reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

@Igorowelove niech Ci manicure zrobią, skoro nie maja innego pomysłu..
Ja tez dwukrotnie leżałam w szpitalu, zostawiajac Mała w domu. Zle mi z tym było, ale spinałam się, żeby skrócić czas pobytu do minimum. Np podczas ronienia ciazy zrobiłam ze 100 kołek oddziale, żeby tylko ruszyło.
Wiem ze rozłąka i strach potęgują Twoje złe samopoczucie, ale przeciez to się za chwile skończy i będziesz ze swoją rodziną w domu.
Dasz rade, skup się na pozytywach, to już koncoweczka.buziak.
Ja 36+3 walczę o każdy dzień i kurczaki od wczoraj jakieś bóle miesiączkowe mnie dopadły, w nocy nawet bol mnie obudził. Czasem czuje się jak don Kichot w walce o dzieci.
 
reklama
@Kredka_na_baterie jak ja to znam...
kupiliśmy mieszkanie- w wykończeniu mężowi pomagała moja rodzina, postawiliśmy dom- to samo. Mąż przy okazji nauczył się wielu rzeczy. W zamian za pomoc wyremontował moim rodzicom łazienkę. Natomiast jego rodzina woła go do KAŻDEJ pracy- wykopywania korzenia, fundamentu, remontu kuchni, łazienki. Czasem się tam pojawiał, ale ja- ta zła- powiedziałam, ze to jest nie w porządku w stosunku do mojej rodziny. Poza tym to są prace wykonywane w weekendy- jedyny czas, który mamy dla siebie i na swoje prace.
 
Cześć Wam:) Ja wczoraj byłam na ktg u mojej gin w szpitalu, najpierw mnie zbadała, rozwarcia zero, zrobiła usg, wszystko wyszło ok, później poszłam na ktg, skurczy też zero, no niby jeszcze 5 dni do terminu, ale jestem już tym sfrustrowana:/ Nic się nie dzieje. Ważne, że z dzidzią jest dobrze. Chociaż, najpierw chciała się spotkać w dniu terminu znowu na ktg, ale potem mówi, że jakiś parametr na usg wyszedł podwyższony i żebym przyszła w sobotę. No to pytam, co wyszło nie tak, a ona że nic, nic, wszystko jest ok, ktg jest ważniejsze i wyszło dobrze. Czyli sama nie wiem o co chodziło. Przynajmniej zwiedziłam oddział i ulżyło mi, naprawdę jestem pod wrażeniem sal porodowych i poporodowych, każda się jakoś nazywa, np. bananowa, morelowa :) Mam nadzieję, że obsługa równie miła będzie, ale pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Teraz mam jakąś brązową wydzielinę i brzuch trochę boli, może po badaniu mi coś tam grzebnęła. I jakoś mi stopy chyba puchną, nie wiem czy to normalne... Miałam być następna w kolejce w rodzinie do rodzenia, ale żona kuzyna ma już zaplanowane cc chyba na 8, więc coś czuję, że jeszcze mnie wyprzedzi. Dobija mnie to jeszcze bardziej :( No wiem, że jeszcze mam czas do terminu, ale nie widzi mi się jeszcze chodzić tydz-dwa po terminie, tym bardziej, że nic się tam nie dzieje u mnie.
 
Cześć dziewuszki
U mnie dziś hormony od rana już się rozplakalam
Otóż niewiem jak to jest w Polsce czy innych krajach Europy moja przez 2 dni spadła z wagi 9.5 %dziś dzwoniła pani która ja wazy itd do położnej i ta stwierdziła że przez 24 godziny mam odciągac pokarm i podawać przez strzykawke bo się nie zgodziłam na butelke co 3 godziny 30 ml a jak odciagnelam ż dwóch piersi po 5 minut 30 ml aż się zdziwiła że na pierwszy raz tak dużo

