reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
oh jak dojdzie do zapalenia to podobno się umiera ale ja robiłam wszystko by nawał który miałam przez prawej 3dni!!! nie przerodził się w zapalenie i się udało ...

wiem że jest ci ciężko ale może przytrzyma cię przy duchu informacja że ... to jest tymczasowe i jak dobrze zadbasz to może nie będzie aż tak boleśnie...awiedziałam że je wygoje i będzie miodzio takze każdy grymas Ściskanie zebow w cAsie jak mlody lapal sutka dawalo mi madzieje ze juz blizej wygojenia bo z kazdym razem czulam coraz mniejszy bol.i zmieniałam pozycję karmienia..spod pachy np. ...temu to wytrwałam ale jakbym wiedziała że przez kilka miesięcy kamienie miałoby tak wygladac to bym się załamała chyba heheh

ja myślę że u ciebie to jest tak ..
już plan był wypracowany...młody jakiś czas już na świecie więc przyzwyczajenia wprowadzone .. a tutaj jakby czujesz że zaczyna się zabawa od nowa ... znów jakby od początku

ale .... początek ma swój koniec także może warto spróbować? zawalczyć i młodemu pomoc ... zawsze na butelkę można wrócić....

już 2.8 ;) cudownie:):):)

Wiesz co, świetnie to podsumowałaś...chyba masz racje w czym tkwi mój problem!
Jesteś psychologiem? :D ;)

Dobra, próbuje!
 
Wiesz co, świetnie to podsumowałaś...chyba masz racje w czym tkwi mój problem!
Jesteś psychologiem? :D ;)

Dobra, próbuje!

nie Kochana . nie jestem psychologiem ale nic co ludzkie nie jest mi obce:)

spróbuj..możesz po fazie walki kiedy się wszystko ustabilizuje..i kiedy nabierzesz nowych przyzwyczajeń to naprawdę polubić ale jeśli jednak stwierdzisz że to nie dla Was to przynajmniej nie będziesz żałować że nie zawalczyłas:)
 
To to z olejem rycynowym? Właśnie takiego dodatkowego bólu brzucha wolałabym uniknąć, a podobno potrafi być dosyć dotkliwy po rycynie ;P
Tak, no ja też nie jestem do końca przekonana, ale jeszcze decyzji nie podjęłam. Mam jeszcze 10 dn do tp może samo ruszy:)
Wydaje mi się, że ten 'koktajl' działa gwaltowniej niż lewatywa i czopki, ale mogę się mylić.

@springflower właśnie wczoraj mi położna mówiła o tym, żeby malucha nie przestawiać do suchej brodawki, bo częściej dochodzi do urazów i wystarczy własne mleko wycisnąć i rozsmarowac, tak samo po. Jak była ta porada to przepraszam za spam:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry