reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ojej, gratulacje wielkie!!!!!! [emoji16][emoji847][emoji5][emoji16] to z zaskoczenia cię wziął twoj synek! Skończony 34 tydzień, tak? [emoji5]
Jak będziesz miała chwilę to napisz proszę czy miałaś jakieś objawy wcześniej, że coś się działo czy nagle poszło??[emoji33]



Do 18 listopada???? [emoji86][emoji33][emoji86][emoji87][emoji85][emoji23][emoji23][emoji23] bo 18 październik za szybko, nie czuje żadnych objawów przepowiadających [emoji23][emoji23][emoji23]



Haha w sensie, że byłabyś złą teściową?? [emoji23][emoji23] tego nie wiesz [emoji16]
Ja mam nadzieje, ze będę taks fajna teściowa i bedą mnie chwalić Haha a co!! Mam w pracy koleżankę do której synowa normalnie dzwoni, pyta sie o zdanie, a ta koleżanka tez sobie chwali synową, mówi ze jej syn naprawdę dobrze trafił. Druga koleżanka jest teściowa od niedawna, będę ja obserwować [emoji23] a ja na swoją nie narzekam, zawdzięczam jej więcej niż mojej matce i jest wspaniała babcia dla mojego dziecka. Trochę pokory z mojej strony, trochę zrozumienia z jej i jest ok[emoji106]



Będzie dobrze z szyjka [emoji5] i ciekawe jak ja zmierzył.... laserowym wzrokiem??[emoji23][emoji85][emoji28]
Do 18 roku życia [emoji23][emoji23][emoji23] w sumie to niemożliwe bo skoro nie wylezie to życie nie zacznie lecieć [emoji23][emoji23]
 
reklama
Hej!
Moje dzieciatko z 22.11 sie pospieszylo i urodzil sie nasz syn Milan 11.10. Malutki 2050g,46 cm. Oddycha sam. Jest sloooodziuuutki :) :):) ZDROWY
Zaczely mi odchodzic wody, w szpitalu 2 zastrzyki na plucka, po 48 h cc.
Maly ulozony posladkowo.
Ledwo zyje,jest mega ciezko. Ale trzeba to jakos przezyc .

@Ewela 2805 i @majacyr gratulacje!!!!
Gratuluję kolejnej mamusi :)

@Dita_333 w mojej rodzinie tworzymy nowa teorie:
Mój najstarszy brat urodził się 3 dni po terminie i jego córka podobnie
Drugi brat równo w terminie i jego córka tez
Ja 5 po terminie i moja córka też :p :D
 
Ostatnia edycja:
Hej!
Moje dzieciatko z 22.11 sie pospieszylo i urodzil sie nasz syn Milan 11.10. Malutki 2050g,46 cm. Oddycha sam. Jest sloooodziuuutki :) :):) ZDROWY
Zaczely mi odchodzic wody, w szpitalu 2 zastrzyki na plucka, po 48 h cc.
Maly ulozony posladkowo.
Ledwo zyje,jest mega ciezko. Ale trzeba to jakos przezyc .

@Ewela 2805 i @majacyr gratulacje!!!!

Gratuluję :)
 
U mnie tydzień temu na wizycie mała leżała jeszcze pupą do dołu, więc wczoraj już była dla niej ostatnia szansa. Pierwsze co to się lekarz pytał czy już mi dawał skierowanie na cc czy jeszcze nie i mówi, że jeszcze sobie sprawdzimy na usg a tam taka niespodzianka. Dwa razy przykładał głowice bo sam też byl zaskoczony
emoji16.png
Pupcia cały czas też była nisko ułożona i "zaklinowana" więc nie liczylismy juz na obrocik. Dzieciaczek z nas żartował i w końcu się obrócił
emoji16.png
Dzieki kochana za tego posta. Dodalas mi cien nadziei, ze i moja gwiazda sie przekreci. Na razie posladkiem w dol z wyprostowanymi nozkami i nawet nie chce sie pokazac. Wtulila sie w lozysko i pokazala tylko kawalek ucha,hehehe
Tak bardzo nie chcialabym miec cc.
Acha.. gratuluje swiezo upieczonym mamusia, mam nadzieje,ze z wami i waszymi maluszkami wszystko jest jak najbardziej ok. Do listopada jeszcze daleko a tu prosze... komus tak bardzo spieszylo sie na ten swiat,hehehe
Pozdrawiam;););)
 