Mam nadzieję że jutro niebedzie spadać waga i że będzie chciała jeszcze cyca szczerze to jestem trochę załamana że niemoge jej przestawić do cyca
wiesz co ja bym i tak przystawiała do piersi. Ok niech zje ze strzykawki ile jej dasz, ale później jeszcze dałabym pociumkać cycusia, żeby jednak ta laktacja nie zaczęła zamierać-bo laktator działa inaczej niż dziubek naszych dzieci i do tego ta bliskość :)

Mnie od rana boli brzuch, jajniki, ale nie to żeby to były skurcze po prostu boli jak bym miała dostać okresu. Od wczoraj sporo gluta mi wychodzi-pewnie dalej czop odchodzi. Dziś mąż jedzie na nockę, więc niech Tomasz mój się nie wygłupia i jeszcze poczeka chociaż do jutra hehhe
Po obiedzie jednak wybieramy się na cmentarz-mąż przed pracą nas zawiezie i może już nie będzie tyle ludu co przed południem. Pogoda śliczna, aż się chce wyjść na spacer. Tylko, że mam problem z butami przez tą moją opuchliznę...
 
@Ewela2805 ja bym z tym mm zaczekała próbowała podawać może mała się przekona i przyzwyczai dla niej to też coś nowego i potrzebuje pewnie czasu [emoji6] takie zmienianie co chwilę mm też pewnie nie jest za dobre . Ja bym próbowała nie rezygnowała za szybko . Trzymam kciuki [emoji4]

z ta zamiana mleka na inne też bym poczekała ... każde inne mleko niż twoje inaczej smakuje więc pewności nie ma że inne a może to jednorazowy wybryk
przystawiasz mała do piersi?

a laktator eletryczny ci bardzo pomoże !!

Nic się nie dzieje.. znaczy jakieś skurcze się na ktg pisały, ale zdecydowanie nie są to porodowe... Gorzej z moją psycha, nie minęła nawet doba a ja mam dosyć. Jest gorąco, duszno, mnie męczy ciągle zgaga, jestem głodn, spalam że dwie godziny tylko i tęsknię za moim mlodym :( nawet jak to pisze to już ryczę.. nigdy się na tak długo nie rozstawaliśmy, a tu cholera wie ile jeszcze :/

współczuję ci kochana ... z tyłu głowy miałam ze urodzę wcześniej ..nie ma.bata ..tak się źle czułam ciężko .. ale czasem przechodziło mi przez myśl..co jeśli przenoszę LOL oO
także przytulam i trzymaj się .. a może już na dniach będziesz tulić bobaska!
@Kyleana lpdsiwiam Cię ..ciało twe spisalo się na medal!!!! gratulacje kochana:):):)

Cześć dziewuszki
U mnie dziś hormony od rana już się rozplakalam
Otóż niewiem jak to jest w Polsce czy innych krajach Europy moja przez 2 dni spadła z wagi 9.5 %dziś dzwoniła pani która ja wazy itd do położnej i ta stwierdziła że przez 24 godziny mam odciągac pokarm i podawać przez strzykawke bo się nie zgodziłam na butelke co 3 godziny 30 ml a jak odciagnelam ż dwóch piersi po 5 minut 30 ml aż się zdziwiła że na pierwszy raz tak dużo

Mam nadzieję że jutro niebedzie spadać waga i że będzie chciała jeszcze cyca szczerze to jestem trochę załamana że niemoge jej przestawić do cyca
ale zE chodzi o to że jak zje z piersi to masz ja dokarmić strzykawka?
ile młoda ważyła? i który dzień już ma?
wybacz że pytam ale już mi się miesza kto kiedy oO



Ja zamówiłam te torebeczki do mrożenia mleka..już się obeznalam co i jak i czekam aż przyjdą. zamówiłam też takie pojemniczki okrągłe co nakłada się na sutka drugiego gdy się karmi bo już tyle mleka zmarnowałam że szkoda gadać! to odciągnięte też eh no nic
 
Ostatnia edycja:
wiesz co ja bym i tak przystawiała do piersi. Ok niech zje ze strzykawki ile jej dasz, ale później jeszcze dałabym pociumkać cycusia, żeby jednak ta laktacja nie zaczęła zamierać-bo laktator działa inaczej niż dziubek naszych dzieci i do tego ta bliskość :)

