reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

A wiec tak jestem na patologii ciąży. Godzine lezalam pod ktg niestety dalej dupowe. Cisnienie wysokie. Dostalam leki na nadciśnienie i leżę. Beda robic pomiary tego cisnienia i ktg chca sprawdzic czy to sie bedzie utrzymywac... Na usg ok . przeplywy podobno ok. Rano bedzie tu moja dr prowadzaca. Teraz byl obchód to powiedzieli ze bede dostawac 2razy dziennie ten lek na d.... Na cisnienie . i beda sprawdzac zaraz znow to cisnienie. Takze nic wiecej narazie nie wiem . moze tak po tym leku przynajmniej glowa przestala mnie bolec. Na sali jestem sama wiec nudy.
Najważniejsze, ze jestes pod opieką lekarzy. Dopeg yt jest bezpieczny, mam nadzieje, ze Ci pomoze i zbije cisnienie.
 
reklama
u mnie czasem kiedy młody wybudza się ...i do piersi kilkakrotnie tej samej przystawiam go chyba że dłużej nie śpię to katmie z drugiej to te min. 2h odliczam od ostatniego przystawienia



do Mnie dziś hv dzwoniła..o mówię że zmarteilsm się lekko tym trądzikiem bo dziś rano zslalo mu klatkę piersiową ..jedna plama ..no bledna pod naciskiem więc jutro do mnie wpadnie rano zobaczyć a też w szpitalu co byliśmy na pobraniu krwi co do żółtaczki to nie oddzwaniali także ok.. jeszcze troszkę żółty jest ale już niebo a ziemia teraz

no ja szczepiłam na te rotawir itd . a teraz przy starszych dzieciach chyba tym bardziej zaszczepie hmmm
Ok bo nie wiedziałam nigdy jak ją budzić. Wolałabym chyba żeby sama się budziła nawet częściej ale przynajmniej bym wiedziała kiedy jest glodna [emoji3]

Co do trądziku u nas pojawiło się kilka pojedynczych kropeczek na buźce ale nie wiem czy to to.. [emoji848] w piątek przychodzi health visitor to sprawdzi. Chyba ze pojawi się więcej to zadzwonię.
No i martwi mnie ta jej chrypka bo dalej nie przechodzi ale skoro położna i pielęgniarka mówią ze jest ok to nie sieje paniki.
 
Ok bo nie wiedziałam nigdy jak ją budzić. Wolałabym chyba żeby sama się budziła nawet częściej ale przynajmniej bym wiedziała kiedy jest glodna [emoji3]

Co do trądziku u nas pojawiło się kilka pojedynczych kropeczek na buźce ale nie wiem czy to to.. [emoji848] w piątek przychodzi health visitor to sprawdzi. Chyba ze pojawi się więcej to zadzwonię.
No i martwi mnie ta jej chrypka bo dalej nie przechodzi ale skoro położna i pielęgniarka mówią ze jest ok to nie sieje paniki.


nagraj i przeslj mi ta chrypke, z checia bym posuchala jak to brzmi wyglada

co do tradziku, pisza ze najgorzej przechodza to chlopcy .. z corka mialam pare krostek i tyle wiec nawet tego nie roztrzasalam ,,zostawilam jak jest czekaajac az zejdzie i zeszlo calkowicie jak mloda miala 3 miesiace...
a Nikolaskowi przelazlo na kaltke piersiowa w skupiskach jak i na ramiona lol a teraz juz i na brzuszek pojedyncze krostki wrrrr
na razie nie panikuje i oby to byl ten tradzik spowodowany moja buza hormonalna! nic innego choc wszedzie info ze wysteuje tylko na fejsie ... no ale przeciez moga byc wyjatki od reguly?

co do pobudek...mialam na mysli ze od czasu ost przystawienia odliczam te 2 h ale zawsze czekam az sie mlody sam wybudzi...chyba ze styka 3 h i nie wstaje wtedy to moja piers sie domaga by sie obudzil i go wybudzam oO
 
Co do szczepień... ja będę szczepić zgodnie z kalendarzem szczepień, teraz chyba w okolicy 8tygodnia. I ponieważ zamierzam dac do żłobka to chyba bezpiecznie będzie szczepić na menigokoki i Rota, pneumokoki są obowiązkowe teraz. Starszego doszczepialam tylko na pneumo, bo wtedy nie były w kalendarzu.
Zawsze każde szczepienie to stres, ale nie wyobrażam sobie nie zaszczepić.

