reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

No niestety już ostatnia prosta... jeszcze 1,5tygodnia i ciąża odnoszona [emoji7]
@maksimas też mi brakuje spania na brzuchu [emoji7]
Powoli drażni mnie nawet poduszka ciążowa do spania, ale jak ją odłożę i próbuje zasnąć to nie ma szans [emoji85]
Mi nawet ta poduszka nie pomaga. Razem z nia zle, bez niej jeszcze gorzej. Po prostu zaczyna mi byc na prawde ciezko, zreszta tak jak nam wszystkim. Ide zjesc jakis jogurt i wlacze telewizor. Moze bedzie cos ciekawego...
 
reklama
To super. Tak wazne wydarzenie dla Twojego synka. Szkoda by Ciebie tam zabraklo. Wiesz , rok temu moja siostra miala komunie swojej starszej corki w dzien kiedy miala miec termin porodu. Tak bardzo chciala byc przy niej obecna a tu prosze, 4 rano -pierwszy skurcz. Podziwiam ja, bo uparla sie by pojsc chociaz do kosciola. Miala skurcze co 5 min. Teraz to sie z tego smiejemy, choc wtedy siostra byla zalamana, ze nie mogla byc na komuni wlasnej corki. Mam nadzieje ze Twoje skurcze mina i bedziesz przy synku na tym slubowaniu;);)
 
To super. Tak wazne wydarzenie dla Twojego synka. Szkoda by Ciebie tam zabraklo. Wiesz , rok temu moja siostra miala komunie swojej starszej corki w dzien kiedy miala miec termin porodu. Tak bardzo chciala byc przy niej obecna a tu prosze, 4 rano -pierwszy skurcz. Podziwiam ja, bo uparla sie by pojsc chociaz do kosciola. Miala skurcze co 5 min. Teraz to sie z tego smiejemy, choc wtedy siostra byla zalamana, ze nie mogla byc na komuni wlasnej corki. Mam nadzieje ze Twoje skurcze mina i bedziesz przy synku na tym slubowaniu;);)
Bardzo bym chciała, ale chyba nie miną
Ale zobaczymy[emoji4]
 
Co za noc, od północy nie śpię, nos mi się zatkał-dodatkowo przeszkadza w zasnięciu. Brzuch boli, ale do przeżycia.
Mąż za godzinę wyjeżdża do pracy, a wróci dopiero około 19:30, rewelacja.
Synia wzięłam do nas do łóżka, bo te koszmary nie dawały mu spać.
 
Co za noc, od północy nie śpię, nos mi się zatkał-dodatkowo przeszkadza w zasnięciu. Brzuch boli, ale do przeżycia.
Mąż za godzinę wyjeżdża do pracy, a wróci dopiero około 19:30, rewelacja.
Synia wzięłam do nas do łóżka, bo te koszmary nie dawały mu spać.
Mnie właśnie jakiś koszmar obudził... A te skurcze ci przeszły? Daleko mąż pracuje?
 
reklama
Do góry