiedziała,żeby jeszcze dołożyć skarpetki, bo dziecko w 1 dobie musi mieć cieplutko. Jak dla mnie tyle warstw masakra, no ale ok, posłuchałam. Następnego dnia już kazali tylko pajac na gołe ciało, bo wtedy przy piersi się nie zagrzeje za mocno a do "kuwetki" opatulic ją w tym pajacu kocykiem ;) no i obowiazkowo czapeczka, chociaż do karmienia zdejmuje.


Czy wasze dzieci też robiły tak mało siusiu w pierwszych dobach? Wydaje mi sie, że mniej więcej raz na 5-6 h robi. Niby położne mówią, że jeszcze nie ma czym wypełnić pęcherza, ale ja się zastanawiam czy ona mA pokarm w piersiach, bo przyznam szczerze, że żadnego "wzbierania" nie czuję, ale jak nacisne, to pojawiają sie kropelki pokarmu (głównie siara, chociaż widzę oznaki mleczka)
 
Dziewczyny dużo brałyście ubranek do szpitala dla maluszka?
Dziś jest mój termin i tak od 4 dni przebieram walizke z ubraniami i już sama nie wiem czy za dużo czy za mało wzięłam.... W co ubierają w szpitalu po porodzie? To co damy czy mają jakieś wymagania? Na stronie jest wyprawka ale wiecie jak się ma teoria do praktyki/...:)
U nas ubierali koszulka lub kaftanik, czy body pampers i w rożek i tyle
 
reklama
Dziewczyny dużo brałyście ubranek do szpitala dla maluszka?
Dziś jest mój termin i tak od 4 dni przebieram walizke z ubraniami i już sama nie wiem czy za dużo czy za mało wzięłam.... W co ubierają w szpitalu po porodzie? To co damy czy mają jakieś wymagania? Na stronie jest wyprawka ale wiecie jak się ma teoria do praktyki/...:)
Ja mialam 4 komplety naszykowane i gddyby nie zoltaczka to by nam starczyło a tak to tatuś donosil z domu. Ja mialam to co mi pasowało mimo, zr na stronie szpitala byly wytyczne co do trgo jskie to mają byc ubranka i nikt nic nie mówił. Ubieraly w to xo im sie dalo.
 
Do góry