reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny kiedy zamierzacie prasowac i prac ciuszki ja mam 26t a ciągnie mnie juz zeby poprasowac wyprać i schowac do komody.
Ja mam już wyprany wózek i fotelik, pieluchy, ręczniki, śpiwór do wózka i jedną pralkę ubranek (tylko dlatego że więcej nie mam [emoji14] czekam na dostawę od kuzynki i popiore od razu, bo brzuch mam już spory i coraz ciężej stać przy desce [emoji85] )
P.s u mnie 31 tc
 
Dziewczyny kiedy zamierzacie prasowac i prac ciuszki ja mam 26t a ciągnie mnie juz zeby poprasowac wyprać i schowac do komody.
Ja planuję dopiero pod koniec września, dlatego że czekam na meble, a mają być dopiero ok 23 września. Jeszcze po montażu muszą się troszkę przewietrzyc i ruszam z praniem i prasowaniem :tak:
 
@Dzidzibobo ja planuję zacząć prać i prasować bliżej 37tygodnia. Teraz jestem w 28tc+5dni.
Na razie mam kilka ciuszków na krzyż.
We wrześniu koleżanka ma mi dać ciuszki po swoim synku, wtedy też dokupię co brakuje.
A w październiku pranie i prasowanie.

Magne B6 jak najbardziej możesz brać.
To lek OTC polecany przez lekarzy w ciąży.
 
Dzien dobry wieczor, podczytuje Was z doskoku od wczoraj, ale caly czas cos. Dzis od rana na nogach. Zrobilam pycha sniadanko ze swoimi buleczkami, pozniej sie zebralismy do centrum na male zakupy dzidziowe i moge powiedziec, ze na pierwsze tygodnie w ciuszki jestem zaopatrzona. Teraz jeszcze tylko kilka kosmetycznych pierdulek, pokrowce na przewijak i powinno byc wsio z drobnicy, a z konkretow to niania i laktator zostaly. Takze czuje sie juz spokojniejsza.

Jesli chodzi o pranie to mysle ze tak za 2-3 tygodnie. Proszek musze zamowic i wtedy ze 3 pralki pojda jak nic.

Alez jestem zmeczona, zaraz padne chyba do wyra, bo zas w nocy wycieczki do wc beda.
 
Sprawdzałam wymiary po złożeniu to nie było tak źle...[emoji848]ale pewnie zajmuje miejsce, bo takie siedzisko spacerowe chyba jest spore to wiadomo [emoji51]ale dla nas to bez znaczenia [emoji58]mamy spacerówkę baby joggera co wazy chyba połowę tej spacerówki Haha
Czekaj sprawdziłam, espiro po złożeniu na długość stelaż ma 76cm w najdłuższym miejscu, a cybex 102[emoji848] moze przez to płytkie siedzisko optycznie wydaje sie krótszy po złożeniu?
Tak czy siak i tak swojego espiro mogę wymienić na baby joggera do auta..ale to sie okaże w praniu [emoji106

Wydawał się naprawdę spory - hmmm wysoki na płasko po złożeniu, taki naprawdę konkretny. Mieliśmy 6 złożonych wózków obok siebie ;p ale może to też być wrażenie ;p
Dla mnie na co dzień nie ma to też znaczenia, ale cybex był fajny płaski po złożeniu osobno stelaża i siedziska i z wyjętymi tylnymi kołami, ale to wiadomo, że na dłuższą podróż taka opcja ;)
My i tak w późniejszym terminie kupimy spacerówkę wyjazdową - może easywalker buggy xs, bo nie wyobrażam sobie tego wózka w samolocie ;p

Ja chyba musiałabym sama zaprojektować wózek, żeby mi się wszystko podobało ;p
 
Weszłam dziś na wrześniowe mamy. Aż miałam motylki w brzuszku, bo przecież jeszcze 2 miesiące i zapewne zaczniemy się pomału rozpakowywać. Ale czad, teraz mam wrażenie, że moment zleci.
A mi z kolei zaczyna się czas strasznie powoli ciągnąć [emoji85] te ostatnie tygodnie będą straszne, coś czuję [emoji85]
 
A mi z kolei zaczyna się czas strasznie powoli ciągnąć [emoji85] te ostatnie tygodnie będą straszne, coś czuję [emoji85]

Myślę że mi zleci jeszcze wszystkiego nie mam, a co tu mówić o praniu hahahah [emoji16] może jak mój ukochany złoży łóżeczko i pokoik coraz bardziej na dziecięcy będzie wyglądał a nie jak graciarnię to mi czas zwolni [emoji16]
Co do prania to tak myślę na początku października koło 36 tygodnia będę działać. Może jeszcze będzie na tyle ładnie żeby na balkonie wysuszyć [emoji4][emoji4][emoji4]
 
reklama
Weszłam dziś na wrześniowe mamy. Aż miałam motylki w brzuszku, bo przecież jeszcze 2 miesiące i zapewne zaczniemy się pomału rozpakowywać. Ale czad, teraz mam wrażenie, że moment zleci.
Ja juz tez nie moge sie doczekac listopada, jak po kolei bedziemy sie chwalic naszymi skarbami. Jestem ciekawa ktora bedzie pierwsza, Ja raczej naleze do ostatnich, bo termin mam na 27. Bede wam zazdroscic, ze macie to juz za soba,heheheh
 
Do góry