reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja juz tez nie moge sie doczekac listopada, jak po kolei bedziemy sie chwalic naszymi skarbami. Jestem ciekawa ktora bedzie pierwsza, Ja raczej naleze do ostatnich, bo termin mam na 27. Bede wam zazdroscic, ze macie to juz za soba,heheheh
Ja będę ostatnia :-) jeśli nic wcześniej się nie wydarzy. Termin na 14.12 :-)
 
reklama
Dziewczyny temat jak każdy inny ale dla mnie Supa ważny!
Wyrwanie dolnej 8 ,no nie lada wyzwanie,miałam zrobić ekstrakcjie wszystkich zębów tego roku ale jest jak jest (tylko 8 ) ale nie zdarzyłam zrobić zdj RTG 3d żeby chirurg widział zęba nerwy itp.
Na forach piszą że śmiało i tylko ciemnota myśli że nie wolno,a podobno to dawka mniej niż 0.01 czegoś tam...A zeby były szkody musi być powyżej 10 czegoś tam więc to tak minimalistyczna dawka zwłaszcza w fartuchu że nawet nie szkodliwa .
Zastanawiam się czy robić czy nie.
Bo na zwykłym zdj rtg twierdzi że nie wyrwie zęba .
A mi znowu wypychaja się dwie dolne 8, wypychaja mi 5 że wypadła wgl z jak to się mówi szeregu, obdziera mi się policzek, krzywi przednie zeby ze jak poczekam do lutego marca po połogu po wszystkim to jedynie aparat na zeby który kosztuje majątek ...;( sama nie wiem;(
 
Ostatnia edycja:
@Dita dlaczego jednak ten Espiro? Czym wygrał nad MaxiCosi Adorra? Wiem, ze tez go poważnie rozważałaś, a jak ja się zdecydowałam na te Adorre to przestałam się interesować innymi.

U mnie coraz ciężej z brzuchem. W nocy boli biodro, w dzień twardniejąca brzuch naciska na zebra i kręgosłup:(
Myślicie, ze mogę sama kupić sobie nospe i magnez na te twardnienia?
Wizyta dopiero za kilka tyg, wspomnę tez położnej na szkole rodzenia, ale już nie mogę z tym kamieniem zamiast brzucha wytrzymać...
 
@Dita dlaczego jednak ten Espiro? Czym wygrał nad MaxiCosi Adorra? Wiem, ze tez go poważnie rozważałaś, a jak ja się zdecydowałam na te Adorre to przestałam się interesować innymi.

U mnie coraz ciężej z brzuchem. W nocy boli biodro, w dzień twardniejąca brzuch naciska na zebra i kręgosłup:(
Myślicie, ze mogę sama kupić sobie nospe i magnez na te twardnienia?
Wizyta dopiero za kilka tyg, wspomnę tez położnej na szkole rodzenia, ale już nie mogę z tym kamieniem zamiast brzucha wytrzymać...
Ja bym nospy samodzielnie nie brała. Nie możesz zadzwonić do gina i się telefonicznie poradzić?
 
Dziewczyny temat jak każdy inny ale dla mnie Supa ważny!
Wyrwanie dolnej 8 ,no nie lada wyzwanie,miałam zrobić ekstrakcjie wszystkich zębów tego roku ale jest jak jest (tylko 8 ) ale nie zdarzyłam zrobić zdj RTG 3d żeby chirurg widział zęba nerwy itp.
Na forach piszą że śmiało i tylko ciemnota myśli że nie wolno,a podobno to dawka mniej niż 0.01 czegoś tam...A zeby były szkody musi być powyżej 10 czegoś tam więc to tak minimalistyczna dawka zwłaszcza w fartuchu że nawet nie szkodliwa .
Zastanawiam się czy robić czy nie.
Bo na zwykłym zdj rtg twierdzi że nie wyrwie zęba .
A mi znowu wypychaja się dwie dolne 8, wypychaja mi 5 że wypadła wgl z jak to się mówi szeregu, obdziera mi się policzek, krzywi przednie zeby ze jak poczekam do lutego marca po połogu po wszystkim to jedynie aparat na zeby który kosztuje majątek ...;( sama nie wiem;(
Uważam, że najlepiej zapytać się ginekologa.
 
Ostatnia edycja:
@Dita dlaczego jednak ten Espiro? Czym wygrał nad MaxiCosi Adorra? Wiem, ze tez go poważnie rozważałaś, a jak ja się zdecydowałam na te Adorre to przestałam się interesować innymi.

U mnie coraz ciężej z brzuchem. W nocy boli biodro, w dzień twardniejąca brzuch naciska na zebra i kręgosłup:(
Myślicie, ze mogę sama kupić sobie nospe i magnez na te twardnienia?
Wizyta dopiero za kilka tyg, wspomnę tez położnej na szkole rodzenia, ale już nie mogę z tym kamieniem zamiast brzucha wytrzymać...
Magnez sobie kup i buscopan na ten brzuch, też działa rozkurczowo jak nospa tylko nie ma tylu skutków ubocznych, bo jest inna substancja czynna.
Tylko magnez wybieraj lek OTC, a nie suplement diety.

A ja zaraz do przychodni idę do rodzinnego bo po pierwsze od kilku dni tak mnie swędzi że mało się nie zadrapię, ciekawe czy mi da skierowanie aby wykluczyś cholestazę?
A po drugie jakaś alergia mnie dopadła, przed chwilą 8 razy kichawa, chrypa w gardle itd. Biorę wapno, ale bez szału.

Ktoś dziś wizytuje?
 
@Dita dlaczego jednak ten Espiro? Czym wygrał nad MaxiCosi Adorra? Wiem, ze tez go poważnie rozważałaś, a jak ja się zdecydowałam na te Adorre to przestałam się interesować innymi.

U mnie coraz ciężej z brzuchem. W nocy boli biodro, w dzień twardniejąca brzuch naciska na zebra i kręgosłup:(
Myślicie, ze mogę sama kupić sobie nospe i magnez na te twardnienia?
Wizyta dopiero za kilka tyg, wspomnę tez położnej na szkole rodzenia, ale już nie mogę z tym kamieniem zamiast brzucha wytrzymać...
Może aspargin? Na twardnienia?
 
reklama
Do góry