reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Nijak [emoji85] Nadal nic nie wiem, obchodu nie bylo, ale jakoś czuję że w weekend nic ze mną nie będą robić :/



Dzisiaj trochę lepiej, bo wczoraj to prawie co.chwile płakałam :/ a już wieczorem jak synio zadzwonił i płakał że chce do mamy to masakra [emoji85] łzy jak grochy mi lecialy. Ale dziś już lepiej. Już jestem bliżej niż dalej ;)


Ja bym zmierzyła jeszcze raz po 15 minutach. Często mialam tak że właśnie mi skoczylo wysoko przez chwilę a później już ładne...


Edit @azamamew był obchód i cytuje "o pani to ordynator zdecyduje", więc wiem że nic nie wiem
Tego samego obawiam się u mnie za tydzień jeśli nie urodzę. Akurat weekend 11 listopada - święto, 12 - chyba wolne.
 
reklama
o kurcze dziewczyny, siedzę sobie i czuję jak mnie oblewa gorąco. Poszłam zmierzyć ciśnienie i co : 150/130 myślałam, że mi oczy wyjdą na wierzch. Po 15 minutach zmierzyłam i już było 125/70 więc spadło. W głowie mi się trochę kręci i nie wiem co teraz robić? Mam mierzyć co jakiś czas czy co? Doradźcie proszę, bo niektóre z Was miały/mają problemy z ciśnieniem.
A może to jakiś błąd?

@Kredka_na_baterie czyli chcesz jeszcze poczekac:)?

@Igorowelove z niedziela to może być trochę gorzej, ale jutro to mogliby coś działać. Chociaż słyszałam, że jak zaplanuj na niedzielę to też robią. Nie możesz pogadać z tym ordynatorem?
 
A może to jakiś błąd?

@Kredka_na_baterie czyli chcesz jeszcze poczekac:)?

@Igorowelove z niedziela to może być trochę gorzej, ale jutro to mogliby coś działać. Chociaż słyszałam, że jak zaplanuj na niedzielę to też robią. Nie możesz pogadać z tym ordynatorem?
Nie ma już go dzisiaj. Wydaje mi się, że on jest co 2 dzień i dlatego mówią, że niedziela. No ale mi to mówiła położna, a wiadomo że decyzje ordynator podejmuje, więc równie dobrze może być to poniedziałek a nawet wtorek
 
Nie ma już go dzisiaj. Wydaje mi się, że on jest co 2 dzień i dlatego mówią, że niedziela. No ale mi to mówiła położna, a wiadomo że decyzje ordynator podejmuje, więc równie dobrze może być to poniedziałek a nawet wtorek
Moze wydał jakieś dyspozycję... Kurcze, słabe to jest strasznie, że leżysz w szpitalu i nic człowiekowi nie mowia:(
 
150/130?? Jaki masz ciśnieniomierz? Naramienny?
tak naramienny, po 15 minutach spadło, teraz mierzyłam i jest też w normie 125/65, z tym, że ja mam zawsze niskie ciśnienie czyli 100/60, 90/60 więc oczy mi wywaliło. Ale fakt faktem, że poczułam się źle dlatego zmierzyłam.
Grunt, że spadło. Będę się kontrolować.
 
A może to jakiś błąd?

@Kredka_na_baterie czyli chcesz jeszcze poczekac:)?

@Igorowelove z niedziela to może być trochę gorzej, ale jutro to mogliby coś działać. Chociaż słyszałam, że jak zaplanuj na niedzielę to też robią. Nie możesz pogadać z tym ordynatorem?
Jeden dzień już wielkiej różnicy nie zrobi ;) Dziś nie mam weny. Jest mi mega przykro i gdybym teraz zaczęła rodzic, to najchętniej sama bym pojechała do szpitala i nic nikomu nie mówiła.
 
@anet88 Jeden dzień już wielkiej różnicy nie zrobi ;) Dziś nie mam weny. Jest mi mega przykro i gdybym teraz zaczęła rodzic, to najchętniej sama bym pojechała do szpitala i nic nikomu nie mówiła.

@Mama Zuzi i Antosia moim skromnym zdaniem pierwsza wartość nie była prawidłowa. Pewnie miałaś wyższe ciśnienie, ale myślę że nie aż tak wysokie. Mało prawdopodobna wartość. A taki szybki spadek też by spowodował większe konsekwencje myślę.
 
Ostatnia edycja:
@anet88 Jeden dzień już wielkiej różnicy nie zrobi ;) Dziś nie mam weny. Jest mi mega przykro i gdybym teraz zaczęła rodzic, to najchętniej sama bym pojechała do szpitala i nic nikomu nie mówiła.

@Mama Zuzi i Antosia moim skromnym zdaniem pierwsza wartość nie była prawidłowa. Pewnie miałaś wyższe ciśnienie, ale myślę że nie aż tak wysokie. Mało prawdopodobna wartość. A taki szybki spadek też by spowodował większe konsekwencje myślę.
Pewnie masz rację, nie miewałam takiego ciśnienia. Ale cały czas to górne jest 120-130. Czuję się paskudnie. Córcia pytała się mnie czy dziś urodze hehehe
Ona zawsze widzi jak się źle czuję albo ogólnie coś jest nie teges ze mną. Jest bardzo spostrzegawcza.
Wykompałam się i leżę już w łóżku.
 
reklama
Z odżywką?? Jaką odrzywką??
Odżywka dla wcześniaków. Młody dostawał w szpitalu do każdej porcji mleka i teraz neonatolog kazał nam kupić i podawać dopóki nie osiągnie 3,5kg wagi.
20181102_224208.jpg
20181102_224202.jpg
20181102_224301.jpg
 

Załączniki

  • 20181102_224208.jpg
    20181102_224208.jpg
    55,1 KB · Wyświetleń: 358
  • 20181102_224202.jpg
    20181102_224202.jpg
    63,2 KB · Wyświetleń: 362
  • 20181102_224301.jpg
    20181102_224301.jpg
    47,9 KB · Wyświetleń: 359
Do góry