reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2018

Musi być dobrze ;) tylko, żeby człowiek tak czasem umiał wyłączyć myślenie ;) ja to bym chiała już być po wizycie, a z drugiej strony sama zapisałam się tak późno, bo bałam się, że każe mi przyjść za tydzień czy dwa ... normalnie nie dogodzisz ;p

Jakie wózki Wam się podobają? Temat przyjemniejszy ;)
Wiem, ja sama też się martwię czy wszystko ok i nie mogę się doczekać tego 8 tygodnia i USG. Dobrze zrobiłaś, że zapisałaś się później, zobaczysz juz serduszko a jakbys poszła za wcześnie i jeszcze by go nie było to znów by było zamartwianie się do kolejnej wizyty.
Ja myślę o wózku 3w1 bo dużo podróżujemy wiec chce mieć wpinany fotelik i podoba mi sie Baby Design model Dotty i Husky :)
 
reklama
W 8 tyg. To juz powinno byc serduszko :)
Trzeba myslec pozytywnie a przykre sytuacje w tym momencie omijac bo w niczym raczej nie pomoga .
Mnie jakies leki lapia..zle mi jest..smutna jestem..ale nie chodzi o ciaze... Pewnie przez to ze zle sie czuje..To chyba hormony .. I ostatnio plywam
 
Wiem, ja sama też się martwię czy wszystko ok i nie mogę się doczekać tego 8 tygodnia i USG. Dobrze zrobiłaś, że zapisałaś się później, zobaczysz juz serduszko a jakbys poszła za wcześnie i jeszcze by go nie było to znów by było zamartwianie się do kolejnej wizyty.
Ja myślę o wózku 3w1 bo dużo podróżujemy wiec chce mieć wpinany fotelik i podoba mi sie Baby Design model Dotty i Husky :)

No ja właśnie chciałabym w miarę lekki, żeby szybko się składał i nie był gigantyczny po złożeniu. A fotelik dla mnie musi być rozkładany do pozycji leżącej, bo planuję czasem wozić w nim dziecko np. na zakupach, a w tych co się nie rozkładają nie powinno się trzymać niemowlaka dłużej niż kilkadziesiąt minut dziennie. My właśnie też dużo podróżujemy.
Mojemu mężowi podoba się cybex priam lux z fotelikiem cybex cloud q, mi w sumie też... tylko ta cena mnie trochę przeraża jak za wózek i nie wiem czy nie poszukam czegoś jeszcze (w sumie to poczekam, może ktoś tutaj coś podpowie) ;)
 
Ostatnia edycja:
Ja w tej ciazy objawów brak, moze troszke piersi, czasem kłucie jajnika i czeste sikanie. W pierwszej mialam mdlosci, sennosc i wymioty juz przed terminem spodziewanej @. A teaz w sumie nic. Czytalam, ze kazda ciaza inna ale i tak martwi mnie to :hmm:
 
Hej dziewczyny.
Ja juz po obiadku poleguje na kanapie.
Wozek mam po mlodej to sie nie martwie. Tani byl 3w1 ale bardzo go lubiłam ;)
Ja raczej z tych oszczednych :p
Gorzej mam z ciuszkami itp. Bo pracuje w sklepiku z rzeczami dla dzieci od rozmieru 44 do 158 haha i ciagle cos ogladam i juz wepchnelam glebiej w polke rozek zeby nikt go nie kupil hahaha głupol :D
 
A co do objawów to tez nie narzekam. Cycki czuje tylko jak sie mocniej pomacam. Śpię wiecej bo lubie a nie bo musze. Nie jest mi niedobrze. Brzuch tez nie boli... Ale to dopiero poczatek to nie moge powiedziec ze tak zostanie :p
 
No ja właśnie chciałabym w miarę lekki, żeby szybko się składał i nie był gigantyczny po złożeniu. A fotelik dla mnie musi być rozkładany do pozycji leżącej, bo planuję czasem wozić w nim dziecko np. na zakupach, a w tych co się nie rozkładają nie powinno się trzymać niemowlaka dłużej niż kilkadziesiąt minut dziennie. My właśnie też dużo podróżujemy.
Mojemu mężowi podoba się cybex priam lux z fotelikiem cybex cloud q, mi w sumie też... tylko ta cena mnie trochę przeraża jak za wózek i nie wiem czy nie poszukam czegoś jeszcze (w sumie to poczekam, może ktoś tutaj coś podpowie) ;)

Wozek kupujemy pod siebie i do naszego trybu zycia..jak i najlepiej dotknac i ocenic fizualnie. Ja np. Wysoka i nie kazdy pasowal np. Do mojego wzrostu..Za corki np. Malo jezdzilam autem a duzo na pieszo ..wczesniej miala quinny buzz gdzie czesto korzystalismy tylko z fotelika jadac na miasto a potem jak miala 3 miesiace kupilismy jej nowy solo spacerowke ktora sie rozkladala i byla lekka ale zapewne sa jeszcze lzejsze. Duzo jezdze teraz takze musze znalezc taki wozek który bedzie jak piorko..szybko do rozkladania ale tez i wygodny dla dziecka no ale w ogole jeszcze o tym nie myslalam:p najpierw zalicze skan hahaha
 
Czesc, po woli wracam do zywych. Jeszcze 5 godzin w pociagu i bede w domu. Nie lubie jakos rodzinnych imprez, mecza mnie :/

4c3tskjoppjijysx.png
 
W ogole nie zamierzam tak swirowac jak z synka nie wiedzac co i jak duzo zbednpdci nakupowalismy lol Haha a za corki np. Nie wiedzielismy co bedziemy miec wiec kupilam jak najmniej i neutralne ciuszki takze nie wykosztowalam sie zbytnio i nawet na dobre to wyszlo bo potem kupilam to co uwazalam ze jest mi potrzebne...jak rowniez wymienilam po woli jej garderobe:p
 
reklama
W ogole nie zamierzam tak swirowac jak z synka nie wiedzac co i jak duzo zbednpdci nakupowalismy lol Haha a za corki np. Nie wiedzielismy co bedziemy miec wiec kupilam jak najmniej i neutralne ciuszki takze nie wykosztowalam sie zbytnio i nawet na dobre to wyszlo bo potem kupilam to co uwazalam ze jest mi potrzebne...jak rowniez wymienilam po woli jej garderobe:p
Gdzie mieszkasz w Holandii bo ja niedaleko Nijmegen [emoji1]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry