reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
@Olcia89 @Naan34 ogromne gratulację :)
@Paulianna89 hmm to może ja pojadę do szpitala zapytać się bo mój ginekolog to nie przejmuję się w ogóle cukrzycą, ledwo ostatanio o usg go wyprosiłam, dla niego mogę nawet przenieść, może to błąd i on źle myśli. Mam nadzieję, że nie zdążę zapytać i się zacznie samo :)

No warto dopytać [emoji4]
 
@Olcia89 Gratulacje! :) Jednak udało się urodzić po ktg :)
@Naan34 gratulacje :)
@Koka27 Mam nadzieję, że jutro coś poradzą na tę ranę... Żeby się jakieś zakażenie nie wdało...
@urs A Ty jak po wizycie i ostrym jedzeniu? ;)

I ciekawe,czy @Balonsbalons urodziła...

A mi chociaż zgaga przeszła, ale porodu to ani widu ani słychu :p Dobranoc!
 
@Koka27 jestem w szoku, że tak to wszyscy olali. Moja koleżanka miała taką sytuację jak Ty to dali ją do szpitala bo okzalo się, że to jakaś bakteria. Dawali jej na to antybiotyk i cały czas oczyszali. To u nas aż za troskliwie nawet bo po tygodniu wpisała się na żądanie bo już bylo ok a oni chcieli jeszcze potrzymac żeby obserwować, ale ona wiadomo chciała do dziecka.
 
Nadrobilam [emoji4] melduję się rozpakowana![emoji16] Majka na świecie od 3:33 3250 g 54 cm 10/10. Byłam wczoraj na tym ktg i pisały się mocne skurcze więc od razu do szpitala. O 22 podali oksytocyne Ale niestety rozwarcie zerowe... skurcze okrutne wylam z bólu... lekarz zrobił masaż szyjki (nie wiem co gorsze...) I jakoś poszło. Parte trwały równe 3 minutki [emoji16] mała niestety miała rączkę przy buzce więc troszkę peklam ale jakoś funkcjonuje. No i tyle [emoji6] ten poród zdecydowani gorszy niż pierwszy! Ale jak to u nas wszystkich - gdy tylko maleństwo kładą na brzuch to cały ból znika [emoji7]
Gratuluję Córeczeki [emoji3590]
 
reklama
Dziewczyny,

Melduje, ze te naturalne metody to nie dzialaja [emoji17] Niby szyjka ruszyla, jest nieco krotsza, ale moja ginekolog porodu na razie nie widzi na horyzoncie [emoji12] Dostalam zwolnienie do tp i we wtorek mam sie stawic w szpitalu najpozniej. Jutro mam tam KTG, wiec jeszcze dopytam co i jak. Generalnie przy cukrzycy, musi byc podobno ten tydzien wczesniej (ale ja na insulinie jestem).

Cukry ostatnio roznie ;) Te poranne, z ktorymi byl najwiekszy problem, sa najlepsze w calej ciazy. Ale po jedzeniu to jestem zawsze ok. 120-140, niby gornej granicy nie przekraczam, ale szalu tez nie ma. Moze to byc spowodowane tym, ze jem jak najeta, co dwie godziny niemalze i wieksze porcje, a czasem cos tez grzesze... Ciezko mi strasznie powstrzymac sie na tej koncowce :/
 
Do góry