reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
a pytanie takie?
czy po ściąganiu wasze sutki też są całe sine?? bo ja po tych 15min takie mam

ja mam delikatny brzuszek i w dotyku skóra taka mięciutka .. nie mówiąc o tym brązie w pępku LOL
waga jak sprzed ciąży
wszystko wróci do normy w następnych miesiącach co do elastyczności skóry albo i prędzej bo to zalezy:) także teraz się tym nie martw....
jeśli się będziesz zdrowo odżywiać i karmić to duzA szansa że kg zleca same ;)
..
U mnie nie są sine...może masz za duża moc laktatora?

Myślałam ze ten brąz w pępku tylko ja mam[emoji23]pocieszylas mnie :D

W ogóle miałam dużo mniejszy brzuch bliżej porodu jak jeździłam do Jaśka do szpitala i nie miałam czasu jeść. Teraz siedzimy w domku, dobrze nam, ruchu mniej a jedzonka więcej...wiec brzusio większy ...;) na wiosnę zrzucę :D

Mój mały upodobał sobie lewa pierś. Prawa rzadko kiedy chwyci dobrze. Wiec odciagam z niej czasem żeby utrzymać laktację. Mam nadzieje ze jak nabierze wprawy to i z tej będzie ciągnął :)
póki co wychodzą nam już tez nocne karmienia, w mały pomiędzy nimi spokojnie śpi wiec jestem z nas baaaardzo dumna:)
 
reklama
Probuje naturalnie. Skoro twierdzą, ze zdążą zareagować- Ok. Przyszedł mój lekarz. Zaprosił na sale porodowa, Szyjka zgładzona ale rozwarcie małe, wiec oksytocyna. Cały czas ktg.

Powodzenia! Jestescie caly czas monitorowani, wiec w razie koniecznosci szybko interweniuja. Kciuki
 
Do góry