reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

A jak z przybieraniem na wadze? Ile moczy pieluch dziennie?
Może to tylko Twoje wrażenie, a jest wszystko ok. Położna była u Was?

@Weronikakrz jak Twoja córka? Co powiedziała położna?

Dzieci z mężem pojechali na basen. A ja zjadłam i się relaksuje przed TV.
Wczoraj była położna, mówi żeby budzić małą i słuchać czy połyka jak jest przy piersi. Mała miała 3kg wczoraj a waga urodzeniowa to 3200. Moczy ok 6-8 pieluch dziennie i 4-6 kup.
 
reklama
Przyszedł listopad i znowu cisza z porodami.
@Koka27 Po tym co piszesz ciesze się że nie posluchałam szwagierki i nie zdecydowałam się na szpital w Radomsku.

Czytam o tym tyłozgięciu macicy ale gdzies nie moge nic znaleść na temat porodów. Ja mam tyłozgięcie i w sumie to w niczym nie przeszkadza.
Śniło mi się że urodziłam 3 listopada. I synek był taki śliczny i miał baardzo długie rzęsy ❤ byłam szczęśliwa i zła że nie zdarzyliśmy z mężem ciążowych zdjęć porobić. Mam nadzieje że to nie sen proroczy, bo nie chce rodzić już jutro, ale co bedzie to bedzie :)
W środe dopiero będę miała wózek. Uzbierało mi się troche prasowania ciuszków, ale nie mogę się gdzieś zebrać, całymi dniami bym tylko spała...
 
Przyszedł listopad i znowu cisza z porodami.
@Koka27 Po tym co piszesz ciesze się że nie posluchałam szwagierki i nie zdecydowałam się na szpital w Radomsku.

Czytam o tym tyłozgięciu macicy ale gdzies nie moge nic znaleść na temat porodów. Ja mam tyłozgięcie i w sumie to w niczym nie przeszkadza.
Śniło mi się że urodziłam 3 listopada. I synek był taki śliczny i miał baardzo długie rzęsy ❤ byłam szczęśliwa i zła że nie zdarzyliśmy z mężem ciążowych zdjęć porobić. Mam nadzieje że to nie sen proroczy, bo nie chce rodzić już jutro, ale co bedzie to bedzie :)
W środe dopiero będę miała wózek. Uzbierało mi się troche prasowania ciuszków, ale nie mogę się gdzieś zebrać, całymi dniami bym tylko spała...
Ja tez nie wiem skad ten szpital ma takie opinie. Jedyne co to zadowolona jestem z mojego lekarza i tego jak wykonal cięcie. No i nieliczne położne byly spoko. Reszta to burdel na kółkach. A jeszcze w poniedzialek musze tam iść na ściągnięcie szwów.
 
Wczoraj była położna, mówi żeby budzić małą i słuchać czy połyka jak jest przy piersi. Mała miała 3kg wczoraj a waga urodzeniowa to 3200. Moczy ok 6-8 pieluch dziennie i 4-6 kup.
wydaje mi się, że jest ok.
Ale to Ty jesteś z nią na stałe i wiesz lepiej, bo cały czas obserwujesz.
Dostawiaj ją ile się da, a jak jesteś w stanie laktatorem w między czasie ściągać i jej podawać to spróbuj, będziesz może pewniejsza jak zobaczysz ile mleka wciąga.

Przyszedł listopad i znowu cisza z porodami.
@Koka27 Po tym co piszesz ciesze się że nie posluchałam szwagierki i nie zdecydowałam się na szpital w Radomsku.

Czytam o tym tyłozgięciu macicy ale gdzies nie moge nic znaleść na temat porodów. Ja mam tyłozgięcie i w sumie to w niczym nie przeszkadza.
Śniło mi się że urodziłam 3 listopada. I synek był taki śliczny i miał baardzo długie rzęsy ❤ byłam szczęśliwa i zła że nie zdarzyliśmy z mężem ciążowych zdjęć porobić. Mam nadzieje że to nie sen proroczy, bo nie chce rodzić już jutro, ale co bedzie to bedzie :)
W środe dopiero będę miała wózek. Uzbierało mi się troche prasowania ciuszków, ale nie mogę się gdzieś zebrać, całymi dniami bym tylko spała...
Ja wczoraj wpadłam na jakieś forum odnośnie tyłozgięcia, bo szukałam metod zwalczania bóli krzyżowych podczas porodu. Tam było wiele informacji, że duże prawdopodobieństwo, że przy tyłozgięciu są bóle krzyżowe. Ile w tym prawdy nie wiem.
Upiekłam dziś szarlotkę z córeczką. Nie chciało mi się jak nie wiem co, ale młodej strasznie zależało-smakosz szarlotki :) Teraz zgaga to mnie zeżre od środka heheheh

@Kredka_na_baterie za pół godziny wody Ci odejdą :) Daj znać, jeżeli faktycznie sobie wyśniłaś :) A może jednej z nas wyśniłaś te wody i poród. :)

@Igorowelove jak Twoja psychika, dajesz radę? Mąż z synkiem byli u Ciebie?
 
@anet88 Haha na razie cisza ;)
Teraz stałam ponad dwie godziny przy garach (robiłam placki z dyni z sosem pomidorowym) i nawet kręgosłup mocno nie bolał.

@Mama Zuzi i Antosia jutro przyjeżdżają do nas goście i mąż ma wolne więc może jeszcze fajnie by było do jutra chociaż zaczekać ;) A poród w śnie był w Radomiu, więc strzeż się! :D
 
Dziewczyny, a skąd macie te dane odnoście centyli? Szukałam ostatnio tych siatek dla jeszcze nienarodzonych dzieci, ale nic nie znalazłam. Bo też chciałam zobaczyć gdzie plasuje się moja dzidzia z wymiarami ;) Macie to na waszych USG oznaczone?
 
reklama
Wczoraj była położna, mówi żeby budzić małą i słuchać czy połyka jak jest przy piersi. Mała miała 3kg wczoraj a waga urodzeniowa to 3200. Moczy ok 6-8 pieluch dziennie i 4-6 kup.
Mi też się wydaje że jest ok jak moczu pieluchy, ale daj może parę razy butelkę to będziesz widziała jak przelyka, czy tak samo no i ile zjadła
 
Do góry