reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja tam zamierzam karmić wszędzie, ale wiadomo, że jak będę w domu albo podczas jakiś świąt u rodziny to będę wolała robić to w oddzielnym pokoju. Po pierwsze żeby samej mieć spokój, a po drugie że niektórych faktycznie może to krępować (np młodszych kuzynów :p)
Ubrania specjalnie do karmienia zamierzam jakieś kupić, czasami będą sytuacje że nie będę mogła wyjść do innego pomieszczenia np przychodnia, kawiarnia, restauracja :)
Przeraża mnie tylko, że te wszystkie ubrania do karmienia są takie drogie... A jeśli są tanie to kiczowate... Może znacie jakieś sklepy gdzie można kupić coś ładnego i w rozsądnej cenie?

A nie taniej kupić po prostu bluzki normalne, tylko np.rozpinane na guziki górą albo kopertowe bluzki czy cos w tym stylu? Z reguły wszystko co ma dopiskę- do karmienia ma cenę dwa albo i trzy razy wiekszą, a często wcale ładne nie są.. można mieć koszulę zwykła, pod nią top i już łatwo sie wyswobodzisz [emoji28]
 
reklama
A nie taniej kupić po prostu bluzki normalne, tylko np.rozpinane na guziki górą albo kopertowe bluzki czy cos w tym stylu? Z reguły wszystko co ma dopiskę- do karmienia ma cenę dwa albo i trzy razy wiekszą, a często wcale ładne nie są.. można mieć koszulę zwykła, pod nią top i już łatwo sie wyswobodzisz [emoji28]
Na pewno taniej, tylko ja nigdy nie chodzilam w koszulach - nie czuję się w nich komfortowo.
Zazwyczaj jakieś tuniki, sweterki, sukienki :) Ale może przekonam się do koszul :)
 
A nie taniej kupić po prostu bluzki normalne, tylko np.rozpinane na guziki górą albo kopertowe bluzki czy cos w tym stylu? Z reguły wszystko co ma dopiskę- do karmienia ma cenę dwa albo i trzy razy wiekszą, a często wcale ładne nie są.. można mieć koszulę zwykła, pod nią top i już łatwo sie wyswobodzisz [emoji28]
Dokladnie. To jak z rzeczami do ślubu, chociażby buty czy kwiaty. Z dopiskiem slubny cena idzie od razu do gory.
 
Miłej niedzieli wszystkim :-* Ja dziś zamawiam już w końcu łóżeczko i będę cierpliwie czekała, do tego muszę iść wyprać te ciuszki które zafarbowaly bo moczylam je całą noc w proszku do pieczenia a nie to wyrzuce z 12 ciuszkow są w plamkach czerwonych niestety [emoji17] Jak się czujecie kochane po nocce? U mnie mała tak mi czadu całą noc dawała, nie zdążyłam się obudzić i znowu [emoji28][emoji4][emoji4]
 
@Kacprysiowo wyszły mi jakieś bakterie , stwierdził po śluzie że coś się zaczyna dziać . Dał mi maść do zaaplikowania i na powtórkę z moczu . Dwie wizyty wcześniej mówiłam przy badaniu szyjki że odczuwam swędzenie itd , nawet dobrze nie spojrzał tylko stwierdził że jest ok .Dopiero teraz jak wyszły gorsze wyniki:evil:
 
reklama
Na pewno taniej, tylko ja nigdy nie chodzilam w koszulach - nie czuję się w nich komfortowo.
Zazwyczaj jakieś tuniki, sweterki, sukienki :) Ale może przekonam się do koszul :)

Ale mogą być bluzki, tuniki z kopertowym dekoltem albo na guziki

Link do: Bluzki damskie - koronkowe, koszulowe, wieczorowe, wizytowe (36 (S)) - Allegro.pl

Albo tu różne rzeczy w kopertowym stylu:
https://www.fasardi.com/pl/catalogsearch/result/?q=Kopertowy

Albo na guziki [emoji5] wystarczy poszukać [emoji106]



Dziewczyny powiedzcie mi jesli maly sie urodzi 58 cm tak jak moj starszy syn to jak kupię 62 to nie bedzie za duzy na dzieciątko?
Chyba na początku 56, a pózniej 62,ale bobasy szybko rosną [emoji5]
 
Do góry