reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Hej, nie zaglądałam bo byłam zajęta... Porodem[emoji23] przed 13 pojechałam na ktg i wizytę a przed ktg u położnej zaczęły odchodzić mi wody. Koło 16 zaczęły się regularne skurcze ale rozwarcie stało na 3cm chyba do 18. O 21.20 było 8cm, i modliłam się już żeby do północy się wyrobić. 5 minut później wołam położną że mam skurcze parte i o 21.30 mała wyskoczyła[emoji4]
35tygodni+6dni, 2550g, 50cm, 10pkt[emoji6]
Gratulacje !!! :-* Czekamy na zdjęcia [emoji7]
 
reklama
Dziękuję Wam wszystkim bardzo za gratulacje i słowa otuchy :)
Mam straszną zmianę na nocy, wlasnie mnie zwlekla z lozka i se poszla a ja stoje jak debil. Boli jak diabli.
Jak mały się rozplakał to mi go dala na rękę i sobie poszła a ja z nim tak lezalam z dretwiejaca ręką.
Jak powiedzialam, ze boli to mnie skwitowala, ze ma bolec i tyle.
Co za ludzie... Ale widzę że każdy pobyt tam jest z jakimś przebojami.. Oby z godziny na godzinę było lepiej, a jak nie będziesz miała siły do toalety to męcz ich dzwonkami, niech przychodzą i Ci pomagają, nawet ze jeśli mają to robić ze skwaszona mina.

Ja zazwyczaj podchodzę ufnie do personelu medycznego, może jeszcze się bardzo nie przejechałam.. Moja mama jest od 35 lat pielęgniarka, wiem że są zarówno wymagający pacjejenci jak i personel który minął się z powołaniem, ale jest coś takiego jak prawa pacjenta które w tym przypadku chyba zostały naruszone. Obyś jak najszybciej doszła do siebie i żebyście mogli z Leosiem wrocic do domu [emoji4]
Hej, nie zaglądałam bo byłam zajęta... Porodem[emoji23] przed 13 pojechałam na ktg i wizytę a przed ktg u położnej zaczęły odchodzić mi wody. Koło 16 zaczęły się regularne skurcze ale rozwarcie stało na 3cm chyba do 18. O 21.20 było 8cm, i modliłam się już żeby do północy się wyrobić. 5 minut później wołam położną że mam skurcze parte i o 21.30 mała wyskoczyła[emoji4]
35tygodni+6dni, 2550g, 50cm, 10pkt[emoji6]
Gratulacje Córeczki [emoji173]️
 
Co za ludzie... Ale widzę że każdy pobyt tam jest z jakimś przebojami.. Oby z godziny na godzinę było lepiej, a jak nie będziesz miała siły do toalety to męcz ich dzwonkami, niech przychodzą i Ci pomagają, nawet ze jeśli mają to robić ze skwaszona mina.

Ja zazwyczaj podchodzę ufnie do personelu medycznego, może jeszcze się bardzo nie przejechałam.. Moja mama jest od 35 lat pielęgniarka, wiem że są zarówno wymagający pacjejenci jak i personel który minął się z powołaniem, ale jest coś takiego jak prawa pacjenta które w tym przypadku chyba zostały naruszone. Obyś jak najszybciej doszła do siebie i żebyście mogli z Leosiem wrocic do domu [emoji4]Gratulacje Córeczki [emoji173]️
Heh najlepsze jest to ze dzwonek jest jeden na sali i to nie przy moim lozku. Musze wiec budzic sasiadke.
@Koka27 strasznie Ci wspolczuje tej znieczulicy. Nie potrafie zrozumiec dlaczego tak to wyglada i skad sie to w ludziach bierze... jestem w stanie duzo zrozumiec, ale jasna cholera Tobie kilka godzin temu otwierali cala jame brzuszna, a oczekuja ze bedziesz tancowala, dzieckiem sie zajmowala i siebie ogarniala.... bez jedzenia, bez picia, bez energii... ale za to w gratisie z mega bolem. Sily Kochana. Postaraj sie przespac, poki dzidzio pozwala, troszke sil nabierzesz.
Leos w koncu przyssal się do cyca, porzadnie mu się odbilo, wiec chyba troszkę zjadl ;)
Zaliczylam jakos toalete i wtoczylam się na lozko. Byle do rana.
 