@Katarynka82 gratulacje! Odpoczywajcie :) niesamowite, że jeszcze niedawno o polowkowych usg pisalysmy, a teraz już dzieciaczki na świecie... Takie to wszystko realne się robi...

@Katarynka82 gratulacje i zdrówka dla Was![emoji11][emoji173]
Ale mnie trochę dziewczyny straszycie... Katarynka 22.11, Ewela 22.11 springflower też mi się kojarzy że miałaś na 22 lub 23.11 ostatnio przesunięty termin i ja mam 22.11 A dziś myje okna!!! [emoji54] żarty żartami ale chyba sobie zrobię przerwę w pracy [emoji6]
Ja mam na 17.11 i przed 11.11 nie wybieram się rodzic:) hahaha chociaż maz się wczoraj śmiał, że jakby młody się urodził w 100 rocznicę odzyskania niepodległości to imię musielibyśmy zmienić na Józef, po Pilsudskim... :) co do okien to ja też codziennie po 1 mylam, a dziś mąż ogarnął w salonie bo najwięcej.
@Dita_333 też bym chętnie poogladala maluchy:)
 
Do 18 roku życia [emoji23][emoji23][emoji23] w sumie to niemożliwe bo skoro nie wylezie to życie nie zacznie lecieć [emoji23][emoji23]

Haha mogę być związana z nim do 18 mentalnie i duchowo go nie wypuszczać [emoji23][emoji23]albo i 30! Ale w brzuchu taki koń mi sie nie zmieści- patrząc na pierworodnego, których do małych dzieci nie należy i męża, który ma prawie 1,90[emoji23][emoji85][emoji23]

Gratuluję kolejnej mamusi :)

@Dita_333 w mojej rodzinie tworzymy nowa terie:
Mój najstarszy brat urodził się 3 dni po terminie i jego córka podobnie
Drugi brat równo w terminie i jego córka tez
Ja 5 po terminie i moje córką też :p :D

To piękne wyczucie czasu!!!!!![emoji33][emoji85] a mają drugie dziecko? Czy ty pierwsza z drugim jesteś? To jak? Tez 5 dni po terminie czy 5dni wcześniej? [emoji85][emoji106][emoji23]
 
Hej!
Moje dzieciatko z 22.11 sie pospieszylo i urodzil sie nasz syn Milan 11.10. Malutki 2050g,46 cm. Oddycha sam. Jest sloooodziuuutki :) :):) ZDROWY
Zaczely mi odchodzic wody, w szpitalu 2 zastrzyki na plucka, po 48 h cc.
Maly ulozony posladkowo.
Ledwo zyje,jest mega ciezko. Ale trzeba to jakos przezyc .

@Ewela 2805 i @majacyr gratulacje!!!!
Gratuluję
 
reklama
Hej!
Moje dzieciatko z 22.11 sie pospieszylo i urodzil sie nasz syn Milan 11.10. Malutki 2050g,46 cm. Oddycha sam. Jest sloooodziuuutki :) :):) ZDROWY
Zaczely mi odchodzic wody, w szpitalu 2 zastrzyki na plucka, po 48 h cc.
Maly ulozony posladkowo.
Ledwo zyje,jest mega ciezko. Ale trzeba to jakos przezyc .

@Ewela 2805 i @majacyr gratulacje!!!!

Gratulacje!!!
 
Do góry