reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
My już po, Tomek 3090g, jest cudowny, już ssie :) ja na razie ok, do 12 na pop.

Gratuluję!! [emoji8]

Ja jednak kierunek szpital wlasnie starszego odstawilam do mojrj mamy. Cisnienie w tej chwili 186/130

Wysokie to ciśnienie, dobrze, że akurat byłaś na wizycie. Lekarze zadbają p ciebie, chyba całkiem możliwe że będziesz mieć niebawem cc..? Trzymam kciuki!![emoji106]

U mnie może coś się znacznie. Wylądowałam w szpitalu z cewnikiem Foleya i dostaję czopki Scopolan pod kątem zmiękczenia szyjki. Teoretycznie niedługo przez to mam urodzić.

To będzie się działo!! [emoji5] Kciukam![emoji106][emoji16]
 
reklama
Obawiam się że kwalifikacja na cc cito
Mam na sali dziewczyna która z takim przyjechała...
Trzymaj się dzielnie. Będzie dobrze

Narazie czekam na wynik moczu. Potem do domu po walizke i na oddział. Kurde boje sie cc nie chce.... Maly praktycznie nie aktywny. Ale jak wyjdzie bialko w moczu to bedzie lipa.
 
Do góry