reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

W ogole tej krzywej nie pamietam Oo chyba mi wylecialo z glowy czy moze nie bylo takie zle choc slodkie napoje mnie cofaja
Nie lubie bleee nie pije
 
reklama
Ja dołącze nieśmiało, bo w tym dniu, 8 marca, test pokazał II kreski. Trzecia ciąża, choć nieplanowana ( zaszłam w I cyklu kiedy przestałam sie starać). Termin 11.11.2018. Niestety u mnie oznacza to rewolucje, bo moi rodzice z pewnością nie udzielą nam wsparcia. Będzie ciężko, ale się nie poddam.
Witam ja też trzecie i nieplanowane a ile mają lat twoje dzieci

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny :)
Długo nie pisałam, ale miałam obawy czy wszystko będzie dobrze.
Miałam 7 marca wizytę u lekarza i z moich wyliczeń wychodziło, że powinnam być w 6tygodniu. A na wizycie okazało się, ze to jest dopiero przełom 4/5 i się zestresowałam - ale niepotrzebnie,wczoraj byłam na wizycie i widziałam i słyszałam moje drugie Szczęście :)
Jest to 7 tydzień.

Miłego popołudnia Wam życzę :)
 
Ja dołącze nieśmiało, bo w tym dniu, 8 marca, test pokazał II kreski. Trzecia ciąża, choć nieplanowana ( zaszłam w I cyklu kiedy przestałam sie starać). Termin 11.11.2018. Niestety u mnie oznacza to rewolucje, bo moi rodzice z pewnością nie udzielą nam wsparcia. Będzie ciężko, ale się nie poddam.
U mnie też test 8 marca pokazał 2 kreski:) I też w pierwszym cyklu od dwóch lat który olałam:) Gratulacje:)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ok. Już wiem na co mi sie zmienił smak. Zjadłam jajko sadzone które ogólnie lubie... Nie miało smaku! Było paskudne! :szok:
Hahahahaha
 
Mnie się nic nie zmieniło. Tylko jestem tak zmęczona, że aż mi wstyd, bo tak naprawdę nie mam czym być tak zmęczona.
 
Melduję po wizycie : serduszko pika w rytmie czaczy hehe [emoji5][emoji846] wg usg ciąża 7+1, czyli jak mowilam owulacja była szybciej [emoji57]
Najlepsze: wchodzę i lekarz się pyta co tam się dzieje? Z czym przyszłam? Ja otwieram buzię zadowolona i zaczynam mowić, że jest taka sprawa; a on mi przerywa i mówi: Jest pani w ciąży, tak??
Zatkało ruskie kakao [emoji6]
Skąd wiedział to nie wiem, bo regularnie do niego chdz i mogłam na kontrolę przyjść [emoji51] takie buty [emoji28]
Mam morfologię zrobić, mocz i glukozę - ale z krwi [emoji57]
Jutro wkleję fotkę na dział z usg[emoji5] dzisiaj nie mam głowy [emoji51][emoji5]

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny :)
Długo nie pisałam, ale miałam obawy czy wszystko będzie dobrze.
Miałam 7 marca wizytę u lekarza i z moich wyliczeń wychodziło, że powinnam być w 6tygodniu. A na wizycie okazało się, ze to jest dopiero przełom 4/5 i się zestresowałam - ale niepotrzebnie,wczoraj byłam na wizycie i widziałam i słyszałam moje drugie Szczęście :)
Jest to 7 tydzień.

Miłego popołudnia Wam życzę :)
Pięknie się czyta takie wpisy:)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Melduję po wizycie : serduszko pika w rytmie czaczy hehe [emoji5][emoji846] wg usg ciąża 7+1, czyli jak mowilam owulacja była szybciej [emoji57]
Najlepsze: wchodzę i lekarz się pyta co tam się dzieje? Z czym przyszłam? Ja otwieram buzię zadowolona i zaczynam mowić, że jest taka sprawa; a on mi przerywa i mówi: Jest pani w ciąży, tak??
Zatkało ruskie kakao [emoji6]
Skąd wiedział to nie wiem, bo regularnie do niego chdz i mogłam na kontrolę przyjść [emoji51] takie buty [emoji28]
Mam morfologię zrobić, mocz i glukozę - ale z krwi [emoji57]
Jutro wkleję fotkę na dział z usg[emoji5] dzisiaj nie mam głowy [emoji51][emoji5]

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Rewelacja:) Radość tryska z postu co nie miara:)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Melduję po wizycie : serduszko pika w rytmie czaczy hehe [emoji5][emoji846] wg usg ciąża 7+1, czyli jak mowilam owulacja była szybciej [emoji57]
Najlepsze: wchodzę i lekarz się pyta co tam się dzieje? Z czym przyszłam? Ja otwieram buzię zadowolona i zaczynam mowić, że jest taka sprawa; a on mi przerywa i mówi: Jest pani w ciąży, tak??
Zatkało ruskie kakao [emoji6]
Skąd wiedział to nie wiem, bo regularnie do niego chdz i mogłam na kontrolę przyjść [emoji51] takie buty [emoji28]
Mam morfologię zrobić, mocz i glukozę - ale z krwi [emoji57]
Jutro wkleję fotkę na dział z usg[emoji5] dzisiaj nie mam głowy [emoji51][emoji5]

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Gratulacje!! [emoji4]
 
Do góry