reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Po obchodzie dowiedziałam się tyle co nic... Dokładnie to "a z panią to ja nie wiem co zrobić" :/
No to faktycznie wiesz bardzo wiele. Ale dziś święto i można było się spodziewać tego że jak nie ma konieczności to nic nie będą robić.
Najważniejsze, że z dzidziuniem wszystko w porządku. Pewnie jutro pchną akcję do przodu. Pospaceruj, może schody mają-to się powspinaj. Może dziś samo ruszy.
Może masz tam jakaś fajną położną i by pyknęła Ci masaż szyjki? Nie załamuj się bo to tylko pogarsza sytuacje.
 
reklama
@Koka27 super, że idziecie do domku :)
@Igorowelove trzymam kciuki żebyś już urodziła albo żeby chociaż Cię puścili do domu... Ale jak Mały miał niskie tętno to może też warto często monitorować na ktg... Może faktycznie jakieś schody, spacery, skakanie na piłce, czy cokolwiek... będzie dobrze!

Dzięki, że pytacie dziewczyny :* Ja wzięłam jeszcze dodatkowy magnez i przeszedł mi ból po nospie, całe szczęście... bo już zaczął przechodzić w ból krzyżowy, ale skoro przeszło po lekach to chyba tylko takie straszaki... Przespałam się teraz kilka godzin i już mi lepiej. Mam nadzieję, że na razie te bóle nie wrócą, jeszcze Mała ma trochę czasu...
 
Po obchodzie dowiedziałam się tyle co nic... Dokładnie to "a z panią to ja nie wiem co zrobić" :/
Super podejście ale można się było tego spodziewać w święto ... u mnie tez obchod o 9 gdzie normalnie chodzą 11-12 i jedna młoda lekarka. Szefa ni ma. Mam nadzieje ze jutro przyjdzie ktoś kompetentny i jednak z Tobą coś zrobią. Wiem ze rozłąka z rodzina daje Ci w dupę ale może jakieś odwiedziny pomogą ? Postaraj się nie smutac bo czuje ze już niedługo będziesz czekała na swoje maleństwo.
 
Cześć dziewuszki
U mnie dziś hormony od rana już się rozplakalam
Otóż niewiem jak to jest w Polsce czy innych krajach Europy moja przez 2 dni spadła z wagi 9.5 %dziś dzwoniła pani która ja wazy itd do położnej i ta stwierdziła że przez 24 godziny mam odciągac pokarm i podawać przez strzykawke bo się nie zgodziłam na butelke co 3 godziny 30 ml a jak odciagnelam ż dwóch piersi po 5 minut 30 ml aż się zdziwiła że na pierwszy raz tak dużo

Mam nadzieję że jutro niebedzie spadać waga i że będzie chciała jeszcze cyca szczerze to jestem trochę załamana że niemoge jej przestawić do cyca
 
Cześć dziewuszki
U mnie dziś hormony od rana już się rozplakalam
Otóż niewiem jak to jest w Polsce czy innych krajach Europy moja przez 2 dni spadła z wagi 9.5 %dziś dzwoniła pani która ja wazy itd do położnej i ta stwierdziła że przez 24 godziny mam odciągac pokarm i podawać przez strzykawke bo się nie zgodziłam na butelke co 3 godziny 30 ml a jak odciagnelam ż dwóch piersi po 5 minut 30 ml aż się zdziwiła że na pierwszy raz tak dużo

Mam nadzieję że jutro niebedzie spadać waga i że będzie chciała jeszcze cyca szczerze to jestem trochę załamana że niemoge jej przestawić do cyca
W Polsce do 10% uznaje się za fizjologiczny spadek ale ponoć przy 7% już zaczynaja się przyglądać. Mam nadzieje ze się wszystko ustabilizuje. Wysyłam dużo ciepełka do was ! Oby zaraz zaczela przybierać :)
 
Cześć dziewuszki
U mnie dziś hormony od rana już się rozplakalam
Otóż niewiem jak to jest w Polsce czy innych krajach Europy moja przez 2 dni spadła z wagi 9.5 %dziś dzwoniła pani która ja wazy itd do położnej i ta stwierdziła że przez 24 godziny mam odciągac pokarm i podawać przez strzykawke bo się nie zgodziłam na butelke co 3 godziny 30 ml a jak odciagnelam ż dwóch piersi po 5 minut 30 ml aż się zdziwiła że na pierwszy raz tak dużo

Mam nadzieję że jutro niebedzie spadać waga i że będzie chciała jeszcze cyca szczerze to jestem trochę załamana że niemoge jej przestawić do cyca

A dlaczego nie możesz przystawiać?
Miałaś kroplówką nawadniające podczas porodu lub przed, kiedyś czytałem, że jak się dostawało to i spadki wagi u noworodka mogą być większe. Ale nie wiem czy położna weźmie to pod uwage
Trzymam kciuki za wzrost wagi!
 
reklama
kredka_na_baterie a postawił się trochę rodzince? No tak trochę słabo tak poprostu zwalać się kobiecie tuż przed porodem do chaty, nie wspominając wymuszać na mężczyźnie który lada chwila będzie w domu miał noworodka ze jeszcze coś dla nich zrobi... slaboooo
 
Do góry