reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

@anet88 Haha na razie cisza ;)
Teraz stałam ponad dwie godziny przy garach (robiłam placki z dyni z sosem pomidorowym) i nawet kręgosłup mocno nie bolał.

@Mama Zuzi i Antosia jutro przyjeżdżają do nas goście i mąż ma wolne więc może jeszcze fajnie by było do jutra chociaż zaczekać ;) A poród w śnie był w Radomiu, więc strzeż się! :D
heheheh nie, to mnie nie dotyczy Twój sen, bo ja w Kozienicach będę rodziła :) Do Kozienic mam zdecydowanie bliżej :)
 
reklama
o kurcze dziewczyny, siedzę sobie i czuję jak mnie oblewa gorąco. Poszłam zmierzyć ciśnienie i co : 150/130 myślałam, że mi oczy wyjdą na wierzch. Po 15 minutach zmierzyłam i już było 125/70 więc spadło. W głowie mi się trochę kręci i nie wiem co teraz robić? Mam mierzyć co jakiś czas czy co? Doradźcie proszę, bo niektóre z Was miały/mają problemy z ciśnieniem.
 
o kurcze dziewczyny, siedzę sobie i czuję jak mnie oblewa gorąco. Poszłam zmierzyć ciśnienie i co : 150/130 myślałam, że mi oczy wyjdą na wierzch. Po 15 minutach zmierzyłam i już było 125/70 więc spadło. W głowie mi się trochę kręci i nie wiem co teraz robić? Mam mierzyć co jakiś czas czy co? Doradźcie proszę, bo niektóre z Was miały/mają problemy z ciśnieniem.
Czytałam gdzieś o objawach nadchodzącego porodu, i skoki ciśnienia i zawroty głowy są pośród nich bardzo często, tylko nie zwraca się na to zazwyczaj uwagi [emoji3] Może już zaraz zatem... [emoji28]
 

Nijak [emoji85] Nadal nic nie wiem, obchodu nie bylo, ale jakoś czuję że w weekend nic ze mną nie będą robić :/

@Igorowelove jak Twoja psychika, dajesz radę? Mąż z synkiem byli u Ciebie?

Dzisiaj trochę lepiej, bo wczoraj to prawie co.chwile płakałam :/ a już wieczorem jak synio zadzwonił i płakał że chce do mamy to masakra [emoji85] łzy jak grochy mi lecialy. Ale dziś już lepiej. Już jestem bliżej niż dalej ;)

o kurcze dziewczyny, siedzę sobie i czuję jak mnie oblewa gorąco. Poszłam zmierzyć ciśnienie i co : 150/130 myślałam, że mi oczy wyjdą na wierzch. Po 15 minutach zmierzyłam i już było 125/70 więc spadło. W głowie mi się trochę kręci i nie wiem co teraz robić? Mam mierzyć co jakiś czas czy co? Doradźcie proszę, bo niektóre z Was miały/mają problemy z ciśnieniem.
Ja bym zmierzyła jeszcze raz po 15 minutach. Często mialam tak że właśnie mi skoczylo wysoko przez chwilę a później już ładne...


Edit @azamamew był obchód i cytuje "o pani to ordynator zdecyduje", więc wiem że nic nie wiem
 
Czytałam gdzieś o objawach nadchodzącego porodu, i skoki ciśnienia i zawroty głowy są pośród nich bardzo często, tylko nie zwraca się na to zazwyczaj uwagi [emoji3] Może już zaraz zatem... [emoji28]
było by w deseczkę, ale strasznie się boję stanu przedrzucawkowego. Już jakiś czas jestem spuchnięta a teraz jeszcze to ciśnienie mi wywaliło...ehhh
Jestem sama z mamą, która jeszcze bardziej się zestresowała. Niedługo przyjedzie małżon z basenu więc będę czuła się bezpieczniej.
 
Nijak [emoji85] Nadal nic nie wiem, obchodu nie bylo, ale jakoś czuję że w weekend nic ze mną nie będą robić :/



Dzisiaj trochę lepiej, bo wczoraj to prawie co.chwile płakałam :/ a już wieczorem jak synio zadzwonił i płakał że chce do mamy to masakra [emoji85] łzy jak grochy mi lecialy. Ale dziś już lepiej. Już jestem bliżej niż dalej ;)


Ja bym zmierzyła jeszcze raz po 15 minutach. Często mialam tak że właśnie mi skoczylo wysoko przez chwilę a później już ładne...


Edit @azamamew był obchód i cytuje "o pani to ordynator zdecyduje", więc wiem że nic nie wiem
szczerze to boję się już mierzyć hehehe
poczekam na mojego męża i zobaczymy.
Masz rację, już bliżej jak dalej. My kobiety musimy być silne :)
 
reklama
o kurcze dziewczyny, siedzę sobie i czuję jak mnie oblewa gorąco. Poszłam zmierzyć ciśnienie i co : 150/130 myślałam, że mi oczy wyjdą na wierzch. Po 15 minutach zmierzyłam i już było 125/70 więc spadło. W głowie mi się trochę kręci i nie wiem co teraz robić? Mam mierzyć co jakiś czas czy co? Doradźcie proszę, bo niektóre z Was miały/mają problemy z ciśnieniem.
150/130?? Jaki masz ciśnieniomierz? Naramienny?
 
Do góry