Mnie od rana boli brzuch, jajniki, ale nie to żeby to były skurcze po prostu boli jak bym miała dostać okresu. Od wczoraj sporo gluta mi wychodzi-pewnie dalej czop odchodzi. Dziś mąż jedzie na nockę, więc niech Tomasz mój się nie wygłupia i jeszcze poczeka chociaż do jutra hehhe
Po obiedzie jednak wybieramy się na cmentarz-mąż przed pracą nas zawiezie i może już nie będzie tyle ludu co przed południem. Pogoda śliczna, aż się chce wyjść na spacer. Tylko, że mam problem z butami przez tą moją opuchliznę...
a może to dziś??? hihiji
 
z ta zamiana mleka na inne też bym poczekała ... każde inne mleko niż twoje inaczej smakuje więc pewności nie ma że inne a może to jednorazowy wybryk
przystawiasz mała do piersi?

a laktator eletryczny ci bardzo pomoże !!



współczuję ci kochana ... z tyłu głowy miałam ze urodzę wcześniej ..nie ma.bata ..tak się źle czułam ciężko .. ale czasem przechodziło mi przez myśl..co jeśli przenoszę LOL oO
także przytulam i trzymaj się .. a może już na dniach będziesz tulić bobaska!
@Kyleana lpdsiwiam Cię ..ciało twe spisalo się na medal!!!! gratulacje kochana:):):)


ale zE chodzi o to że jak zje z piersi to masz ja dokarmić strzykawka?
ile młoda ważyła? i który dzień już ma?
wybacz że pytam ale już mi się miesza kto kiedy oO



Ja zamówiłam te torebeczki do mrożenia mleka..już się obeznalam co i jak i czekam aż przyjdą. zamówiłam też takie pojemniczki okrągłe co nakłada się na sutka drugiego gdy się karmi bo już tyle mleka zmarnowałam że szkoda gadać! to odciągnięte też eh no nic
Mówicie dziewczyny o nawale, ze kiedy się karmi to z drugiej piersi mleko leci samo. Czy to normalne że u mnie tak sie nie dzieje?
Mała się chyba najada bo śpi ładnie, karmie ją na żądanie albo co 3 godz jak się sama wcześniej nie obudzi. Możliwe, że zaniknie mi pokarm przez to ze u mnie nie ma nawału?
 
z ta zamiana mleka na inne też bym poczekała ... każde inne mleko niż twoje inaczej smakuje więc pewności nie ma że inne a może to jednorazowy wybryk
przystawiasz mała do piersi?

a laktator eletryczny ci bardzo pomoże !!



współczuję ci kochana ... z tyłu głowy miałam ze urodzę wcześniej ..nie ma.bata ..tak się źle czułam ciężko .. ale czasem przechodziło mi przez myśl..co jeśli przenoszę LOL oO
także przytulam i trzymaj się .. a może już na dniach będziesz tulić bobaska!
@Kyleana lpdsiwiam Cię ..ciało twe spisalo się na medal!!!! gratulacje kochana:):):)


ale zE chodzi o to że jak zje z piersi to masz ja dokarmić strzykawka?
ile młoda ważyła? i który dzień już ma?
wybacz że pytam ale już mi się miesza kto kiedy oO



Ja zamówiłam te torebeczki do mrożenia mleka..już się obeznalam co i jak i czekam aż przyjdą. zamówiłam też takie pojemniczki okrągłe co nakłada się na sutka drugiego gdy się karmi bo już tyle mleka zmarnowałam że szkoda gadać! to odciągnięte też eh no nic
Nie właśnie niemoge jej dawać piersi przez 24 godziny bo za dużo zużywa energii przy ciągnięciu
Tylko podaja jej strzykawka 30 mm co 3 godziny w ja mam sciagac ja się postawiłam i powiedziałam że nie podam jej butelki i że zrobię po swojemu to położna powiedziała że jutro mała przeze mnie wyląduje w szpitalu to pozwoliłam na skrzykawke
 
reklama
Do góry