@Balonsbalons
Czyli jak tabsy zadziałają to nie zrobią ci cc, tylko bedą monitorować twój i dzieciątka stan, tak? W takim razie mocno, mocno zaciskam kciuki za was!!!

@majacyr
W ogóle zapomniałam ci napisać, że ślicznie ci Mati urósł i już piękny duży chłopczyk z niego [emoji7]a ty jesteś moją bohaterką, naprawdę. Chciałabym czasami mieć tyle sił co ty[emoji8]

@Ewela2805
A jak u ciebie? Rozkręciłaś laktację?[emoji5] Majeczka tez pięknie ci rośnie, a jeszcze niedawno taka kruszynka była [emoji16]

@Igorowelowe
A co u ciebie? Tak ucichłaś. Bracia sie dogadują?[emoji16][emoji23]

Mój pierworodny już żyje świetami [emoji85] wymyślił dzisiaj, ze tez cos na Mikołaja powinnismy mężem dostać... i zamierza cos ze mna kupić tacie i z tatą mi[emoji847] i zapakować i udać, że to od Mikołaja [emoji85] oczywiście już nas o tym poinformował [emoji23] chyba mamy udawać zdziwienie jak zobaczymy prezenty [emoji5] [emoji51]
 
Dziewczyny... miałam jechać w czwartek do Łodzi, w piątek rano cesarka, ale jak to u mnie bywa.. leze i czuje ze wody za chwile pójdą. No i tak, chlustnely. Zadzwoniłam do prowadzącego, kazał jechać z Warszawy do Łodzi. Mamy jeszcze pół godziny drogi. Pomyślcie o nas ciepło i trzymajcie kciuki!
 
A wiec tak jestem na patologii ciąży. Godzine lezalam pod ktg niestety dalej dupowe. Cisnienie wysokie. Dostalam leki na nadciśnienie i leżę. Beda robic pomiary tego cisnienia i ktg chca sprawdzic czy to sie bedzie utrzymywac... Na usg ok . przeplywy podobno ok. Rano bedzie tu moja dr prowadzaca. Teraz byl obchód to powiedzieli ze bede dostawac 2razy dziennie ten lek na d.... Na cisnienie . i beda sprawdzac zaraz znow to cisnienie. Takze nic wiecej narazie nie wiem . moze tak po tym leku przynajmniej glowa przestala mnie bolec. Na sali jestem sama wiec nudy.
czyli mozliwe ze dlugo z takim cisnieniem funkcjonowalas bo glowa to cie czesto pobolewala?

ja wczoraj ciaso na zimno zrobilam...nabylam ksiazke z fajnymi przepisami na ciasta gdzie kroluje czekolada mmm za 50p hehe i mam zamiar chociazby wiekszosc z tego upiec, przyrzadzic:D:D:D
 
Hej dziewczyny. Ja też dziś po wizycie u prowadzącego. Dostałam skierowanie do szpitala i jutro rano mam się stawić. Powodem znowu mała ilość wód płodowych. Przepływy ok. Dzidzia waży 3460. Termin na czwartek. Rozwarcie mam na opuszek palca ale po za tym nic nie zapowiada porodu.
Jest szansa że w tym tygodniu będą wywoływać że względu na te wody.
 
Dziewczyny... miałam jechać w czwartek do Łodzi, w piątek rano cesarka, ale jak to u mnie bywa.. leze i czuje ze wody za chwile pójdą. No i tak, chlustnely. Zadzwoniłam do prowadzącego, kazał jechać z Warszawy do Łodzi. Mamy jeszcze pół godziny drogi. Pomyślcie o nas ciepło i trzymajcie kciuki!
Trzymam kciuki. Będzie wszystko dobrze.
 
reklama
Dziewczyny... miałam jechać w czwartek do Łodzi, w piątek rano cesarka, ale jak to u mnie bywa.. leze i czuje ze wody za chwile pójdą. No i tak, chlustnely. Zadzwoniłam do prowadzącego, kazał jechać z Warszawy do Łodzi. Mamy jeszcze pół godziny drogi. Pomyślcie o nas ciepło i trzymajcie kciuki!
Trzymam mocno :)
 
Do góry