reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Nie, dziś na pewno nie
emoji4.png

Właśnie wróciliśmy z cmentarza, wszystko jest gitarowo.
W cyckach czuję takie dziwne kłucie, jakby szpilki ktoś wbijał. Woda mi się strasznie zbiera. Nawet uda mam nabrzmiale...
a juz myślałam!!
a te kłucie to nie czasem wina wzrostu ?
też mnie kuły cycochy

ajc i pochwalę się ... na tyg. miałam wybrać się do dziewczyn do pracy ale mnie znajoma nawiedziła z koszem prezentow od nich i byłam tym mile zaskoczona ..a potem jeszcze koleżanka mnie odwiedziła i przywiozła prezent..kojec i własnoręcznie zrobiony materac dodatkowy plus ubranko też od kogoś innego:)
nie mówiąc że od sąsiadów Babel dostał kartke a w.niej pieniazki co bylo niezmiernie mile !



w sobotę zaprosiliśmy przyjaciół na pępkowe a w niedzielę lecę na tą kawę ze znajomymi z pracy która mnie ominęła przez mój poród :-D

oo i następny sąsiad z prezentem LOL :shocked2:

miło z ich strony

A karmisz w roznych pozycjach?
W jakiej najczesciej?

karmie na leżąco i na siedząco .. na początku siedząc trzymając go wyżej a potem jak już się wypływ mleka uspokaja to się kładę choć nie raz karmiłam od razu na lezaco . .
no już nie raz miał twarz opryskana ehh maseczka z maminego mleka kiedy mnie to zaskakiwalo bo teraz to już ogarniam i wszystko mam przygotowane i powiem ci że jak już się porządnie naje to tak mu się odbija że szok! puszcza wtedy pierś i ma język na wierzchu ... wygląda na takiego przepitego że tak napiszę

najlepiej jak nie jest taki zchlanny na pierś . wtedy spokojniej ssie więc łatwiej jest

ciekawa jestem ile przytył..w PN. się dowiem
 

Załączniki

  • MVIMG_20181031_162025-2304x1728.jpg
    MVIMG_20181031_162025-2304x1728.jpg
    813,7 KB · Wyświetleń: 161
  • MVIMG_20181030_221034-1728x2155.jpg
    MVIMG_20181030_221034-1728x2155.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 165
  • MVIMG_20181031_162021-2304x1728.jpg
    MVIMG_20181031_162021-2304x1728.jpg
    706,1 KB · Wyświetleń: 150
@karasjowa mi nawet uda spuchły, ledwo spodnie wciągnęłam, które we wtorek zakładałam normalnie. Dodam że prane teraz nie były.
No to może tuż tuż już jesteśmy, oby :)) Ja też czuję wszystko nabrzmiale. Z cyckow mi zaczęło się saczyc coś, całe podwozie mnie boli, jakby kości mi się na boki rozjezdzaly :/ Zgaga mnie taka paliła ostatnie dwa dni że aż płakać się chciało, a dzisiaj to wymiotować mi się chce. W pierwszej ciąży nie miałam takich przebojów więc się czuje bardzo niedoinformowana. Z drugiej strony nie chce za dużo czytać w internecie, bo znowu się napale że poród za zakrętem i po co [emoji28] tylko się wkurze jak cała nockę znów prześpie. Nie chcę mi się ale muszę się ruszyć, jeszcze troszkę prania rozwiesze póki wiaterek i słońce. Przepralam wszystko co się przeprac dało od wózka, więc cała gondola świeża I pachnąca czeka [emoji4] Kupowałam używany wózek, co prawda Przepralam jak go przywiezlismy ale stał pod schodami w schowku ponad 3 miesiące, wyciągnęłam teraz i się jakiś taki wydawał... Dziwny [emoji28] Po raz kolejny ubranka poprzebieralam, moja kolekcje pieluszek poukladalam od największych do najmniejszych [emoji23] Kupiłam sobie po trzy/cztery duże paczki z każdego rozmiaru aż do 4, jak co to będę wydawać albo dokupywac. Ale mam średnio 150-200 pampersow z każdego rozmiaru [emoji28] już bym tak chciała żeby bobas tu był, tak się smutno patrzy na te wszystkie sprzęty jak tak stoją i się kurza [emoji4]
 
a juz myślałam!!
a te kłucie to nie czasem wina wzrostu ?
też mnie kuły cycochy

ajc i pochwalę się ... na tyg. miałam wybrać się do dziewczyn do pracy ale mnie znajoma nawiedziła z koszem prezentow od nich i byłam tym mile zaskoczona ..a potem jeszcze koleżanka mnie odwiedziła i przywiozła prezent..kojec i własnoręcznie zrobiony materac dodatkowy plus ubranko też od kogoś innego:)
nie mówiąc że od sąsiadów Babel dostał kartke a w.niej pieniazki co bylo niezmiernie mile !