Dziękuję Wam wszystkim bardzo za gratulacje i słowa otuchy :)
Mam straszną zmianę na nocy, wlasnie mnie zwlekla z lozka i se poszla a ja stoje jak debil. Boli jak diabli.
Jak mały się rozplakał to mi go dala na rękę i sobie poszła a ja z nim tak lezalam z dretwiejaca ręką.
Jak powiedzialam, ze boli to mnie skwitowala, ze ma bolec i tyle.
Poproś o mocniejsze przeciwbólowe. Nie musi boleć i niech nie piep**ą, bo mnie coś takiego do szału doprowadza :/
 
Hej, nie zaglądałam bo byłam zajęta... Porodem[emoji23] przed 13 pojechałam na ktg i wizytę a przed ktg u położnej zaczęły odchodzić mi wody. Koło 16 zaczęły się regularne skurcze ale rozwarcie stało na 3cm chyba do 18. O 21.20 było 8cm, i modliłam się już żeby do północy się wyrobić. 5 minut później wołam położną że mam skurcze parte i o 21.30 mała wyskoczyła[emoji4]
35tygodni+6dni, 2550g, 50cm, 10pkt[emoji6]
Wow, gratulacje :)
 
Witam :) niestety nie jestem w stanie nadrobic kilkunastu stron ale serdecznie gratuluje swiezo upieczonym mamusiom [emoji5] ja takze dolaczylam do tego zacnego grona [emoji7] dzis rano mialam cc i urodzily sie moje skarby 2 i 3 kg. Usg troche zaklamalo obraz rzeczywistosci bo miala byc mniejsza roznica miedzy nimi a jest kg [emoji15] Ale sa slodziakami i daja rade. Wiecej napisze na priv jak znajde chwilke.
 
Witam :) niestety nie jestem w stanie nadrobic kilkunastu stron ale serdecznie gratuluje swiezo upieczonym mamusiom [emoji5] ja takze dolaczylam do tego zacnego grona [emoji7] dzis rano mialam cc i urodzily sie moje skarby 2 i 3 kg. Usg troche zaklamalo obraz rzeczywistosci bo miala byc mniejsza roznica miedzy nimi a jest kg [emoji15] Ale sa slodziakami i daja rade. Wiecej napisze na priv jak znajde chwilke.
Wow Gratulacje! Koniecznie napisz jak będziesz miała chwilkę no i wrzuć jakieś zdjęcia [emoji7]! Zdrówka życzę [emoji7][emoji8]
 
reklama
Hej, nie zaglądałam bo byłam zajęta... Porodem[emoji23] przed 13 pojechałam na ktg i wizytę a przed ktg u położnej zaczęły odchodzić mi wody. Koło 16 zaczęły się regularne skurcze ale rozwarcie stało na 3cm chyba do 18. O 21.20 było 8cm, i modliłam się już żeby do północy się wyrobić. 5 minut później wołam położną że mam skurcze parte i o 21.30 mała wyskoczyła[emoji4]
35tygodni+6dni, 2550g, 50cm, 10pkt[emoji6]
Witam :) niestety nie jestem w stanie nadrobic kilkunastu stron ale serdecznie gratuluje swiezo upieczonym mamusiom [emoji5] ja takze dolaczylam do tego zacnego grona [emoji7] dzis rano mialam cc i urodzily sie moje skarby 2 i 3 kg. Usg troche zaklamalo obraz rzeczywistosci bo miala byc mniejsza roznica miedzy nimi a jest kg [emoji15] Ale sa slodziakami i daja rade. Wiecej napisze na priv jak znajde chwilke.
Gratulacje dziewczyny[emoji8][emoji8][emoji8]
 
Do góry