w sobotę zaprosiliśmy przyjaciół na pępkowe a w niedzielę lecę na tą kawę ze znajomymi z pracy która mnie ominęła przez mój poród :-D

oo i następny sąsiad z prezentem LOL :shocked2:

miło z ich strony



karmie na leżąco i na siedząco .. na początku siedząc trzymając go wyżej a potem jak już się wypływ mleka uspokaja to się kładę choć nie raz karmiłam od razu na lezaco . .
no już nie raz miał twarz opryskana ehh maseczka z maminego mleka kiedy mnie to zaskakiwalo bo teraz to już ogarniam i wszystko mam przygotowane i powiem ci że jak już się porządnie naje to tak mu się odbija że szok! puszcza wtedy pierś i ma język na wierzchu ... wygląda na takiego przepitego że tak napiszę

najlepiej jak nie jest taki zchlanny na pierś . wtedy spokojniej ssie więc łatwiej jest

ciekawa jestem ile przytył..w PN. się dowiem
Bardzo miło z ich strony, cudowne prezenty [emoji4]
Może faktycznie cycochy rosną, aczkolwiek już nie muszą hehehe



Dziś chyba będę miała ciężką noc. Pachwiny mnie bolą-czuję takie jakby prądy. Ogólnie bierze mnie jakieś zmęczenie. Starsza córka często pyta kiedy urodze-też już się niunia nie może doczekać [emoji4]
 
a juz myślałam!!
a te kłucie to nie czasem wina wzrostu ?
też mnie kuły cycochy

ajc i pochwalę się ... na tyg. miałam wybrać się do dziewczyn do pracy ale mnie znajoma nawiedziła z koszem prezentow od nich i byłam tym mile zaskoczona ..a potem jeszcze koleżanka mnie odwiedziła i przywiozła prezent..kojec i własnoręcznie zrobiony materac dodatkowy plus ubranko też od kogoś innego:)
nie mówiąc że od sąsiadów Babel dostał kartke a w.niej pieniazki co bylo niezmiernie mile !



w sobotę zaprosiliśmy przyjaciół na pępkowe a w niedzielę lecę na tą kawę ze znajomymi z pracy która mnie ominęła przez mój poród :-D

oo i następny sąsiad z prezentem LOL :shocked2:

miło z ich strony



karmie na leżąco i na siedząco .. na początku siedząc trzymając go wyżej a potem jak już się wypływ mleka uspokaja to się kładę choć nie raz karmiłam od razu na lezaco . .
no już nie raz miał twarz opryskana ehh maseczka z maminego mleka kiedy mnie to zaskakiwalo bo teraz to już ogarniam i wszystko mam przygotowane i powiem ci że jak już się porządnie naje to tak mu się odbija że szok! puszcza wtedy pierś i ma język na wierzchu ... wygląda na takiego przepitego że tak napiszę

najlepiej jak nie jest taki zchlanny na pierś . wtedy spokojniej ssie więc łatwiej jest

ciekawa jestem ile przytył..w PN. się dowiem

Ale super prezenty. Masz super kolezanki z pracy
A ile minelo juz od narodzin Twojego malenstwa?
 
Dziewczyny które miały albo mają końcówkę np 35 t rozpoczęty.
Czy was też w kroku tak bolało jak byście sex uprawialy przez tydzień dzień w dzień? Mnie to już tak krocze boli [emoji21][emoji21][emoji21][emoji21]
Wiesz co miałam taki ból jakbym była po mega ostrym seksie, ale czułam to bardziej w pochwie niż w kroczu hehehe teraz czasami też tak poczuję, ale rzadko
 
Nie właśnie niemoge jej dawać piersi przez 24 godziny bo za dużo zużywa energii przy ciągnięciu
Tylko podaja jej strzykawka 30 mm co 3 godziny w ja mam sciagac ja się postawiłam i powiedziałam że nie podam jej butelki i że zrobię po swojemu to położna powiedziała że jutro mała przeze mnie wyląduje w szpitalu to pozwoliłam na skrzykawke

Dla mnie to dziwna rada tej pani, ona chyba powinna pomóc znaleźć przyczynę dlaczego mała nie ssie efektywnie, traci na wadze i ją wyeliminować. A takie gadanie o używaniu energii jest dla mnie dziwne, mój syn miał problem z przybieraniem na wadze na początku. Pani od laktacji byla u nas przez 2 godziny, patrzyła jak karmie malego i okazało się, e za plytko chwyta piers, szybko zasypia i dlatego sie nie najada. Mialam go czesciej przystawiac do piersi, odciagać i po cyklu ze ssaniem z obu piersi podawać odciagane, ja zdawałam w butelce, ale można w kubeczku. Na początku poprawialam jego uchwyt sutka i pilnowalam, żeby ssał efektywnie. A potem sam się przyzwyczaił. Co to za radą, żeby nie dawać dziecku piersi do ssania. Ta pani jest doradcą laktacyjnym, ma kompetencje, żeby doradzać w tym temacie?
 
reklama
Do góry